AKBANK

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  40

Akbank Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Akbank Kartımı Bir Türlü Teslim Alamadım

01 OCAK 2020               Ali BEY

En münasebetsiz zamanlarda ararsınız ama biz bir kere arasak yarım saat 1 saat telefonda bekletir yardımcı olmazsınız. Kartım kırıldı yenisini çıkartmak için aradım çıkardılar kuryenet gibi saçma sapan bir kuryeye vermişsiniz. Açık adres yazmama rağmen gelmedi kurye. Ve gelmiş gibi yaptı. Yaklaşık iki haftadır mağdurum. Kredi kartımı kullanamıyorum. Bundan dolayı telefondan alışverişi yapabilir miyim diye arıyorum kimse yardımcı olmuyor. Oradan oraya yönlendiriliyor. Dakikalarca bekletiliyorum. Son olarak o kartımı almak istiyorum. Kuryenet gibi saçma sapan bir firmaya vereceğinize keşke en yakın Akbank şubesine gönderseydiniz. Olmadı Akbank kredi kartını kapatıp başka bankadan çıkaracağım Kredi kartı. Biraz ilgi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Kart Aidatı Ücreti Almış

28 ARALIK 2020            Baki BEY

Akbank kart adayları alınmayacak diye söylendiği halde yine kart aidatı olarak 150 TL istenmekte alınmaması için bana yardımcı olmanızı saygılarımla arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Axes Kartıma Kart Ücreti Yansıtmış

27 ARALIK 2020            Ömer BEY

Adıma kayıtlı olan yıllardır kullanmakta olduğum AXES kartımı 150 TL üye aidatı kesildiği için iptal etmek istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Uygulaması Yüzünden Puanım Düşüyor

12 ARALIK 2020            Hakan BEY

Merhaba ben Hakan uygulamanızdan Akbank’a giriş yaptığım bazı zamanlarda sanki bana kredi çıkmış gibi ihtiyaç krediniz hazır kullanmak istermisiniz gibi yazı çıkartıyorsunuz ben puanımı yükseltmeye çalışıyorum sizin uygulamanız yüzünden bir türlü yükselemiyorum. Red geliyor siz benimle dalgamı geçiyorsunuz kartınızın borcunu hemen kapatıp iptal edebilecek gücüm var ve kartı sizle olan bütün alışverişimi keserim bana bir daha böyle insanı salak yerine koyan aptalca uygulamalar koymayın bu konuyu CİMER'e yazacağım basına servis yapacağım ve bir daha olursa yargıya taşırım benim canımı sıkmayın insanlar salak değil sizin yüzünüzden puanım düştü sakın bir daha olmasın sosyal medyayı ayağa kaldırırım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Haksız Yere Kart Aidatı Aldı

04 ARALIK 2020            Gökay BEY

Merhabalar öğretmen olarak çalıştığım dönemlerde bankalarla yapılan anlaşmalar gereği kredi kartı ve işlemlerden ücret alınmıyordu. Farklı bankalardan maaş almaya başladığımızda da telefon ile ulaşıp görüşme yaptığımız da para puan verip kartın acık kalmasını sağlıyorlardı. 2021 yılı için Akbank kredi kartı aidatını 189 TL olarak kartıma yansıtmış. Bende telefonda kendileri ile görüştüm ve kesilen 2021 yılı aidatının geri ödenmesini ya da puan olarak kartıma yüklenmesini istedim. Bu isteğimi gercekleştiremeyeceklerini belirttiler. Bir kaç kez arayıp görüşmeme rağmen kartı iptal ettirsem dahi geri iade yapılamayacağı tarafıma bildirildi. 2021 yılında kullanmak istemediğim kredi kartının aidatını neden iade edilmiyor. Daha 2020 yılındayız. İlginize teşekkürler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Cep Mobile Giremiyorum

04 ARALIK 2020            Barış BEY

Başakşehir Akbank ve Beyoğlu Akbank şubesi hesabımı bloke ettiginde dolayı cep mobile giremiyorum ‘Eft' havale ve para cekimi yapamıyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Kredi Kartı Aidatı Yapmıyor

