ARZUM

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  10

Arzum Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Arzum Servis Personelleri Çok Yanlış Davranış Sergiledi

18 OCAK 2021              Faruk BEY

2,3 ay önce aldığımız arzum blender üründe aparatların takma yerinde yani bıçağı döndüren kısımda bozulma meydana geldi Garanti kapsamından faydalanmak için, ürünü satın aldığımız çalışkan ticarete başvurduk.fakat bunun tamiratı için bizden para talep edildi ve 95 tele ödeme yaptık.ve hem mağaza çalışanlarından hemde arzum bölge merkezden eşime çok sert tepkiler ve yanlış davranışlar sergilendi.bu ürün garanti kapsamı nedir? 2 yıllık garanti ne içindir diye sorduğumuzda hiçbir geçerli yanıt alamadık.normalde bu şekil küçük olayları pek önemsemeyiz fakat eşime yapılan tutarsız davranışlardan sonra haksızlığa uğradığımızı farkettik, özellikle arzum yetkili servisinde sorumlu bir bayan eşime (siz bana sesinizi yükseltemezsiniz gelinde burda konuşun da göreyim sizi) demesi canımızı sıktı. bu mudur yani esnaflık, sattıkları malın arkasında duramayacaklarsa kapatsınlar dükkanı daha fazla insana zarar vermesinler.2 yıl garanti diye ufacık bir sorununda ve 3 ay sonra 95 tl tamir parası ödeyeceksek nerde bunun garantisi, sizden ricam gerekenin hakkaniyetli bi şekilde yerine getirilmesi, ve mağduriyetimizin giderilmesi, çok teşekkürler iyi çalışmalar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Arzum Markalı Ürünüm Bozuk Çıktı

25 KASIM 2020              Esma HANIM

Arzum’un küçük ev aletlerinden olan blender setini aldım. Çırpıcı kısmı arızalı çıktı fakat kabul etmiyorlar ve kullanıcısı hatası olduğunu söylüyorlar. 3 yıl garantisi olan ürün garanti kapsamında bozuk çıkan ürünün veya bozulan ürünün tamirini üstleniyorlar bir de 3 yıl garanti veriyorlar. Bu Şekil de bir de üzerine ücret talep ediyorlar. Müşteri hatası göstermek için saçmalıyorlar resmen.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Arzum'dan Aldığım Ütüden Memnun Kalmadım

15 KASIM 2020              Murat BEY

Arzum ütü aldım 3 ay geçmeden gömleğimi yaktı yetkili servise gittim tabanı karardı dedim sadece termostatı yandı deyip değiştirdiler ve tabana bir çare yapamayız dedi sonra ana firma aradı bana dediler Kocaeli’ye gönder biz tabanı ücretsiz değiştireceğiz dediler ama ütü tabanını sadece temizleyip benimle dalga geçer gibi evime tekrar gönderdiler tekrar gömleğimi yaktı şikayetim bu firmadan kimse Arzum ürünleri almasın.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Arzum'dan Aldığım Ütü Sürekli Bozuluyor

08 KASIM 2020              Saime HANIM

Yaklaşık 2 sene önce Arzum markasının ütüsünü aldım. İlk sorun çıktığında olabilir dedim ve Prestij Elektronik adlı servise götürdüm. Yaptıklarını söylediler, eve getirdikten bir kaç gün sonra yine aynı sorun çıktı. İkinciye götürdüm, olmadı, üçüncüye götürdüm ve yine olmadı. Dördüncüye götürdüğümde gerçekten bu konu hakkında mağdur olduğumu ve ciddi bir şikayetin söz konusunu olduğunu dile getirdim. Bu sefer de ütüyü değiştirdiklerini söylediler ama yine eve getirdikten bir kaç gün sonra aynı olay oldu. Ütü yüzünden bir çok kıyafetimiz yandı ve yapısı değişti. Cidden bu konu hakkında çok sinirli ve mağdurum. Başvurabileceğim son yer burasıydı, burası da olmazsa cidden artık davaya kadar yürüyecek bu iş. Gereğinin EN KISA SÜREDE yapılmasını istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Arzum Mutfak Robotu İlk Kullanımda Bozuldu

