top of page

BOSCH

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  18

Bosch Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Bosch Çamaşır Makinesinden Memnun Değilim

20 OCAK 2021                Gökhan BEY

Bosch marka buzdolabı almıştık 1.5 sene oldu birden bire buzdolabının performansı yüzde 70 düştü sut ürünleri eksimiye başladı suları soğutmuyor bunun üstüne Bosch servisi aradık geldiler her söylediğimizde bir karsılık verdiler ev çok sıcakmış eve klima bağlamalıymışız dalga geçer gibi test yapmalarını istedik sonra 1 hafta sonra test oldu 6 ay gecti testin sonucunu hala bekliyoruz buzdolabı hala dengesiz çalışıyor Bosch marka buzdolabı almayın rezil olmayın ürünlerinin arkasında durmuyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bosch Çamaşır Makinesinden Memnun Değilim

18 ARALIK 2021            Nurten HANIM

Bosch çamaşır makinesi. Hiçbir şekilde temiz yıkamıyor hiçbir lekeyi çıkarmıyor ve durulamıyor. Çok yeni bir ürün olmasına rağmen beyazlarımı krem rengine döndü.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bosch'dan Aldığım Çamaşır Makinesi Temiz Yıkamıyor

23 ARALIK 2020            Nurcan HANIM

Bosh çamaşır makinesi. Hiçbir şekilde temiz yıkamıyor hiçbir lekeyi çıkarmıyor ve durulamıyor. Çok yeni bir ürün olmasına rağmen beyazlarımı krem rengine döndü.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bosch Müşteri Hizmetleri Sorunumuzu Çözmüyor

10 ARALIK 2020            İmam BEY

BOSCH marka No Frost buzdolabı 3 ay geçmeden sıfır dolap 3 kez dondurucu kısımının buzlanma ve karlanma oluşması ve 3 kez teknik servis gelip yaptığı incelemede her sefer de suçun bizde olduğu ve kullanım hatası denilse BOSCH müşteri hizmetleri yapılan tüm görüşmelerde onlarda böyle demesi ve bu konun sizin tarafından incelenmesine saygılar sunarım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bosch İlgilenen Kimse Yok

09 ARALIK 2020            Murat BEY

Bosch’dan seri 6 olarak almış olduğum çamaşır makinesi yerine seri 4 düşük model bir çamaşır makinesi gönderildi, 2 aydır sorunum halen çözüm bulmadı, sorunumla ilgilenen kimse yok, sorunumun çözülmesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bosch Teknik Servis Bizi Zor Duruma Düşürüyor

04 ARALIK 2020            Arife HANIM

0850255**** nolu telefon hattından aramış olduğum teknik servisden çalışmayan Bosh marka çamaşır makinesi için yardım istedim aynı gün ekip geldi 500_600 TL tamir ücreti istedi, ben o fiyata yaptırmayacağımı söyledim, makinanın iyi ve sağlam olduğunu sadece bir parçanın değişmesi gerektiğini söyledi ve 280 TL fiyat çıkardı, bende makina da eğer bir sorun olmazsa parçayı değiştirin onayı verdim değişilen parçanın 1 yıl garantisi olduğunu söyleyerek artık çalışacağını ifade ettiler, 250 TL'ye anlaşarak parayı verdim ama makina sadece 1 kere çamaşır yıkadıktan sonra tekrar çalışmadı, servisi tekrar arayıp makinanın çalışmadığını söylediğimde değişen parçanın garantisi olmadığını, 700 TL daha verirsek makinayı yapacaklarını ifade ettiler bu kadar acımasız ve itinasız iş yapılan teknik servisin gerekli cezai işlemi yapılacağına inanarak şikayet ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bosch Müşteri Hizmetleri Telefona Cevap Vermiyor

