top of page

BELLONA

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  13

Bellona Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Bellona'dan Koltuk Takımı Almayın

28 KASIM 2020              Rukiye HANIM

Bellona 4 ay önce aldığım koltuk takımı resmen 10 yıllık gibi gıcırdıyor. Ve çözüm yolları servisteki ustanın gelip koltukları tamir etmesi.. Atölyeye gidip işlem görmesi. Akşama kadar evde dahi değiliz akşam üzerinde 1 saat bile oturmaya vaktimiz yok. Ama 4 aylık koltuk atölyeye tamir için gidecek çözüm yolları bu. Kim yeni aldığı ürünü tamire göndermek ister ki.. Bir servisin gelmesi bile 20 gün.. Asla ama asla Bellonadan ürün almayın. Dünya kadar para verdiginiz ürün satış plana kadar olduktan sonra kimse bakmıyor. Asla asla almayın ne olursa olsun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bellona'dan Aldığım Yatak Defolu Çıktı

26 KASIM 2020              Dilek HANIM

Bellona ayıplı ürünüyle ilgilenmedi beni mağdur etti şu an çocuğum yerde yatıyor defolu ürünlerini alıp 4 aydır beni bekletiyorlar hala bir çözüm bulamadılar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bellona Bizi Oyalıyor

07 KASIM 2020              Esra HANIM

Bellona Gloria mutfak masası aldım kullandıktan bir ay sonra sandalyeleri kırıldı masa su çekti ilgili mercilere şikayetimi bildirdim her seferinde bir hafta sonra geleceğiz deyip oyalıyorlar tam bir sene oldu halen gelmediler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bellona Aylardır Ürünü Teslim Etmedi

15 KASIM 2020              Hacı BEY

BELLONA 14 Ağustosta BELLONA'dan aldığımız köşe takımının 8 haftada teslim edileceği daha fazla geç kalınmayacağı taahhüt edildi Teslimat tarihi 30 günü geçmiş olmasına rağmen (90 gün oldu) arayan soran yok mağazayı aradım şimdi de bir hafta sonrasına diyorlar bu kadar laçkalık olmaz bir daha kapısından içeri girmem kimseye de tavsiye etmiyorum ALMAYIN.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bellona'dan Aldığım Yatak Kötü Çıktı

15 KASIM 2020              Dilek HANIM

Bellona’dan yatak aldım yatak ses çıkarıyor tüylenme telleri sırtıma batıyor bize 3 ay kullanın memnun kalmasanız bizi arayın dediler 1 ay oldu alalı ama söyledik ilgilenmiyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bellona Ürünlerimi Teslim Etmedi

07 KASIM 2020              Esat BEY

Daha öncede şikayette bulunmuştum. Satan Muratoğlu mobilya bu takımın Bellona’ya ait

Olduğunu belirtti. Bellonayı arayıp görüştüğümde onlarda biz geri almayız vede yapmayız dediler. Ben emekli olup karı koca mağdur olduk. Bu Bellona step majör takımına 5000 tl ödedim.mağdur oldum. Hem Muratoğlu mobilyadan hemde Belçika'dan şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bellona Ürünlerimi Teslim Etmedi

15 EKİM 2020                Derya HANIM

Merhaba ben Manisa Bellona çarşı şubesinden 18 Ağustos tarihinde 2 adet baza aldın bu gün 1 Kasım ve hala teslim etmediler mağdur oldu çocuklarım gerekenin yapılmasını arz ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bellona'dan Aldığım Yataktan Hiç Memnun Değilim

15 EKİM 2020                Merve HANIM

Bellona Giresun Merkez Sarıgöller şubesi yakın zamanda aldığım yataktan asla memnun değilim acayip bir koku var birkaç defa değiştirilmesine rağmen koku hâlâ devam ediyor ücret iadesi istedim kabul etmediler yatak elimde kaldı acilen para iadesi istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bellona Defolu Ürün Satıyor

07 EKİM 2020                Bahar HANIM

Bellona koltuk takımı aldım tekli koltuk defoluydu 3 aydır gelecekler 3’lü koltuk orta söküldü daha oturamadan yazın balkondaydım koltuklarda oturmadım bile Şu anda da görmek istemiyorum bu şekilde bi takıma 10000 para ödeyeceğim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bellona Ürünleri Deforme Oldu

