top of page

ADİDAS

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  05

Adidas Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Adidas Ayakkabım Suya Dayanıklı Çıkmadı

20 OCAK 2021                Levent BEY

Siirt bayisinden aldığım Adidas Terex botu 6 ay garantisi olduğu halde hem yağmurdan dolayı yırtıldı hemde hiç bir sebep olmadan garantiye göndermediler ben ayakkabımın yenisini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Adidas'dan Aldığım Ayakkabımın Kenarları Açıldı

01 OCAK 2021                Şükrü BEY

Adidas; ayakkabının kenarları açıldı benim yapmadığım halde üzülerek olumlu yanıt veremeyeceğini belirtti ama haklı olduğumu düşünüyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Adidas Yırtılan Ayakkabımı Değiştirsin

23 ARALIK 2020            Mesut BEY

Tekirdağ Çorlu Orion avm de bulunan YKM Boyner’den Adidas marka ayakkabı aldım kısa süre giymeme rağmen yırtıldı değişim istedim red geldi kullanıcı hatasıymış o kadar para veriyoruz iyisini alıyoruz bizimle alay eder gibi kullanıcı hatası diyorlar ürünün değiştirilmesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Adidas Markalı Ayakkabım Yırtıldı

12 ARALIK 2020            Serpil HANIM

Yenimahalle Atlantis avm Adidas mağazasından terrex model spor ayakkabısı aldım bir yıl dolmadan üst filesi yırtıldı mağazaya götürdüm firma kabul etmemiş diye sonuç bildirdiler ayakkabı elimizde kaldı bilginize.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Adidas'dan Aldığım Ayakkabı Hemen Yırtıldı

16 KASIM 2020              Mustafa BEY

Adidas marka ayakkabı kullanıcı hatası yandan açılıyor kullanıcı arkadan açılıyor kullanıcı hatası üst kısmından açılıyor kullanıcı hatası sizin garantiye giren ayakkabın neresi acaba bende kaliteye para veriyorum 1 yıl bile dayanmıyor bundan sonra Adidas marka hayatımda olmayacak gerçekten yazık böyle bir markaya.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page