25 KASIM 2020              Muhammed BEY

Bosh yetkisi servis ama bu özel yetkili servis biz bilmiyorduk yetkili olduğunu bizim çamaşır makinemiz arıza yaptı geldiler elektrik gidip gelmiş voltaj yüksek gelmiş ve kartını yakmış 1760 TL ödeme yaptım ve 3 kere makinayı aldılar yapamadılar şu an arıyoruz açmıyorlar açsalar başka zamana erteliyorlar ilgilenmiyor şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bosch'dan Aldığımız Kombiden Memnun Kalmadık

19 KASIM 2020              Abdullah BEY

Biz onaltı daire hepimiz Bosh marka kombi aldık. Aksa doğalgazı açtı fakat tek sıkıntımız sizin Van'daki servisiniz biran önce garantiyi başlatması ve bu soğuktan bir an evvel kurtulmamız gerekiyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bosch Buzdolabı Ürünleri Donduruyor

17 KASIM 2020               Ozan BEY

Bosch buzdolabım sürekli ürünleri donduruyor ayarlanamıyor ve ben Bosch yetkili servisi çağırdım dolabı temizleyip dinlendirin denildi hiç bir şey yapmadan ücret alındı fakat hiç bir şey değişmedi yaklaşık üç haftadır her gün aradığım halde hiç kimse gelmedi sizin gibi bir kuruma böyle sorumsuz insanları almak markanıza yakışmıyor ses kayıtlarını dinlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız ben aramaktan utandım onlar gelmemekten utanmadılar şikayet edeceğimi söylediğim halde dikkate almadılar bizleri düşürdükleri durum hiç hoş değil bu mağduriyetimi tüketici mahkemelerine intikal edeceğimi size bildirmek isterim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bosch Sorunumuzu Gidermiyor

15 KASIM 2020              Ayşe HANIM

Bosch'dan ankastre seti aldım. Bir sene oldu. Bir senedir ocağı temizlerken alttaki çekmeceliğe akıntı oluyor. Servisini çağırdığımızda "dikkatli kullanacaksın, üründe bir sıkıntı yok, bütün ocaklar aynıdır" diyorlar. Akıntı ocağın gözlerinin içinden oluyor. Daha önce böyle bir durumla ne biz karşılaştık ne de çevremizdeki insanlar karşılaşmış. Kaç kere servis gelmesine rağmen sorunumuz halen giderilmedi. Memnuniyetsizliğimizi bildirmek istedik...

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bosch Beni Mağdur Etti

22 EKİM 2020                Oğuz BEY

Bosch hbn 551e1 fırın 14.06.2016 tarihinde Bosch fırın ocak davlumbaz set halinde aldım. Garanti bitince kartı yandı yetkili servisini çağırdım 501 TL masraf çıkardı. Elinde malzeme olmadığını şimdi işlem yapamayacağını bu fiyat bu ekonomik krizde çok geldi hiç bir şey yapmadı 75 TL aldı gitti. Müşteri temsilcinizi aradım 375 olabileceğini söyledi servis geldi 75 TL düşmedi 375 daha aldı gitti yani 50 lira indirim yapıldı fırının garanti bitiminde arıza yapması 450 TL para karşılığında tamir etmeniz şahsımı çok üzdü. Bosh firması olarak size bunu yakıştıramadım mağduriyetimi gidermenizi rica ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bosch'dan Aldığım Su Sebili Bozuldu

18 EKİM 2020                Esra HANIM

Bosch su sebili... Ürünü aldıktan bir yıl sonra arıza vermeye başladı. Servis geldi baktı tamir oldu dedi ama sorun devam etti. Tekrar aradık geldi aldı götürdüler araya pandemi dönemi girdi baya uzun süre kaldı serviste doğal olarak. Sonra arayıp anakart yanmış tamir edelim mi dediler tamam dedik. Üç gün önce 500 TL ödeyerek ürünü teslim aldık tamir olmadığı gibi Ürünün plastik aksamları sararmış ve hala tamir olmamış hala soğutmuyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bosch Çamaşır Makinesi'den Memnun Değilim

