Algida Kornetto Bedavasını Vermemek İçin Sebep

16 TEMMUZ 2020          Tuğba HANIM

Algida dondurma. 16 07 2020 tarihi saat 12.30 da İzmir gediz'de bulunan sermar markete oğlumu 2 adet Algida keyif kornet dondurma alması için gönderdim.geldiğinde dondurma larımızı açtık bedava kampanyası olduğu için iki tane bedava kornet alma hakkımız doğdu.bedava dondurmaları alması için oğlumu tekrar bakkala gönderdim de bakkal sahibi koronavirüs nedeniyle temas oluştuğunu ve bu sebepten bedavaları alıp ona yenisini veremeyeceğini söylemiş.madem böyle bir süreçte bu riski düşünüp bedavaları alamıyorsanız O zaman bu yıl bu kampanyayı hiç gerçekleştirmeyecektiniz.9 yaşındaki oğlum bir sevinçle bedava çıktığını görüp bakkala gidiyor hayal kırıklığına uğruyor bu durum bizim açımızdan da hiç hoş olmadı.Bu sebepten ben bu konunun ilgili mercilere ulaşmasını bir an evvel bana dönüş yapılmasını rica ediyorum teşekkürler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Algida Kornetto Bedavasını Vermiyorlar

14 TEMMUZ 2020          İsmail.BEY

Kocaelinde Kornetlerde bedava çıkıyor veren yok ben Algida müşterisi olarak üzgünüm..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Algida Twister Dondurma

9 TEMMUZ 2020          Savaş HANIM

Algida Twister markalı dondurmayı tavsiye edilen satış fiyatının yani (1,5)lira yerine (2,5)liraya satıyorlar bunun için bu haksız kazanç yapan satıcı, firmanızı tüketiciye yalnız tanıtıyor bilginize.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Algida Magnumdan Kıl Çıktı

4 HAZİRAN 2020          Ezgi HANIM

Algida magnum Uzun yıllardır severek yediğimiz magnum dondurmanızın yeni çıkan çeşidi olan cookie de yerken üzerinde yapışık bir şekilde duran kıl ile karşılaşılmıştır. Bu karşılaştığım durum Algida magnuma yakışmayan bir görüntüdür. Bu durumun başka kişiler tarafından da rastlanılmaması için lütfen daha dikkatli olunuz ve telafisini yapmanızı rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.