22 EYLÜL 2020              Tuba HANIM

Bellona servis, 2018 yılında aldığım oturma odası henüz ılıman öncesinde garantisi ve borcu bitmiş olup, koltuk yüzeylerinde toplanma çökme büzüşme mevcuttur, gelen Kişiler bunlar tesir ürünüm, ikinci el mi iki yılda bu kadar deforme olamaz diyorlar, 28bin ücret ödedim sokaktan toplamıyor insanlar para, servis firma sadece satana kadar ürünlerini , servis görevlileri gelip bakıp normal olur bunlar diyip adeta çocuk kandırıp geçiştirmiştir Aldığım firmadan garanti kağıtları mevcuttur, yardımcı olmanızı rica ediyorum siz yetkililerden.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bellona Ürün Tesliminde Sorun Yaşadım

09 EYLÜL 2020              Derya HANIM

Bellona Mobipa Mobilya Görükle Sipariş tarihi:07.06.2020 Sipariş no:572981 Bu tarihte sipariş verdiğim Bellona Ruby köşe ve Ruby berjer 30 ile 45 gün arasında teslim edileceği taahhüt edildiği halde 45 günün sonunda ürünlerim gelmedi ve hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Bu durumda mağazayı arayıp bilgi almak istedik. Öncelikle fabrikayı arayıp bizi bilgilendireceğini söyleyen (müşteri temsilcisi Sibel Aktoprak) hiçbir şekilde geri dönüş yapmadı. Tabi birkaç gün dönüş olmayınca aradık tekrar sistemde sıkıntı var göremiyorum şu an gibi bir cevapla karşılaştık tamam daha önce de dönüş yapmadınız mutlaka bizi bilgilendirin diye ricada bulunduk. Ama tabii ki hiçbir şekilde dönüş yapılmıyor maalesef telefonlara. Mağazaya gitmek zorunda kaldık doğru düzgün bir cevap almak için durumu anlattık müşteri temsilcisi Sibel hanıma yani bize telefonda dönüş yapmayan kişiye belki yüz yüze anlaşabiliriz diye. Bize bilgi vermediniz dönüş yapılmadı dediğimizde siz arayıp soracaksınız benim çok işlerim var yoğunum unutmuşumdur şeklinde kaba bir tavır takındı. Bu marka adına kayıp sizi kötü temsil ediyor bir daha Bellona mı asla. Bu arada ürünlerim 10.08 2020 teslim edildi bittimi bitmedi tabii ki bu seferde berjer kasası kayık olduğu için o ürün geri gitti. Bir hafta sonra aradılar ürün geldi tabii ki değişmemiş aynı ayıplı ürün geldi geri gitti. İki hafta sonra tekrar aradılar berjer için gönderiyoruz diye geldi! Tabi aynı ayıplı ürün bu kez gidip gelmekten ayaklar deforme olmuş geri gitti. Hâlâ bekliyoruz bu arada taksitleri bitmek üzere kesinlikle Bellona dan ürün almayın hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bellona Sattıktan Sonra İlgilenmiyor

14 TEMMUZ 2020          İrem HANIM

Bellona Atsaylar mobilya ( Bornova Osmangazi/İzmir Şubesi). Bu firmadan mobilya aldık düğün yaptığımız için 2 aydır bizi oyalıyorlar bu firmaya toplam 30.000 TL para ödedik beyaz eşyalarımı ve mobilyanın hepsini burdan aldım düğün yaklaştığı için evi tutup eşyalarımı istedik ama her şeyi tek tek getiriyorlar 1 ayda geldi eşyalarım bu sefer mobilyamda yırtık vardı aradım bu sefer ellerine iğne almışlar bize küfür eder gibi dikeceğiz diyorlar ben üstüne oturmamışım kullanmamışım neyse aradık söyledik 3 haftadır gelip bir mobilyayı alamıyorlar değişim yapamıyorlar salı günü geleceğiz dediler bekledik sabah 10 dan gece 23:00 kadar bekledik telefonlarımızı açan yok dalga geçer gibi ya 2 ay oldu kimsenin umrunda değil her şey parayı alana kadar parayı aldıktan sonra hizmette yok hiç birşey yok yetkili kişilerin ilgilenmesini rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bellona Bazı Eşyalarım Kırık Geldi

13 MAYIS 2020              Seyhan HANIM

Osmaniye de Bellona Bayraktardan gecen sene nisan ayında 80 bin TL üzerinde eşya aldım eşyalarım zamanında gelmedi ve bazı eşyalarım kırık eksik geldi kaç defa gittim aradım ise geleceğiz dediler hala gelmeyen eşyam var şuan aradığımda ise istediğin yere şikayet et kimse bir şey anlamaz şeklinde konuşma yapıyorlar

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page