04 ARALIK 2020            Burcu HANIM

Kredi kartından her sene yüksek mevlada ücret kesiliyor her banka bunun geri ödemesini yapıyor fakat Akbank bunu yapmıyor ve başvuru yaparken herhangi bir kart aidatı yok diyorsunuz ücretin geri talep ediyorum. Gerekirse cimer ve insan haklarında hakkımı arayacağım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Beni Zor Duruma Düşürdü

27 KASIM 2020              Atalan BEY

Akbank Kredi kartımdan internet alışverişine kapalı iken birileri alışveriş için uğraşmış bana mesaj geldi bende Akbank'ı aradım kartımı geçici iptal ettirdim fakat bana şimdi mesaj geldi yeni kredi kartı ve Neo kart çıkarılmış ama internet alışverişine açık olarak bana gönderilmiş hala kart elime ulaşmadı doğabilecek zarardan ben değil bankanın sorumlu olmasını istiyorum bir de benim fikrimi sormadan İnternete alışveriş açık neden gönderiyorlar bilginize saygılarımla sunarım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Kartımı Kapatmak İstiyorum

25 KASIM 2020              Muhalmmed BEY

Akbank kredi kartı kullanıyorum fakat limiti yüksek değil yetersiz buluyorum kapatmak istiyorum, lütfen yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Çalışanları İşini Aksatıyor

16 KASIM 2020              Halil BEY

Dünya genelinde yaşanan bu pandemi süresince Akbank banka çalışanları bu süreci laklak edip müşteriyle ilgilenmiyor ne kapıdan içeri adam alıyorlar ne de içerde ilgileniyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Kartımın Aidat Ücretini İstiyorum

11 KASIM 2020              Onur BEY

Kullanmış olduğum daha doğrusu hiç kullanmadan aidat ödediğim Axses pirimum kartımın 2018 2019 yıllarına ait kart ödemiş olduğum kart aidatlarımı istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Kartımı ATM Yuttu

07 KASIM 2020              Zeki BEY

Akbank kartıma para yükledim banka parayı yuttu hesaba da yatmadı size ulaşamıyorum acil ulaşın bana.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Kredi Kartı Üyelik Ücreti Yansıtıldı

03 KASIM 2020              Semiye HANIM

AKBANKAkbank Axess kredi kartımın ekstresine 150,00 TL üyelik ücreti yansıtılmış, geri iadesi için aradığımda 10 yıl 5 aylık müşterileri olduğum için %50 sini (75,00-tl) iade edebileceklerini söylediler.

İtiraz ettiğimde de ücret kart kullandığımı, yasal bir hakkımın olmadığını , sözleşmede yazdığını ve benim imzam olduğunu söylediler. 10 yıldır iade ettikleri üyelik ücretini ,11 yıl yarsını iade etmeye karar alıyorlar. Sanırım imzaladığımın sözleşme 10 yıldır yoktu şimdi birden ortaya çıktı. Şikayet kaydı aldılar, dönüşlerini bekliyorum. Çözüm yolu sunmazlarsa kredi kartını iptal yoluna gideceğim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Sorunumu Artık Çözsün

12 EKİM 2020                Ayşe HANIM

Akbank hesaplarım üzerinde olan blokeyi 4 5 sefer aramama rağmen her aradığımda acil olduğunu işlem yapmam gerektiğini bildirmeme rağmen sorun çözülmememiştir. 15 dk içinde size dönüş yapılacak diye bilgi verdiler. Ancak 9 saat oldu ve dönüş yok.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Haksız Yere Kredi Kartı Aidatı Kesmiş

03 EKİM 2020                İsmail BEY

Akbank kredi kartı yıllık aidat ücreti çok yüksek, 5 ay önce aldığım kartı, 2 ay önce kullandım, ve 2.ci taksit ödeme de hemen yıllık kart aidat ücreti geldi ve çok yüksek.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Axess Kartımı Kullanmağım Hâlde Aidat Almış

