top of page

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  03

ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK

Anadolu Hayat Emeklilik Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Anadolu Hayat Emeklilik Beni Mağdur Ediyor

28 ARALIK 2020            Sefer BEY

Anadolu Hayat Emekliliğe otomatik bes iptali için başvurdum. Bana gönderdikleri linkte bir form bulunuyor bunu doldurmam gerektiği istendi. Doldurdum tekrar mail olarak geri gönderdim. Fakat muhatap olduğum kişiler bana sürekli bir şeylerin eksik olduğunu beyan ettiler. Sonuç olarak bireysel emeklilik sistemimin iptalini istiyorum ve hesaptaki birikmiş olan meblağın tarafıma ödenmesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Anadolu Hayat Emeklilik'den Ayrılamıyorum

25 ARALIK 2020            Turan BEY

Anadolu Hayat Emeklilik’te yardımcı olmuyorlar yetkili bulamıyorum ayrılmak istiyorum kabul etmiyorlar bana yardımcı olmanızı rica ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Anadolu Hayat Emeklilik Paramı Vermiyor

22 ARALIK 2020            Erkan BEY

Anadolu hayat emeklilik . Birikim yapmak için Anadolu hayat emeklilikten 06.04.2020 tarihinde hesap açtım maddi sıkıntılarından dolayı iptal ettirip yatırdığım parayı çekmek istedim. 5 yıl dolmadan ayrılırsam benden 791 TL para keseceklerini söylediler benim ana param zaten 801 TL düpedüz 5 yıl ya kalırsın ya da bu kadar parayı bize vermek zorundasın diyorlar ülkece geçirdiğimiz bu zorlu zamanda kendi biriktirmek istediğim paramı vermiyorlar. İlgili makamlara arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page