Butik Vanilya Yanlış Elbise Geldi

17 TEMMUZ 2020          Şehriban HANIM

Butikvanilya diye bir instagram sayfasından elbise sipariş ettim elbise geldi ancak yanlış geldi. Bunu bildirdiğimde de ukala terbiyesizce bir tavırla karşılaştım ayni zamanda değişim içinde yine kargo ücreti talep ediyorlar sonradan yaptığım bir araştırmaya göre bu firmanın genel bir haliymiş bir sürü şikayet var internette bu firmaya dair. Bende gereğinin yapılmasını arz ediyorum..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Butik Vanilya Ürünler Göründüğünden Farklı

22 HAZİRAN 2020          Hilal HANIM

Butik vanilya elbise aldım ve asla istediğim gibi ürün elime gelmedi siteye yazdım kabul edilmiyor ısrarla sipariş formu dahi poşetime koyulmadı benim elime öyle ürün ulaşılmadı ama kabul etmiyorlar ve bana gelen ürün sİtelerinde dahi yoktur.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Butik Vanilya Ürünler Göründüğünden Farklı

6 HAZİRAN 2020          Betül HANIM

Butik vanilya - göründüğünden farklı ürün ve iade, değişim sorunu var 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Butik Vanilya Ne Değişim Yapıyorlar Ne de Ücretimi Veriyorlar

8 MAYIS 2020          Nida HANIM

Butikvanilya (https://instagram.com/butikvanilya?igshid=1u7caz8y43yve) aldım ürünü verdim bilgilere göre yanlış göndermeleri ve karşılıklı sohbetten sonra değişim kararı aldık ürünü 7 nisanda kargoya verdim bu zamana kadar 1 aylık süreçte ürün elime gelmedi. Sürekli oyaladılar hazırladık kargoya verdik diyerek. Sonra bize gelmedi dediler bende kargo şirketine giderek ürün ellerine ulaşıp ama kabul etmediklerini gördüm. Ve bana değişim süresi doldu diyerek ne değişim yapıyorlar ne de ücretimi veriyorlar

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.