top of page

ARAS KARGO

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  87

Aras Kargo Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Aras Kargonun Dikkatsizliği Canımı Sıktı

18 OCAK 2021                Rufana HANIM

Sipariş ettigim avize firma tarafından aras kargoya verilmiştir, fakat aras kargonun dikkatsizliği canimi sıktı benim olan kargoyu başka birine teslim etmiş ve o insanin kargosunu bana teslim etmiştir. Mesai saatleri içerisinde müşteri temsilcisine durumu iletmeme ve gelicekler demelerine rağmen kimse gelmedi ve kargom su an nerde Allah bilir, bir müşteri temsilcisi ulaşmak icin 2 saat telefonun başında kalınıyor şikayet dile getiriliyor fakat bu durumu düzeltmek yerine geri dönüş bile yapılmıyor. Kargomu hemen geri istiyorum!

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aras Kargo Evde Olduğum Halde Kargomu Getirmiyor

02 OCAK 2021                Halime HANIM

Aras Kargo. Tam 1 hafta önce bi sipariş verdim ve kargom hala gelmedi. Evde bulunduğum halde kargoyu alıcı kargoyu kabul etmiyor diye yazmışlar. Madem geldiniz neden benimle iletişime geçilmedi. Siparişin parasını ödedim ve paramın boşa gitmesini istemiyorum o kargo buraya gelsin ve hemen iletişime geçilsin. Kargom gelene kadar her yere şikayet ediyorum etmeye de devam edeceğim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aras Kargo Bizi Mağdur Ediyor

02 OCAK 2021                Merve HANIM

Trendyol’dan babam K******* Ö***** adına dezenfektan ve atlet siparişi verdim ama Osmaniye Kadirli şubesindeki kargosu alıcı kabul etmiyor diye iade edilmiştir kronik hastalığı olduğu için dışarıya da çıkamamaktadır ve adrese kargocu gelmemiştir. KOAH hastası bir insan kargosunu şubeye gidip nasıl alsın bende bu işi yapıyorum ama insanları mağdur etmiyorum. Bu hastalık zamanında babamı dışarıya çıkmaya zorlayan Aras Kargo'dan şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aras Kargo İade Kodu Gözükmüyor

30 ARALIK 2020            Nezih BEY

Aras kargo iade kodu oluşturduğum halde kabul etmiyor iade kodu gözükmüyor diyorlar, lütfen yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aras Kargomu Başka Adrese Teslim Etmiş

30 ARALIK 2020            Maral HANIM

Aras Kargo, İstanbul’dan sipariş ettiğim ürünün başka adrese teslim edilmiş ve aynı gün bana başka bir siparişimize getirdiler. Şimdi gönderici üretici kişi ve ben mağdur olduk bu mudur kargocu anlayışı. Lütfen ilgilenir misiniz lütfen.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aras Kargo Çok İlgisiz Davranıyor 

23 ARALIK 2020            Yağmur HANIM

Aras kargo menderes şubesi tarafından 2 Aralık'da tarafıma iletilmesi gereken 61025405**** kargom hala iletilmedi. Şubeye ulaşım asla mümkün değil. Aras kargo müşteri temsilcisi görüşmelerime ve şikayetlerine dönüş yapılmıyor. Mağduriyetimin giderilmesi adına desteğinizi rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aras Kargo'yu Getirirken Haber Vermiyıor

23 ARALIK 2020            Özlem HANIM

Aras kargo adrese teslim kargoyu hiç aramadan bildirim yapmadan aranılan numaraları açmadan adres yanlış ya da alıcı kargoyu kabul etmiyor diye getirmiyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aras Şubeye Gelmeme Rağmen Kargomu Vermedi

18 ARALIK 2020            İsa BEY

Aras kargo Adana baraj yolu şubesi. Kargo teslimatını saat 18.00’a kadar yaparız dedikleri halde 17.55'te şubeye geldim. Teslimat yapamıyoruz. Sistem kapandı diyorlar. Ben şehir dışından geliyorum ve başka şehire gideceğim. Kargomu alamadım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aras Kargo Telefonlara Bakmıyor

18 ARALIK 2020            Emre BEY

Aras kargo beymer şubesi telefonlarıma bir aydır bakmıyor açıp kapatıyorlar yoğunluk deniliyor ama böyle bir yogunluk olamaz küfreder gibi telefonu açıp kapatıyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aras Kargomu Geri Göndermiş

14 ARALIK 2020            Duygu HANIM

Aras Kargo’dan şikayetçiyim kargomu benden habersiz tekrar geri gönderilmiş ve hiç bir şekilde haber verilmemiş.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aras Kargo Beni Zor Durumda Bıraktı

12 ARALIK 2020            Ünzile HANIM

Pazarium ve Aras kargo 119 90 TL aldığım ürünüm kayboldu 3 ürün almıştım peluş kabanım gelmedi sağlıkçı olduğum için şeffaf kargo denilen kargo hakkında bilgim yok yarım saat sonra ürünümümn olmadığını farkettim metro şubesi kargo personelini aradım evet iki adet ürün 1 pakette vardı dedi ürün hakkında ne firma ne de kargo şubesi hatalarını kabul etmiyor sürekli birbirlerine yönlendiriyorlar beni 24 11 2020 tarihinden beri uğraşıyorum hastane çalışanıyım vaktim yok bütün gün pandemi ile uğraşıyoruz bu bize reva mı gidemiyorum güven şubesine zamanım yok gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aras Kargomu Kendim Alacakmışım

