Akbank Kredi Kartı Aidatı

18 TEMMUZ 2020        Sema HANIM

Akbank Kredi Kartı aidatının geri iade edilmesini rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Paramı Yatırsın

17 TEMMUZ 2020        İbrahim BEY

Akbank genel müdürlüğüne 25 Haziran Saat 00:00 - 01:00 arası Mustafa Kemal Paşa mahallesi Yıldırım Beyazıt caddesi perseller Avcılar İstabul Adresindeki atm nizde 10.000 tle yatırmak isteyince 4300 tl hesabıma geçti 5700 tl ise atm yuttu arayıp yetkililere bildirince yetkililer dönüş olacağını söyledi yalnız bana dönüş olarak 4800 olarak dönüş yapıldı 900 TL bana eksik para gönderimi oldu Yaklaşık bir aydır bu 900 tle için de kayıt oluşturuyoruz durmadan diyorlar sayım oldu talebiniz olumsuz oldu yani bu banka benim 900 TL mı el koyuyor Yaklaşık 1 aydır param onlarda yatıyor bu nasıl bir saçmalıktır buna derhal müdahale edilmesini ve ve paramı yatırmalarını istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Kart Aidatı Alıyor

16 TEMMUZ 2020        Ünal BEY

Maaş aldığım Akbank her şeye kredi kartı ücreti alınıyor mesela geçen sene 178 tl bu sene 189 tl akcess kredi kartı ücreti almaktadır bu kredi kart ücreti haksız yere almaktadır maaş İman kesilmektedir senelerdir hesabım olmasına rağmen. Aslında almamaları gerekirken bu konudan şikayetçiyim gereğinin yapılması saygılarımla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Kartlarım Kullanıma Kapatıldı

10 TEMMUZ 2020        Sinan BEY

Akbank. Düzenli olarak kredi kartımı kullanmama rağmen, günü gününe ekstreleri ödememe rağmen sudan sebeplerle hem kredi kartımı hemde kredili mevduat hesabımı geçici olarak kullanıma kapanması.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Mağdur Etti

4 TEMMUZ 2020        Murat BEY

Efendim 28.06.2020 gece saat 2:29 da Akbank kredi kartımdan paparaya para attım 150 TL ve para başarılı bir şekilde paraya gitti ve param paparaya geçmedi papara benden dekont istedi kredi kartı ile yaptığım yüzden dekont verilmiyormuş bankamla görüştüm sonra papara benden işlem geçmişini istedim attım kredi kartı numara istedim attım param hala 1 hafta oldu gelmedi mail atıyorum paparaya cevap bile verilmiyor çıkmak mağdur kaldım gerçekten böyle bir bir şey görmedim paramın paparama atılmasını istiyorum papara numaram 1119775309.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Hatay Dörtyol Şubesi

17 HAZİRAN 2020        Şeniz HANIM

Çocuklarımın velayeti 7 yıldır bende babalarının yatırdığı para cocukların hesabına geçiyor düzenli bir şekilde Akbank dan yapıyorum fakat 2 oldu Dörtyol şubesinde bu işlemi yapmayı beceremeyen ve beni saatlerce bekleten personeller mevcuttur uzun zamandır Akbank'la çalışmaktayım bakabilirsiniz bu şekilde olunca insanın bankaya giresi gelmiyor Yapıkredi ve sizle çalışıyorum ki Yapıkredi de hiç bir şeyde  sıkıntı yaşamamaktayım 13.39 da bankaya girdim sıra hemen bana geldi şu an saat 14.02 hala bir yerden mail bekliyorlar acil dönüş rica ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Gecikme Sebebiyle konut Kredi Taksitim Riskte

13 HAZİRAN 2020        Mustafa BEY

15.05.2020 tarihi saat 19:00ve 18:00 arasında ziraat kartımla Akbank ATM sinden para yatırma işlemi yaparken 2200 TL paramı sıkıştı ve geri verilmedi.bankalarla iletişime geçtiğim halde hala haber gelmedi ve aranmadım .gereğinin yapılmasını ARZ ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Gecikme Sebebiyle konut Kredi Taksitim Riskte

11 HAZİRAN 2020        Serhat BEY

Akbank A.Ş benim hesabında para olmasına rağmen olmaması durumunda bile benim artı para limitinden her ayın 5 inde konut kredimin kredisi kesiliyordu ama son iki ayda banka beni gecikmeye koymuş ve bundan dolayı ben kredi çekemiyorum bankaya gittim banka vana tamamen bizde kaynaklanan bir durum olduğunu bildirdi bana ve ben bu gecikme yasağının benim üzerimden kaldırılmasını istiyorum gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim not:finansman yönünüzden çok müdürüm araç alacağım alamıyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Şikayet İçin Talep

