ALFEMO

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  04

Alfemo Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Alfemo Bozuk Ürünüyle İlgilenmiyor

29 EKİM 2020                Ayşe HANIM

2020 Mart ayında Şanlıurfa Siverek ilçeside koltuk takımı aldım hem Alfemo ürünü hemde yapılma koltuk satan yerden sipariş verdim koltuk Chestir model geldikten 2 gün sonra düğmeleri ve çivileri yerinden çıktı değişim yapacaklarını söylediler ama 5 aydır telefonlara cevap vermiyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Alfemo Koltuklarda Tüylenme Oluyor

3 TEMMUZ 2020            Serap HANIM

Alfemo dan iki evimi döşedim bana gelen ürünlerin tamamında bir sorun yaşadım gelip tamiratını yaptılar koltuklarında tüylenme oldu servis resim çekip gitti geri dönüşlerinde sorun olmadığını yardım edemeyeceklerini söylediler torbalı şubesinden eren beye yastık gönderdim inceleyip sorun olduğunu kabul ettiler ben Alfemo’dan tam bir salon takımı aldım bana sadece 3 lü ve 2li koltukta değişim yapacaklarını berjer ve sandalyede değişim yapılacağını söylüyorlar ben ev boyamı halı ve perdemi koltuklara göre dizayn etmişken ben bu durumda koltuklar ayrı berjer ayrı sandalyeler ayrı renk olacak oysa ben bu takımı mağazada takım olarak beğendim ve aldım koltuk kumaşı sorunluyken benden sandalyelerde tüylenme yok deyip değişim yapmıyorlar benim mağduriyetim ne olacak ben mağazadan alırken herkes malın arkasındaydı sorun olunca neden muhattap bulamıyorum kesin bir dille yapacağım bir şey yok diyorlar bir daha Alfemonun önünden dahi geçmeyeceğim tüketiciye başvurup WhatsApp ve facebook ta kendime yardım arayacağım siz kocaman kurumsal Alfemo madem sattığınız ürünün arkasında durmuyorsunuz bizi neden maddi manevi zora sokuyorsunuz bunu herkes bilmeli kumaşı tedavülden kalkmış bana diyosunuz koltukları değişelim sandalyeler berjere ellemeyiz madem böyle kullanılır alın koltukları siz kullanın umarım bana yardımcı olacak muhattap bulurum sizden yardım bekliyorum iyi günler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Alfemo Koltukların Berjerleri Gelmedi

19 HAZİRAN 2020          Zeliha HANIM

Alfemo( 15 şubat da almış olduğum koltuk takımlarımın 2 berjeri hala gelmedi. Üzerinden tam 5 ay geçti. Her aradığımda ürünlerin hazır olduğunu söyleyip , teslimat beklediklerini belirterek tam 5 ay oyaladılar. Teslim aldığım 3 lü kanepeler eskidi ortada daha berjer yok. Tüketici heyetine kadar gittim. Yapılan mağduriyetimin karşılığında para iadesi talep ediyorum

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Alfemo Aldığım Koltukların Ayağı Kırık Geldi

27 MAYIS 2020               Zühal HANIM

Manisa Alfemo mağazasından koltuk takımı aldık 40 iş gününde teslim edilmesi gereken ürün 60 günde teslim edildi koltuklar geldiğinde 2 ayağıda kırık geldi 1 ay oldu ilgilenen yok şikayette bulunacağımızı söylediğimizde istediğiniz yere başvurun diyorlar emekli maaşıyla zorla aldığımız mobilya evde oturulmaz halde duruyor yardımcı olmanızı istiyorum muhattap olacak kimseyi bulamıyoruz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

WEB SİTEMİZİN KULLANIMI HERKESE AÇIK VE ÜCRETSİZDİR.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.