30 EYLÜL 2020              Müjgan HANIM

Kullanmadığım Axess karma 169 TL kart aidat ücreti geldi.Bir sağlıkçılar olarak limitten çekilen bu aidat ücretinin tarafıma geri iadesini istiyorum . Aksi takdirde tüketici haklarına başvuracağım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Parayı Göndermiyor

21 EYLÜL 2020              Dilek HANIM

31/08/2020 tarihinde Murat çelik adından garanti bankasıdan Akbank aş adına EFT yapıldı. 20 dakika sonra iptal edildi. Garanti bankası onayladı iptali ancak 21 gündür Akbank'tan para hesabımıza geçmiyor 100 lira için her gün AKBANK BANKASI OYALIYOR LÜTFEN YARDIMCI OLUN.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Çok İlgisiz Davranıyor

14 EYLÜL 2020              Yücel BEY

Şanlıurfa Siverek ilcesindeki Akbank'ta Western union işlemi var ama her gittiğimizde bizi geri gönderiyorlar sistem yok diye aslında sistem var ama işlem uzun sürdüğü için uğraşmak istemiyorlar bundan dolayı gelen insanlara sistem yok diyip geri gönderiyorlar bütün Siverek halkı bundan dolayı şikayetçi gerçekten lütfen bankaları uyarın.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Yıllar Önce Borcumu Ödememe Rağmen Borcumu Sistemden Silmemiş

31 AĞUSTOS 2020          Mustafa BEY

Akbank'ta 2007 yılında olan borcumu 12 yıl önce Ödemiş olmama rağmen bankanın sisteminden borcumu silmemişler. Borcun yok ama sistemden silemiyoruz diyorlar. Bu nedenle banka işlemleri yapamıyorum. Bu durumun en kısa zamanda çözülmesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank Taksidimi Düzenli Ödememe Rağmen Sorun Yaşıyorum

30 AĞUSTOS 2020          Yılmaz BEY

Akbank genel müdürlüğü a.ş Pandemi sürecinde konut kredisi erteleme yaptırdım ve 3 gün sonra iptal ettirdim bu süreçte ödemelerini düzenli olarak ödemeye devam ettim ancak banka tarafında aranılmaya başladım günde 20 kere Bana 2 aylık ödenmemiş kredi taksidim olduğunu söylüyorlar hemen şubeye gidip elimdeki dekontları gösterdim ve genel müdürlüğe dilekçe gönderdik 2 gün sonra bana gelen e-posta da borcunuzda gecikme bulunmamaktadır diye ama halen beni aramaya devam ettiler 8. Ayın taksitini ödemeye gittim şubeye 8. Ayın konut kredisi taksidini ödemek istediğimi söyledim gişedeki arkadaş gecikme olduğu için bu ayki taksitini ödeme yapamıyoruz ilk önce onları ödeyelim dediler . bende ödeme yapmadım ve hemen tüketici haklarına dilekçe verdim Mağduriyetimi bildirir gereği yapılmasına arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Akbank İst. Gazi Mah. Atm 

25 AĞUSTOS 2020          Turan BEY

Akbank Gazi mahallesi şubesi İstanbul. Ben bankadan hesabımdan bir miktar para çekip yurtdışında. Okuyan oğluma göndermelisin bankamatik istediğim rakamı vermedi daha az bir rakamı önerdi bende sinirlenip iptal edildiğini sanıp kartı alıp oradan ayrıldım bir hata yaptım meğer parayı benden sonraki ismi belli kamera kayıtları belli suçunu itiraf eden vatandaş tan bu parayı alamadım emniyetin bununla ilgili bana bilgi veren olmadı bu kişiden şikayetçiyim emniyetin bu konuda görevini. Yaptığını düşünmüyorum Şikayet tutanak no. OLY 23038195 mağduriyetimi giderilmesini sağılarımla arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

WEB SİTEMİZİN KULLANIMI HERKESE AÇIK VE ÜCRETSİZDİR.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.