Arzum Blender Seti Çalışmıyor

12 AĞUSTOS 2020          Merve HANIM

Arzum blender seti aldım mixeri parçası çalışmıyordu a 101 e getirdim parçayı aldılar telefon numaramı aldılar size haber vereceğiz dediler haber gelmedi parçamı istiyorum yada iade etmek istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Arzum Robot Bozuk Çıktı

17 HAZİRAN 2020          Cevahir BEY

Arzum mutfak robotu 2 ay önce bir firmadan arzum markanın ürününü aldık. Kullanmak için robotu çalıştırdırdığımızda bir barçası yanmış daha kullanmaya fırsat bulamadan bozuldu. Aldığımız yere götürdüğümüzde kabul etmediler tüketici hatası denildi sizin servise verip yaptırmanız gerekiyor denildi. Biz daha kullanmadan bozulan bişeyin bizden kaynaklanması mümkün olamaz. 3 yıl garantisi vardır. Şikayetimizi dikkate alıp geri dönüş yapılmasını rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Arzum Ne Berbat Markaymış

17 HAZİRAN 2020          Arzu HANIM

Arzum dikey süpürge. 1,5 ay önce Trendyol mağazasından aldım ancak geldiği gibi hasarlı çıktı. Alt ve üst parcalar birleşmiyordu. Arzum yetkili servise goturdum .Oranın uğraşları sonucu yeni süpürge gelmesi uygun goruldu.Gelen 2. üründe ilk kullanımda gene alt ve üst parça pat diye ayrıldı. Çok sinirliyim.Ne kadar berbat bir markaymış.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Arzum Ürün Kırık Çıktı İlgilenmiyorlar

19 MAYIS 2020          Beyhan BEY

Trendyoldan Arzum mutfak robotu aldım ürün kırık çıktı ve hiç bir şekilde ilgilenmiyorlar sürekli beni oyalıyolar kırık tarafını çekin resmini atın dedi attım size dönüş yapacağız dediler hiç bir ses yok 2 hafta oldu ürün elimde kaldı ve ve iade süreside beklettikleri için aştı anneler günü icin almıştım günümü rezil ettiler resmen lütfen çok mağdurum yardımcı olsunlar salak yerine konulduğumu düşünüyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Arzum Ürün Hiç Bir İşe Yaramıyor

08 MAYIS 2020          Fatma HANIM

Arzum, mutfak robotu. Kullanırken elektrik kaçağı gibi çarpma oluyor. Servise gönderdim yapılmadan geri geldi. Mağazada yapacak bir şey yok dedi.3 yıl garantisine güvenip almıştım. Ürün hiçbir işe yaramıyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.