top of page

ASKİ

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  04

Aski Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Aski İşlemlerimizi Gerçekleştirmiyor

04 KASIM 2020              Ahmet BEY

Adres değişikliği oldu şu an boşta gözüküyorum adresimi güncelleyemiyorum belediyelerin diğer kurumlar (Aski Enerjisa kaymakamlıkta) işlemlerimizi gerçekleştiremiyoruz mağdur durumdayız burası BAŞKENT olduğuna inanamıyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aski İnsanları Mağdur Ediyor

27 EKİM 2020                Dönüş HANIM

Aski’den şikayetçiyim aylardır kartlı su saatimin pilinin bittiğini bildirdiğim halde gelip müdahale etmediler her gün aradım ekipleri yönlendiriyoruz dedikleri halde gelen giden olmuyor en sonunda suyum kesildi çok madurum susuz kaldım günlerdir susuzum bu kadar ihmalkarlık olmaz lütfen gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aski Su Kesintisi Problemini Çözsün

24 EKİM 2020                Songül HANIM

Merhaba ben Gölbaşı Karagedik mah. yazıyorum. Ev hanımıyım üç çocuk annesiyim üç dört aydır sularım akmıyor böyle hastalığın olduğu dönemde susuz yaşıyoruz. Aski’yi arıyorum hep arıza var arızayı yaptık deponun dolması bekleniyor, bu şekilde bizi oyalıyorlar iki üç gün bırakıp tekrar kapatıyorlar ben ve çocuklarım el arabasıyla çeşmelerden su çekiyoruz lütfen yardım istiyoruz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Aski Su Kesintisi Yaşıyoruz

19 MAYIS 2020               Musa BEY

Adana'nın Ceyhan ilçesinde yaşıyorum ve yaklaşık 1 aydır her aksam sular kesiliyor ve bir çözüm bulunamıyor hijyene ihtiyacımız olan bu günlerde bize yardımcı olursanız seviniriz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page