ANADOLU SİGORTA

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  04

Anadolu Sigorta Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Anadolu Sigorta Beni Zor Duruma Düşürdü

04 KASIM 2020              Selim BEY

Anadolu sigorta Çekiçi talebinde bulundum saat 9'da serviste olmam lazım dedim saat 4'de kalktım sigorta şirketini tam beyefendi dediler. Saat 6 oldu gelmedi tekrar aradım şirketi sizi arayacaklar dediler çekiçi beni aradığında saat 6. 45'di o saatte bulunduğum yere gelmesi 1.5 saat sürerdi Diyarbakır'da en erken 10'da olurdum. Sigorta şirketin bana haklısınız isterseniz beyefendi çekiçi parasını biz verelim dediler istemedim bende mahkemeye vereceğim dedim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Anadolu Sigorta Sorunumu Çözmedi

01 EKİM 2020                Mustafa BEY

ANADOLU SİGORTA EVİMDE TESİSAT ARIZASI ÇIKTI ANADOLU SİGORTAYI ARADIM BİR TANE TESİSATÇI GELDİ TESİSATI YAPIYORUM DERKEN BOZDU TESİSATI ŞU AN EVİMDE SU AZ MİKTARDA AKMAKTADIR. GELECEĞİM DEDİ HALA GELMEDİ. ANADOLU SİGORTAYI DEFALARCA ARAMAMA RAĞMEN SORUNUN ÇÖZÜLMEDİ. EN SONNUNDA SİGORTAMI İPTAL EDİN DİYE DİLEKCE YAZDIM SİGORTAMI DA İPTAL ETMEDİLER. EVİMDE SU AZ MİKTARDA GELMEKDEDİR. HALA ÇÖZÜM YOK 1.10.2020 TARİHİNDE TAM 35 DAKİKA ANADOLU SİGORTAYI ARADIM MÜŞTERİ HİZMETLERİYLE GÖRÜŞEMEDİM KENDİLERİNDEN ŞİKAYETCİYİM.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Anadolu Sigorta 5 Gündür Bekletiyor

15 TEMMUZ 2020          Erhan BEY

Anadolu sigortada kargom var arabamı servise bıraktım ikame araç için başvuru yapmıştım 24 saat içinde dönüş yapılacak dediler 5 gündür bekliyorum mağduriyetime çözüm bulunmasını istiyorum ve bugun bana araba lazım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Anadolu Sigorta Hukuksuzluk Yapıyor

14 TEMMUZ 2020          Abdusselam BEY

Anadolu sigorta hakkında şikayetçiyim 2013 'te 12 ea 374 plakalı aracımla bir kazaya karıştım yüzde yüz haklı olduğum kazada kendi aramızda tutanak tutarken yanlış bir cümleden dolayı haksız duruma düştüm ve aracımı kendi imkanlarıyla borçlanarak yaklaşık on bin tl masraf ettim ve sonra karşı tarafa dava açtım davayı kazandım amma masrafların yüzde 50 den daha az 4000 tl para avukatım tarafında hesabıma yatırıldı 6-10-2017 de anadolu sigorta tarafından beni icraya vermişler şu an 4000 tl bende icra yoluyla geri istiyorlar sebep neymiş onların avukat parasını ben ödeyecekmişim falan bu bir hukuksuzluktur mağdurum 6 çocuğum var eşimle beraber 8 kişiyiz, anadolu sigortayı arıyorum cevap vermiyorlar bu bir hukuksuzluktur ve şikayetçiyim saygılarımla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

WEB SİTEMİZİN KULLANIMI HERKESE AÇIK VE ÜCRETSİZDİR.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.