Beko Buzdolabı Soğutmuyor

17 TEMMUZ 2020        Züleyha HANIM

Beko 720 lt buzdolabı 1 haftalık yeni soğutmuyor sorunlu iadesini istiyorum

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Beko Buzdolabını Eve Getirenler Çizdi

21 HAZİRAN 2020        Ekrem BEY

Bir yıl önce Beko buzdolabı aldı servis ev çıkarırken çizikler olmuş satıcı firmaya söyledim bu garanti girmez dedi bana servisde geldi ilgilenmedi bu durumda mağduriyetimin giderilmesinin arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Beko Buzdolabım Arızalandı

15 HAZİRAN 2020         Mehmet BEY

Merhaba 15 yıllık Beko kullanıcısı olarak yazıyorum 2 yıl önce almış olduğum buz dolabı geçen ay buz matik arızası sonucunda yandaki kapağı açmak isteyince donan kapağın kırılması ve servis müşteri hizmetleri ısrarla kullanıcı hatası demesi kapakların Garanti kapsamı dışında olması demesi sonucu üzüntümü dile getirmek istiyorum 2 yıldır kırılmayan kapak buz matik donunca kapağın sertleşmesi sonucunda kırılması kullanıcı hatası demeleri beni üzdü ve Beko markasından şikayetçi olduğumu dile getirmek istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Beko Buzdolabı Aldım 

15 HAZİRAN 2020         Abdulaziz BEY

Beko 1 yıl önce bir buzdolabı aldım dolapta kendiliğinden lekeler çıkmaya başladı servis ile görüştüm dalga geçer gibi diyolar kullanılan temizlik malzemesinden kaynaklanıyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Beko Para İademi Talep Ediyorum

15 HAZİRAN 2020          Yasin BEY

Beko web pos tarafından kredi kartımdan 3499 TL para bildim dışında çekilmiş ve herhangi bir ürün teslim edilmemiştir Beko firmasını arıyorum bankayla ilgili konu diyor bankayı arıyorum bizi ilgilendiren konu olmadığını söylüyor paramın iadesini talep ediyorum şikayetim bildirmek istiyorum resmen dolandırıcılık yapıyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Beko Aspiratörün Karbon Filtresi 

8 HAZİRAN 2020          Ziynet HANIM

Beko marka yeni bir kömürlü aspiratör aldım karbon filtresini 6 günden beri bekliyorum sürekli yoğunluk var deniliyor ya davlumbaz anladık malzemesi aspiratör için olmaz diyorlar benim işlemim bir 5 dk bile sürmez fakat sürekli bir bahane ile gelmiyorlar paramızla işlem yaptıramıyoruz lütfen gereğini yapınız.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Beko Servisinden Şikayetçiyim 

6 HAZİRAN 2020          Hasan BEY

3 4 ay önce aldığım BEKO klimanın dış ünitesi monte edilirken servise dedim ki balkona cam balkon yaptıracağım ona göre monte edilsin. (kendim nöbete gittiğim icin evden ayrıldım ki ayrılmasamda hem iç unite takılırken hemde dış üniteye ayni anda monte edilirken bakamam 2 kisi ayni anda takiyor) servis elemanı kurtarır sikinti olmaz dediği halde(ölçerek kendince) balkonun dışına gelecek sekilde monte edildi. tekrar yer degisikligi icin servisi aradığım da ise hem yer degisikligi hemde boru eklentisi icin para talep edildi (toplamda 1000 liranın üstünde). ilk montajda olsaymış edilmiyormuş. ayrıca eve 5 tane klima taktıracağımı söylediğim halde su anda olan 3 klimanın motorlarını saçma sapan taktıkları için ( ölçünce 4 tane alt alta sığıyor 3. klima motoru ikincinin altına zor sigacak. Beko servisinden şikayetçiyim. Bu nedenlede diğer 2 klimamı başka marka alacağım ve bu durumuda mümkün oldugunca başka kisilerin zarar görmemesi icin anlatmaya devam edeceğim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Beko TV Aldım Servisi Aramaktan Usandım 

31 MAYIS 2020          Halil BEY

Beko televizyon aldım elimde patladı çağrı merkezini araya araya usandım. Bana çözüm bulmadılar aldığım ürün sizin sisteminizde gözüküyor bana hiç kimse yardımcı olmadı ne yapabilirim çare bulamadım faturasını da kestim bana dönüş yapmadılar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Beko Çamaşır Makinası 

31 MAYIS 2020          Zozan HANIM

Beko çamaşır makinası çamaşırları temizlemiyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Beko Defolu Televizyonu Bana Sattıklarını Düşünüyorum

06 MAYIS 2020          Hüseyin Bey

beko B40-LB-5533 KODLU TELEVİZYON SAHİBİYİM.ALMIŞ OLDUĞUM TELEVİZYON HİÇBİR DARBE OLMAMASINA RAĞMEN BİR ANDA EKRAN KARARDI VE SADECE YAZ AYLARI KULLANMIŞ OLDUĞUM TELEVİZYON GARANTİSİNİ ÇAĞIRDIM VE BANA 1500 TL (BİNBEŞYÜZ) MASRAF ÇIKARDILAR. MAĞDURİYETİMİN GİDERİLMESİNİ İSTİYORUM. DEFOLU TELEVİZYONU BANA SATTIKLARINI DÜŞÜNÜYORUM .GEREĞİNİN YAPILMASINI İSTİYORUM

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.