10 ARALIK 2020            Murat BEY

Aras kargo. Kargo geldiği Halde Kendim alacakmışım. Mal Mersin'den geliyor. Manisa şubesinden gelemiyor. Bu nasıl İş ahlakı. Bu kargo beş para etmez. Adresi veriyorum oh ne güzel iş kendim alacakmışım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aras Kargo Ürünü Açık Bakmama İzin Vermedi

10 ARALIK 2020            Müge HANIM

Instagram’dan ürün aldığım site dolandırıcı çıktı. Kargo şirketi Aras kargo pakete bakmama izin vermedi. Aras Kargo’dan ve bu siteden şikayetçiyim ücretini geri istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aras Kargomu Açılmış Bir Şekilde Başkasına Teslim Etti

09 ARALIK 2020            Hülya HANIM

Aras Kargo ile Yozgat'tan şeffaf kutunun içinde bal geldi ama bal açılmış plastik kutu darmadağın onu o şekilde ne bizi aradılar ne de kapıyı çaldılar kiracıya bırakmışlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aras Kargo Ürünümü Teslim Etmedi

08 ARALIK 2020            Ümran HANIM

Aras Kargo’dan şikayetçiyim. Kasım ayı içinde internetten siparişte bulundum. Aras kargo ile gönderdiler. Kargodan şubeye ulaştığı ve dağıtıma verildiği bildirildi. Ancak bugün Ağustos'un sekizi. Henüz gelmedi. Kargoyu aradığımda dağıtımda evde bulunamadığımdan kargomun iade edildiğini söylediler. Ben 65 yaş üzeriyim. Aylar var evden dışarıya adım atmadım. Sonradan duyduğuma göre çok kişiye aynı şey yapılmış. Gelmeden bulamadık diyorlarmış. Şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aras Kargoları Teslim Etmeden Şubeye Geri Gönderiyor

26 KASIM 2020              Aleyna HANIM

Aldığım ürünler kapıma gelmesi gerekirken BİLECİK ARAS KARGO ÇALIŞANLARI arayıp paketinizi gelip şubemizden alabilirsiniz deniliyor soruyorum size bedelini ödediğimiz halde nedendir aldığımız ürünler elimize ulaşmadan geri gönderiliyor. Tek söyledikleri ise adresiniz yarım bildirilmiş diğer kargolara yarım gitmiyorda adres sadece ve sadece BİLECİK ARAS KARGO ya mı gidiyor eksik adres ? Bu durumdan oldukça mağdurum. Bir an önce mağdurluğumun düzelmesini ve gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aras Kargo Bizi Mağdur Etti

25 KASIM 2020              Oktay BEY

Aras kargo/kargoyu eve teslime gelmediler. Takip numarasından kontrol ettik. Mezitli Aras kargoda olduğunu öğrendik. Gittik kargonun geri iade edildiğini evde olmadığımızı söylediler. İtiraz ettik evde mutlaka bir kişinin bulunduğunu belirttik Zorluk çıkarttılar. Takip numarası istediler. Verdik adresin eksik olduğunu apartman adı eksik dediler. Peki aynı adrese daha önce defalarca aynı üründen geldiğini isim yazınca adresin internet üzerinden otomatik verildiğini adres eksik olma durumunun olma ihtimalinin az olduğunu böyle bir durum olsa bile kargo tesliminde adres eksikse niye kargo göndermeyi kabul ettiklerini sorduk. Gerekli yardımı alamayınca Aras kargo müşteri hizmetlerini aradık kargonun Mezitli şubede olduğunu öğrendik ama iade faturası kestikleri için kargoyu bize vermediler. Aras kargo bizi maddi ve manevi olarak mağdur etti.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aras Kargoyla Gelen Ürün Kötü Çıktı

25 KASIM 2020              Aleyna HANIM

5 sweat kampanyası olan bir site 150 liraydı 10 lirada kargo Aras kargoyla geldi 5 liralık 2 tane kıytırık tişört koymuşlar yazık günah gerçekten lütfen ilgilenirseniz çok sevinirim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aras Kargomu Şubede Bekletiyor

20 KASIM 2020              Yüksel BEY

Aras kargo 5 gündür kargom şubede beklemede şikayet arama yapılacak herseyi yaptım ama hala kargom bekletiliyor teslim edilmiyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aras Kargo Fazla Ücret Almış

20 KASIM 2020              Sümeyye HANIM

Aras kargo Kızılırmak şubesinden kargom geldi evde ben olmadığım için kargoyu babaannem aldı ve 158 lira ödenecek kargoya yanlışlıkla 300 TL vermiş ve üzerine para üstü sadece 42 TL verilmiş nereyi arasam olmadı lütfen yardım edin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aras Kargo'dan Memnun Değilim

20 KASIM 2020              Asım BEY

ARAS KARGO Kargo teslimatını söyledikleri zamanda yapmıyorlar ve telefonlarına ulaşılmıyor. Günümüz koşullarında kargo fiyatları çok fazla ve bu paraya böyle hizmet hakkımı helal etmiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page