top of page

ANADOLU JET

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  04

Anadolu Jet Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Anadolu Jet Biletimi İade Etmiyor

04 KASIM 2020              Ahmet BEY

442**** nolu Anadolujet biletin iadesi yapılmıyor dosyanın günü geçti diyorlar milleti kandırıyorlar aynı zamanda gün içinde yatıracağız dedikleri 10 gün geçti.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Anadolu Jet Trabzon Uçuşu

14 AĞUSTOS 2020          Dilek HANIM

Anadolu jet 14.08.2020 trabzon çanakkale uçuşu 12.08.2020 trabzon çanakkale uçuşuna biletimizi aldık Valizlerimizi geçirdik Sonrasında ucuzunuzun 2 aktarma olduğunun farkına vararak üzerine 255 tl ekleyerek 2 gün sonrasına biletimizi aldık 14.08.2020 17:20 Trabzon çanakkale uçuşu için alana geldik islem yapmak için sıraya geçtik İşlem yapan çalışan bize toplamda 24 kilo gelen bagajımızı alamayacağını söyledi 2 gün önce alındığı hiç bir sorun yakaladığımızı belirttim yanımıza alalım dedim Kendisi küstah bir şekilde parmağını sallayıp bağırmaya başladı el bavulu 2 kg bile gelmeyen küçük bir çanta Ardından kendisi gibi haddini bilme, bir çalışan gelip tehditler savurup dışarı çıkmamı istedi Oda yetmezmiş gibi yolcuyu uçağa almamakla tehdit etti Ben gerekli bütün yerlere şikayette bulunacağını bu halsizliğin yanlarına kalmayacağını belirterek şikayette bulunmak için gerekli yere gittim Anadolu jet müşteri hizmetleri ile 25 dk. boyunca konuşma gerçekleştirdik ve resmi sayfasında şikayette bulundum Turkiyenin ve avrupanın en büyük havayolu olan thy bağlı anadolu jet firmasının bu kadar deneyimsiz işini bilmeyen müşterileriyle mahalle ağzıyla konuşan personelleri çalıştırması çok utanç verici Asıl sorun şu Anadolu jet personellerini eğitime yollamıyor mu? Anadolu jet personeline insan ilişkileri üzerine eğitim vermiyor mu? Anadolu jet personellerine misafirlerle nasıl konuşulur nasıl diyalog kurması gerektiğini öğretmiyordu? Ve en önemlisi Anadolu jet personelinin misafirlerle bu şekilde küstahça konuşmasının sanki firmanın sahibi ve cio su gibi davranmasının sebebi nedir? Anadolu jet personel ve çalışanlarını çok sıkı testten geçirmesi gerekiyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Anadolu Jet Telefona Bakmıyor

10 HAZİRAN 2020          Mustafa BEY

Anadolu jet hava yolu taşımacılık günlerdir bu şirket telefona cevap vermiyor mağdur durumdayım. Gereğini ilgilerinize sunuyorum..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page