11 HAZİRAN 2020        Osman BEY

Akbank Şikayet için talep oluşturdum yasal süreçte 4 gün denildi 3 haziran tarihinde oluşturdum 11 haziran oldu halen bi geri dönüş yapılmadı şu anda mağdurum yardımlarını bekliyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank İnsanları Kandırıyor

9 HAZİRAN 2020         Rabia HANIM

Akbank ın maaş müşterisiyim maalesef covid süresince atm para çekme limiti 5000 bin olduğu için bugün atm den 3500 para çekti eşim kendim lohusa olduğum için çıkmıyorum 3500 e karşılık 40 TL kesinti yapıldı insanlar ı bu şekilde kandıran bir banka Akbank gerekenin yapılmasını rica ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Senet Protestosu

8 HAZİRAN 2020         Meltem HANIM

Akbank senet protestosu ben Amasya merkezde hac ve umre dükkanım var şubat ayında Arabistan umreler kapandığı için dükkanım kapalı sezonluk ürün satıyorum haccın olup olmayacağı belli değil pandemiden dolayı nisan ayındaki senetlerim protesto olduğu için Akbank hesaplarıma kartlarıma bloke kondu protestodan dolayı diğer bankalarda işlem yapamıyorum beşinci ve altıncı aydada senetlerim var esnaf olarak ne yapacağımızı bilmiyorum bizim sektör farklı olduğu için hac ve umre açılmadığı sürece dükkanımız kapalı olacak saygılarımla arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Kart İadesi Ve Limit Artışı Talep Ediyorum

8 HAZİRAN 2020          İlker  BEY

Akbank Alibeyköy şubesi çalışan personel güvenlik müşteri sırasında tanıdıkları öne alıyor vatandaş dışarıda mağdur.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Kart İadesi Ve Limit Artışı Talep Ediyorum

4 HAZİRAN 2020          Murat  BEY

AKBANK ARTI PARA FAİZİNIN ÇOK YÜKSEK OLDUĞU VE ÖDEYEMEDIM İÇİN SÜREKLİ TAHSİLAT BIROSUNDAN RAHATSİZ VE PİSKOLOJİMİ BOZDUKLARINDAN BU BANKADAN ŞİKAYETÇİYİM LÜTFEN İLGİ MAKAMLARIN BU BİR ÇARE BULMALARI YÖNÜNDE RICA EDERİM,SAYGILAR..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Kart İadesi Ve Limit Artışı Talep Ediyorum

31 MAYIS 2020          Muhammed  BEY

MERHABA SEVGILI AKBANK BEN KART İADESİ TALEP EDIYORUM VE DE KART LİMİT ARTIŞINI TALEP EDIYORUM BAŞVURU YAPTIM OLUMSUZ DÖNÜŞ YAPILDI EĞER HER IKI TALEBİMİN YERINE GETIRILMESE BEN AKBANK TÜM KARTLARIMI KAPATIRIM KULLANMAM BIR DAHA ÜRÜNÜZÜ ONA GÖRE DÖNÜŞ YAPINIZ EĞER OLUMSUZ DÖNÜŞ YAPILSA BEN BORCUMU ODEYIM KARTLARIMI KAPATIRIM BİR DAHA CALIŞMAM SIZINLE SAYGILARIMLA.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Yüksek Faizle Kredi Kullandırdılar

31 MAYIS 2020          Ersel BEY

Akbanktan yapılandırma yaptırdığım kredilere yüksek faizle 1 ay ertemeli kredi kullandırttılar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Axess Kartım Gelmedi

29 MAYIS 2020          Reşit BEY

Axess kredi kartı bana ulaşmış gibi mesaj atılması. Bütün gün evde olduğumuz halde yanlış beyan edilmesi. Tekrar randevu talebinde bulundum. Umarım dikkate alırsınız. Ek olarak bir numara daha veriyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Avukatlığından Şikayetçiyim

27 MAYIS 2020          Suat BEY

Akbank avukatlığını şikayet etmek istiyorum bu corona nedeniyle devletimiz 3 ay erteleme yaptı ama devletimizin bize geçini diye verdiği ödeneği alacağına karşılık kesti aldı biz ne yiyip içeceğiz Allahtan revamıdır bu hiç bir yerden gelirim yok ev kira ev sahibi parasını istiyor ben be yapayım lütfen bu konuyla ilgilenirseniz sevinirim 3 tane çocuğum var saygılarımla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.