09 EKİM 2020                Sezer BEY

Bosch çamaşır makinası hiç memnun değilim. Defalarca bakmaya geldiler değişmesi gerekir dedikçe firma bunu kabul etmiyor ya kazanında hata oluştu file kullandığıma rağmen çorap yutmaya başladı. Kıyafetleri yırttıyor yani anlayacağınız 9 kiloluk olan Bosch markalı çamaşır makinasını hiç kimseye tavsiye etmiyorum Bosch’tan bir şey almayın.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bosch Çamaşır Makinesi Kıyafetleri Yırtıyor

01 EKİM 2020                Barış BEY

Bosch çamaşır makinası hiç memnun değilim defalarca bakmaya geldiler değişmesi gerekir dedikçe firma bunu kabul etmiyor ya kazanında hata oluştu file kullandığıma rağmen çorap yutmaya başladı kıyafetleri yırttıyor yani anlayacağınız 9 kiloluk olan Bosch markalı çamaşır makinasını hiç kimseye tavsiye etmiyorum Bosch’tan bir şey almayın.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bosch Yetkili Servise 700 Tl Para Verdim Yine Düzelmedi

17 TEMMUZ 2020          Nurgül HANIM

Bosch çamaşır makinesi. Makinem çamaşırlarımı güzel yıkamıyor çağrı merkezi olsun servisçi olsun sorunum giderilmedi makina da bir şey görülmüyor diyorlar ama beyazların olsun renklilerimde bazen sıvı deterjan kullanmama rağmen sabun lekesi kalıyor hiç bir şekilde çamaşırları da lekeler çıkmıyor bize hiç yardımcı olmuyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bosch Yetkili Servise 700 Tl Para Verdim Yine Düzelmedi

10 TEMMUZ 2020          Ayhan BEY

Bosch marka buzdolabım var. Bundan yaklaşık 8 ay önce buzdolabının alt bölümü sinyal veriyor sıkıntı yaratıyordu. Bende biraz pahalı olsun ama düzgün olsun diye yetkili servisi aradım. Geldiler ve bazı parçaların değişmesi gerektiğini söylediler ve yaklaşık 600-700 TL civarı ödeme yaptım. Buzdolabım yine düzelmedi. Dolabımın fişini çektim erittim düzelmedi. Bu defa yaklaşık 10 gün önce tekrar yetkili servisi aradım geldiler ve değişen parçaların bozulduğunu sebebinin kart arızasından kaynaklandığını söylediler. Bende elimi kaptırdığımı kolumu alamadığımı mecbur eski parçaların değişmesi için kartın değiştirilmesini kabul ettim. Özellikle de başka bir sıkıntı yok değil mi dedim. tekrar ödeme yaptım ama yine buzdolabım düzelmedi. Bu seferde fan arızası var dediler. Onarımı kabul etmedim. bana toplamda 1.250,00 TL ye mal olacak. yeni dolap alsaydım daha iyiydi. çektiğim sıkıntısı da cabası parçalarınızı alın ödememi geri iade edin dedim kabul etmiyorlar. Bosch yetkili servisi haricinde tamircilerden fikir almadan yetkili servislere gitmeyin. Saygılar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bosch Yetkili Servisi 1065 Tl Ücret Çıkardı

3 TEMMUZ 2020            Serkan BEY

Bosch inverter klima 2017 yılında aldığım Bosch inverter klimanın her sene düzenli bir şekilde bakımını yaptırmama ve sadece yılda 3 ay kullanmama rağmen garantisi bittikten sonra servis tarafından dış ünite kart arızası olduğu ve 1065 TL ücreti olduğu söylendi.3 yılda böyle büyük bir arıza vermesi bir tüketici olarak beni mağdur etmiş ve güvenimi sarsmıştır.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bosch Yetkili Servisi 

31 MAYIS 2020              Cemil BEY

Bosch bulaşık makinası contası yırtılmış servisi contaya 185 TL diyor sadece conta makinayı değiştirsem zoruma gitmez bir daha evime bosch marka bişey koymayacağım resmen soygun eşime dostuma reklamınızı yapacağım bu kadar olmaz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page