top of page

BAŞKENT ELEKTRİK A.Ş.

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  05

Başkent Elektrik Hakkıdaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Başkent Elektrik 5 Gündür Elektriksiz Bıraktı

20 OCAK 2021                Sakinur HANIM

Bu gecede biterse beş gündür elektrikleri veremediler yaz boyu teller tamir edilmeyim hat üstündeki ağaçlar kesilmeyip eğri direkler düzeltilmeyip ne yapmışlarki otuz santimlik kar yağdı ama bu kadar madur kalmadık yetkililer ne yapıp ne etsinler artık elektrikleri yapsınlar susuz elektriksiz donuyoruz artık yeter yardımcı olun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Başkent Elektrik Beni Mağdur Ediyor

31 EKİM 2020                Nuri BEY

Kırıkkale Sulakyurt faraşlı köyünde 192 ada 3 parselde bulunan evimi 27/8/2018 yılında imar batısından faydalandım. 2019 yılında elektrik almak için 890*** dosya numarası ile proje çizdirdim, Başkent elektrik’den kontrole gelen arkadaşlar en yakın elektrik direğinin uzaklığından dolayı elektrik bağlantısı yapamayacaklarını bildirdiler. Mağduriyetimin giderilmesini sizlerden rica ediyorum saygılarımla

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Başkent Elektrik Sürekli Elektrik Kesintisi Yapıyor

27 AĞUSTOS 2020          Ali BEY

Başkent elektrik iki gündür 10 saat Elektiriklerimiz kesiliyor bu gün saat 17 de gelecek dediler hala yok dolaplarımız da bulunan yiyecekler bozulmak üzere bizim gibi çok sayıda komşularımız mağdur .ilgilenirseniz teşekkür ederiz .Emrah Mah Yunus Emre Cad 74 Keçiören

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Başkent Elektrik Her gün Elektrik Kesintisi

18 AĞUSTOS 2020          Musa BEY

Başkent elektrik elektrik kesintisi (sürekli) solunum cihazına bağlı uyuyan bir hastayım her gün elektrikler kesiliyor bu gün sabah 6 dan bu saate 10 defa arıza kaydı bıraktım ama ne elektrik geliyor nede ne zaman geleceği belli bu her gün böyle elektrik arızayı atmadığımı bir gün bile yok.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Başkent Elektrik Çalışanlardan Kesinti Yapıyor

13 NİSAN 2020              Yasemin HANIM

Kitapyurdu.com dan vermiş olduğum kitap siparişlerim yaklaşık 9 gündür UPS kargo tarafından bekletiliyor. Sipariş verirken 2 gün sonra teslim edeceklerini söylemelerine rağmen şu an hala teslim tarihi bilinmiyor yazıyor. Üstelik hiç bir yetkiliye ulaşamıyorum. UPS Kargo pişmanlıktır. Kesinlikle tavsiye etmiyorum, böyle bir rezalet olamaz!!

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page