top of page

TEB

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  08

Teb Hakkındaki Tüm Şikayetler

TEB Bankası Mağdur Etti

11 KASIM 2020              Ali BEY

Türk Ekonomi bankası borcumu düzenli bir şekilde öderken ilamsız takiplerde ödeme emri gönderdi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TEB Bankası Tazminatımı Ödesin

09 KASIM 2020              Neslihan HANIM

Teb Bankası’ndan hayat sigortam var ben kanser hastası olduğum için tazminat ödeyeceklerini söylediler ama ödemiyorlar bana yardımcı olun lütfen gerekli evraklarımı gönderdim ama hala ödemediler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TEB Kredi Başvurum Reddedildi

25 AĞUSTOS 2020          Bekir BEY

TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) müşteri hizmetlerinin 0850 200 0 666 nolu telefonunu aradığımda (daha önce hiç atamadığım halde, banka müşterisi olmadığım halde, tlf.da kaydı olmamasına rağmen) neden "YeşilyurtSpor Kulübü Derneği- Sinop" kaydı çıkıyor. Kaygılarımı giderecek açıklama rica ediyorum. Ayrıca talepte bulunmadığım halde, kredi başvurunuz kabul edilmemiştir diye de SMS masajı almaktayım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TEB Bir Bahaneyle Promosyonumu Kesti

29 HAZİRAN 2020         Ertan BEY

2020 yılı emekli promosyonu istinaden Türk ekonomi Bankası samsun sanayi şubesine maaşımı taşıdım. 2 adet ödeme talimatına istinaden, sgk nın belirlediği promosyona ilaveten, 500 TL ek promosyon aldım. 29 haziran 2020, bu gün, TEB bankasından, ödeme talimatı verdiğim aboneliklerime fatura çıkmadığı gerekçesiyle, hesabımın 499 lirasına el koyduklarını bildiren bir mesaj gönderdiler. Benim talimat verdiğim abonelikler aktiftir. Sadece, kullanmadığım zamanlar fatura çıkmamıştır. İmzaladığım sözleşmede, her ay fatura çıkması mecburidir diye bir madde yoktur, olsa da terstir. Bankanın bana uyguladığı bu keyfi yaptığımın incelenip, kesilen promosyonun tarafıma iadesinin sağlanmasını rica ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TEB Ceyhan Şubesi

17 HAZİRAN 2020         Ümit BEY

Türkiye ekonomi bankası Ceyhan şubesi:bugün saat 10:00 geldim şubeye altın hesabı açmaya 4 elamanda sırayla birbirine yönlendiriyor müşteri hizmetlerini arattırıyorlar müşteri hizmetleri cep şubeden açılamayacağını söylüyor bu dört kişiye bunu söylememe rağmen öğle arasına kadar beklettiler ve hesabı açmadılar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TEB Kart Aidatım Ne Olacak

27 MAYIS 2020              Ayhan BEY

TEB kredi kartı. 4 veya 5 ay öncesi aldım son iki aydır güvenlik gerekçesiyle kartıma el koyma uygulaması uygulanıyor ilkinde müşteri hizmetleri kanalıyla açtırdım diğerinde ise borcumu Bayramiç şubesinden ödeyip kartımı iptal etmeleri için talimat verdim. Kartı biz zaten iptal olmuş dediler kartımı orada bırakıp çıktım.sonra müşteri hizmetleri ne ödediğim aidat ne olcak diye iletişime geçtiğimde de size dönmemi söylediler benim aidat ne olacak.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TEB Şikayetçiyim

