top of page

ASAT

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  04

Asat Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Asat Sürekli Su Kesintisi Yaşıyoruz

01 KASIM 2020              Serap HANIM

Antalya Serik Akcaalan mahallesinde oturuyorum 2 haftadır aralıksız su kesintisi oluyor sabahtan aksama kadar Asat’a asla ulaşılmıyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Asat Su Kesinti Sorunu

18 EYLÜL 2020              Fatih BEY

Antalya /Gazipaşa ASAT. ADRES KÜÇÜKLÜ KOYU ÇAKMAK MEVKII NO 31 2o gundur kayın babamin evine içecek su gelmiyor. Yaşları 65 ve 70 yaş aralığında ve hastalar.bununla ilgili Asat'a iki defa bildirdim ama henüz suyumuz gelmedi. Bu sıcak havalarda malum suya en çok ihtiyac duydugumuz bu günlerde suyumuzu bulamıyoruz. (Kendi imkanlarımızla derelerden eski usulle getiriyoruz) konu ile acilen ilgilenmenizi arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Asat Su Problemini Çözmüyor 

02 EYLÜL 2020              Ramazan BEY

Serik Kırbaş kara Ahmetle mah. Si köyünde. Yaklaşık. Yüz aboneliği olan. Asat sular idaresinin vermiş olduğu abonelikler. Bu köy halkının yapmış olduğu yaklaşık abone başına. Bin üçyüz TL masraf etmelerine rağmen. Her abonede. Susuzluk. Çekiyoruz. Yaklaşık. Şu yaz döneminde. Bir aya yakın. Suyumuz. Düzenli olarak verilmiyor. Bende bir Asat aboneliği. almış bir vatandaşım. Bu su sıkıtımızın. Siz değerli. Devlet büyüklerimden ilgilenmesini önemle acil olarak. Arz ediyorum. Teşekkürler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Asat 15 Gündür Su Yok

20 MAYIS 2020               Mustafa BEY

Alanya türktaş köyümüzün yarısında 15 gündür su sıkıntısı var muhtara iletiyoruz muhtar da beni ilgilendirmez benim mahallem değil diyor köyün amiri isen biz derdimizi muhtara anlatmayacağız da kime anlatacağız muhtarda asat ı arasın ilgilensin lütfen ya mahalle ayrımı yapmasın biz köyünü memleketimi ve ülkesini seven insanlar yönetsin istiyoruz böyle olmamalı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Asat 4 Gündür Su Kesintisi Yaşıyoruz 

17 MAYIS 2020               Serpil HANIM

Antalya Serik Asat merkez mahallesi su kesintisi var 4 gündür kesinti sürüyor

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page