Aksa İhbarname Gönderdi 

23 HAZİRAN 2020          Fırat  BEY

Aksa doğalgaz ve Fırat elektrik ilimizde ilk başta yaşanan deprem felaketi be üzerini gelen covid 19 virüsü nedeni ile 6 aydır işsizim ve cumhurbaşkanımızın yıl sonuna kadar faturaların ertelendiğini açıklamasına rağmen iki şirket de elektrik ve gaz gezme ihbarnamesi gönderdi bu konu hakkında şikayetim bulunmaktadır.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aksa Çalışanlarından Rahatsızım 

17 HAZİRAN 2020          Soner BEY

Aksa'nın kendi çalışanlarından rahatsızım. Saat kaçta ve ne zaman gelecekleri belli değil iletişim kurmuyorlar bir gün boyunca bunları beklemek zorunda mıyız.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aksa Güvence bedelini Yatırdık Ama...

15 HAZİRAN 2020          Gülcan HANIM

İzmir TOKİ Ayrancılar da oturuyorum, izmir gaza 24 Ekim 2019'da, doğalgaz güvence bedelini yatırarak başvuruda bulunduk, birkaç gün sonra mühendislik firması getirip sayacı taktılar, o ara henüz taşımamıştık tokiye ve herhangi bir kullanım olmadığı gerekçesiyle bundan 2 ay öncesinde sayacı mızı söküp götürmüşler. sonrasında tabi biz buraya (TOKİ’ye) taşındık taşınmadan 10 gün öncesi doğalgaz için mühendislik firmasına tekrar başvuruda bulunduk bir kaç gün sonra 150 lira sayaç takma bedeli adı altında bir para daha yatırdık mühendislik firmasına.izmir gaz halen daha gelip bağlamadı bende izmir gaz müşteri hizmetlerini aradım, bana mühendislik firmasının henüz kendilerine mail atmadığını söylediler, buna istinaden tekrar mühendislik firmasını aradım onlarda da diyor ki ,biz hem Bayram öncesinde hem de Haziran ayının 2'sinde kendilerine mail attık biz üzerimize düşen görevi yaptık ,ancak gelip izmir gaz'ın doğal gazı açması gerekiyor. tekrar İzmir gazı aradım ancak çok zor şartlarda sesli yanıt sistemini aşarak karşımda müşteri hizmetlerine bağlandım müşteri hizmetleri de herhangi bir çözüme ulaştıramadılar .buraya geleli yaklaşık bir ay oldu ancak henüz ne doğalgazımız bağlandı burada oturan haneler var ve doğal gazları aktif çalışıyor durumda .bizim böyle bir durumumuz söz konusu günlerdir hem mühendislik firmasını hem İzmir gazı arıyorum ancak bir çözüme ulaşamadık sizden ricam bir an önce bu konunun çözülmesi dir günlerdir evde doğalgazımız yok ne yemek yapabiliyorum çocuklarıma ne de malum sıcak Yaz ayları sıcak sudan faydalanabiliyoruz böyle bir sıkıntılı durumumuz var konu ile ilgili çözme ulaştırılmasını rica ediyorum

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aksa Doğalgaz Taksitlendirme Yapmıyor

11HAZİRAN 2020          Ali BEY

Aksa doğalgaz Elazığ şubesi Elazığ'a gelen deprem virüs nedeniyle doğalgaz faturam 4 ayda 2000 liraya yakın bir borç toplanmıştır. Çalışmadığımızdan dolayı bu felaketlerden ötürü ödeyemedik faturalarımızı. Taksitlendirme yapmaya aksa doğalgaz Elazığ şubesine gittiğimde hiç taksitlendirme konusunda yardımcı olmadılar. Ve benim durumum yok sizin bi yardımcı olmanızı arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.