27 MAYIS 2020              Ayhan BEY

TEB BANKASINDAN EV KREDISI CEKTIM BANA BENIMEVIM SIGORTASINI YAPTILAR 2 YIL ODEDIM BU YIL ERTELEYIN 1 YIL DEDIM OLMAZ DIYORLAR IPTAL EDIN EDIN OZAMAN DEDIM SB GOREVLI MUSTAFA DIRIK BEYLE GORUSTUM EN SON BAYRAM ONCESI BANA HERHANGI BIR ŞUBEYE GIDIN DILEKÇE VERIN BEN IŞLEME KOYAYIM DEDI YAPTIM BUGUN ARADIM 27 MAYISTA 12.30 DA MERKEZE YAZDIM RED GELDI DEDEI AMA BU SEFER MUDUR ONAYI ILE TEKRAR YAZDIM BEKLIYORUM DEDI GALIBA OLUMSUZ CEVAP GELIR DIYOR VE BENIM HESABIMDAN 610.TL PARAM VARDI BEN BASKA BIR BANKAYA KREDI ODEMEM VARDI DIREK SORMADAN PARAMDAN TAHSIL ETTILER. BENDE ZURIH SIGORTAYI ARADIM BUNU BIZ IADE EDEMEYIZ ERTELEYIN DIYORUM ONU BANKANIZLA GORUSUN DIYORUM BANKAYLA GORUSTUM VE KENDILERINE BU ODEMEYI BEN KREDI KARTIMDAN ALINDIGINI DAHA ONCE OYLE ANLASTIGIMIZI VE ORADAN ALINMASI GEREKTIGINI SOYLEDIM O BEYDE (MUSTAFA DIRIK) SISTEM OTAMATIK YAPIYOR DEDI AMA BENIM ANLASMAM,DAHA EVVELKI ODEMELERINI KREDİ KARTIMDAN YAPTIGINIZI YANI BASKA HESABIMDAN HABERIM OLMADADAN YAPAMAZSINIZ DEDIM ADAM BANA KILIF UYDURUYOR. BENIM HIÇBIR HAKKIM YOKMU,ONLAR BANA BOYLE DEVAM ETTIGI SURECE DEVAM EDILIR,IPTAL VEYA DURDURMA YAPILMAZ DIYORLAR. BEN YUZDEN BUNDAN EV SIGORTASINDAN VAZGECME VEYA DURDURMA YAPAMAZMIYIM, 7 SENE ODEMEK ISTEMIYORUM ZORUNDAMIYIM BORCLARIM ARTI, 2021 YILI EKIM AYINDA BORCUM BITIYOR O ZAMAN RAHATLICAM NE OLURSUNUZ BANA YARDIMCI OLUN OLMADI CIMERE, BBDK,  BASVURACAĞIM CEVABINIZI ACILEN BEKLIYORUM SAYGILARIMLA.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TEB Devlet Yardım Paramdan Kesinti Yaptı

18 MAYIS 2020              Nizamettin BEY

TC.CUMHURBAŞKANLIĞI NA Sayın cumhurbaşkanımızın başlattığı pandemi hastalık nedeni ile dar gelirli aileleri 1000 tl yardım yapılacak kararını uyarak 1000 tllik yardıma yazıldım yardım cumhurbaşkanımız tarafından uygun görüldü başkanımız parayı gönderdi ben PTT ye gidip paramı almak istedim PTT memuru bana sana gelen para bizde değil İnan numarasına bankaya yatmış dedi Bankaya gittim bana para falan yok Dediler ben bu arada PTT banka arası 5 -6 kez gidip geldim en son 15-05-2020  tarihinde benden 11 tl daha para aldılar ve bana başkanımızın Gönderdiği yardım parasını geçmiş taksidin var diye türkiye ekonomi bankası cumhurbaşkanımızı nice sayarak bana gönderdiği yardım parasını TEB el koymuştur cumhurbaşkanımızın konuyu takip edeceğini umarak hukuken böyle Bir hakka sahipler mi dar günlerde Başkanımızın bana evine bir tas Çorba götürsün diye verdiği Parayı kimse el koymamalı ben eşim ve çocuklarımın yanında ezik duruma Düşürüldüm TEB bankası hukuken böyle bir yetkiye sahip değil ise Tarafımdan tazminat davası açılmasına arz ederim Başkanım saygılar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page