14 EKİM 2020                Duygu HANIM

Arzum marka mutfak robotu . Arkadaşım bana hediye almış. Balıkesir Köroğlu mağazasından yaklaşık 1 ay bile olmadı. Bende ilk defa kullanmak istedim. İçine bisküvi koydum fakat bisküviyi bile ufalamadı, ki limon, ceviz koysam nolurdu bilmiyorum. Mağazaya gittim . Kale elektrik diye biryer var. Oraya gidin dedi . Bende gittim. Kullanıcı hatalı dedi. Dedim ilk defa kullandım hatta kullanamadım. Garantili bir ürün. Değişim ya da iade yapmak istiyorum dedim. Maalesef değişim, iade yapmıyoruz. O yüzden parçası gelecek sizde onu para ile alacaksınız. Öyle olacak dedi. Bende 1 kere kullandığım ürünün böyle olmaması gerektiğini söyledim. Açıkçası 240 ₺ az bir para değil. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Arzum Blender Seti Çalışmıyor

12 AĞUSTOS 2020          Merve HANIM

Arzum blender seti aldım mixeri parçası çalışmıyordu a 101 e getirdim parçayı aldılar telefon numaramı aldılar size haber vereceğiz dediler haber gelmedi parçamı istiyorum yada iade etmek istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Arzum Robot Bozuk Çıktı

17 HAZİRAN 2020          Cevahir BEY

Arzum mutfak robotu 2 ay önce bir firmadan arzum markanın ürününü aldık. Kullanmak için robotu çalıştırdırdığımızda bir barçası yanmış daha kullanmaya fırsat bulamadan bozuldu. Aldığımız yere götürdüğümüzde kabul etmediler tüketici hatası denildi sizin servise verip yaptırmanız gerekiyor denildi. Biz daha kullanmadan bozulan bişeyin bizden kaynaklanması mümkün olamaz. 3 yıl garantisi vardır. Şikayetimizi dikkate alıp geri dönüş yapılmasını rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Arzum Ne Berbat Markaymış

17 HAZİRAN 2020          Arzu HANIM

Arzum dikey süpürge. 1,5 ay önce Trendyol mağazasından aldım ancak geldiği gibi hasarlı çıktı. Alt ve üst parcalar birleşmiyordu. Arzum yetkili servise goturdum .Oranın uğraşları sonucu yeni süpürge gelmesi uygun goruldu.Gelen 2. üründe ilk kullanımda gene alt ve üst parça pat diye ayrıldı. Çok sinirliyim.Ne kadar berbat bir markaymış.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Arzum Ürün Kırık Çıktı İlgilenmiyorlar

19 MAYIS 2020               Beyhan BEY

Trendyoldan Arzum mutfak robotu aldım ürün kırık çıktı ve hiç bir şekilde ilgilenmiyorlar sürekli beni oyalıyolar kırık tarafını çekin resmini atın dedi attım size dönüş yapacağız dediler hiç bir ses yok 2 hafta oldu ürün elimde kaldı ve ve iade süreside beklettikleri için aştı anneler günü icin almıştım günümü rezil ettiler resmen lütfen çok mağdurum yardımcı olsunlar salak yerine konulduğumu düşünüyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Arzum Ürün Hiç Bir İşe Yaramıyor

08 MAYIS 2020               Fatma HANIM

Arzum, mutfak robotu. Kullanırken elektrik kaçağı gibi çarpma oluyor. Servise gönderdim yapılmadan geri geldi. Mağazada yapacak bir şey yok dedi.3 yıl garantisine güvenip almıştım. Ürün hiçbir işe yaramıyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

WEB SİTEMİZİN KULLANIMI HERKESE AÇIK VE ÜCRETSİZDİR.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.