Bosch Yetkili Servise 700 Tl Para Verdim Yine Düzelmedi

17 TEMMUZ 2020          Nurgül HANIM

Bosch çamaşır makinesi. Makinem çamaşırlarımı güzel yıkamıyor çağrı merkezi olsun servisçi olsun sorunum giderilmedi makina da bir şey görülmüyor diyorlar ama beyazların olsun renklilerimde bazen sıvı deterjan kullanmama rağmen sabun lekesi kalıyor hiç bir şekilde çamaşırları da lekeler çıkmıyor bize hiç yrdımcı olmuyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bosch Yetkili Servise 700 Tl Para Verdim Yine Düzelmedi

10 TEMMUZ 2020          Ayhan BEY

Bosch marka buzdolabım var. Bundan yaklaşık 8 ay önce buzdolabının alt bölümü sinyal veriyor sıkıntı yaratıyordu. Bende biraz pahalı olsun ama düzgün olsun diye yetkili servisi aradım. Geldiler ve bazı parçaların değişmesi gerektiğini söylediler ve yaklaşık 600-700 TL civarı ödeme yaptım. Buzdolabım yine düzelmedi. Dolabımın fişini çektim erittim düzelmedi. Bu defa yaklaşık 10 gün önce tekrar yetkili servisi aradım geldiler ve değişen parçaların bozulduğunu sebebinin kart arızasından kaynaklandığını söylediler. Bende elimi kaptırdığımı kolumu alamadığımı mecbur eski parçaların değişmesi için kartın değiştirilmesini kabul ettim. Özellikle de başka bir sıkıntı yok değil mi dedim. tekrar ödeme yaptım ama yine buzdolabım düzelmedi. Bu seferde fan arızası var dediler. Onarımı kabul etmedim. bana toplamda 1.250,00 TL ye mal olacak. yeni dolap alsaydım daha iyiydi. çektiğim sıkıntısı da cabası parçalarınızı alın ödememi geri iade edin dedim kabul etmiyorlar. Bosch yetkili servisi haricinde tamircilerden fikir almadan yetkili servislere gitmeyin. Saygılar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bosch Yetkili Servisi 1065 Tl Ücret Çıkardı

3 TEMMUZ 2020          Serkan BEY

Bosch inverter klima 2017 yılında aldığım Bosch inverter klimanın her sene düzenli bir şekilde bakımını yaptırmama ve sadece yılda 3 ay kullanmama rağmen garantisi bittikten sonra servis tarafından dış ünite kart arızası olduğu ve 1065 TL ücreti olduğu söylendi.3 yılda böyle büyük bir arıza vermesi bir tüketici olarak beni mağdur etmiş ve güvenimi sarsmıştır.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bosch Yetkili Servisi 

31 MAYIS 2020          Cemil BEY

Bosch bulaşık makinası contası yırtılmış servisi contaya 185 TL diyor sadece conta makinayı değiştirsem zoruma gitmez bir daha evime bosch marka bişey koymayacağım resmen soygun eşime dostuma reklamınızı yapacağım bu kadar olmaz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.