top of page

CASPER

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  11

Casper Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Casper'dan Aldığım Cep Telefonu Sürekli Arızalanıyor

29 ARALIK 2020            Mahmut BEY

Ben çocuğuma ders çalışsın diye Casper Via G3 marka bir cep telefonu aldım ve arıza üzerine arıza verdi ve hep aynı arıza ve daha garantisi ve kaskosu dolmadan ya değiştirmelerini ya da paramı iade etmelerini istedim bayiye ve bir daha gönderelim diye cevap aldım ve tüketici haklarına şikayet ettim ve ve karşı taraf itiraz etmesi üzerine bilirkişiye telefonum gitti ve benim haklı olduğum ve paramın iadesine karar verildi ve hala nedense hiçbir şekilde bana dönüş yapılmadı ve bana 30/12/2020 tarihine kadar ulaşıp ödememi yapmadıkları taktirde ben tekrar çıkan kararla tüketici hakem heyetine giderek icra takibi başlayacağımı belirtmek isterim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Casper'dan Tablet Aldım Pişman Oldum

14 ARALIK 2020            Cihangir BEY

Casper marka tablet aldım şarj soketi arızalı diye başvuru yaptım 70 TL ücret alınıp tamirini yaptık denildi ve daha sonra tabletin sesi dahi çıkmadı ses gelmiyor diye servise gönderildi geri teslim aldım şimdi hem ses gelmiyor hemde şarj olmuyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Casper'dan Aldığımız Tablet Çok Kötü

08 ARALIK 2020            Semra HANIM

Casper tablet bugün almış eşim ve mağazada sormadan kuralım diye açmışlar paketi ama sorun kamerası çok kötü video gösterimi çok kötü çok yavaş ve 9 saat gidiyo dedikleri şarj iki saat anca gitti hiç kullanmadık oda sadece açık kalarak iade edebilir miyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Casper Markalı Telefon Hatalı Çıktı

23 KASIM 2020              Özkan BEY

CASPER marka cep telefonu aldım Casper via p3 fakat fabrika hatalı çıktı ve Casper’den ürünün değişimini rica ediyorum mağdur durumdayım ders için aldığımız telefonu kullanamıyoruz şu an lütfen hızlı bir şekilde çözüm rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Casper'dan Aldığım Tabletin Şarjı Bozuk

16 KASIM 2020              Çiğdem HANIM

Casper s20 Tablet bu ürünü aldığımdan beri şarj sıkıntısı yaşıyorum ve çocuğumun eğitimi için almıştım. Servise gönderdim sıkıntımız onarılmadı yenisini talep ediyorum. Engelliyim ve okulda temizlik yaparak almıştım. Lütfen yardımcı olursanız sevinir.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Casper'dan Aldığım Telefon Bozuluyor

09 KASIM 2020              Cengiz BEY

Casper vıa_s telefon kaç kere garantiye gönderdim aynı şekilde elime geldi paralı gönderdim yine düzelmedi. Kendi kendine açılıp kapanıyor en son telefoncuya bıraktım yine olmadı verdigim paraya bir telefon daha alıyordum 8 ay oldu aldığım günden beri ayni sorunla uğraşıyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Casper'dan Aldığım Casper Bilgisayar'dan Memnun Değilim

16 EKİM 2020                Fatma HANIM

Teknosa'dan Casper dizüstü bilgisayar aldım çocuk Eba'dan dersini yapsın diye öğretmeninin sesi kesik kesik geliyor cızırtılı geliyor. Çocuğun sesi de karşıya kötü gidiyor ögretmen hoparlör bozuk yaptırın dedi hatta aldıktan hemen sonra geri ifade istedik ya da başka bilgisayar istedik servise göndereceğiz dediler. Geldi yine aynı sorunu yaşadık hiç kullanamıyoruz şimdi de iade ya da değişim yapmıyoruz dedi mağaza nasıl bir şey bu ben artık değişim de istemiyorum para iadesi istiyorum yapmazsanız hakkımı aramak için nereye şikayet etmem gerekirse başvuru yapacağım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Casper'dan Aldığım Tablet Sorunlu

09 EKİM 2020                Mine HANIM

Casper s38plus tablet uzaktan eğitim icin canlı derse giriş yapılmıyor tabletle biz öğretmenimizi görüp duyuyoruz, o bizi görüp duymuyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Casper Via G3 Cep Telefonu

20 HAZİRAN 2020         Resul BEY

Casper Via G3 cep telefonu aldığım bir sene olmadı telefon çöp oldu sıkıldım artık şikayet yazmaktan bu amaçsızlara. Aklınız kullanın paranizi Casper Alara çöpe atmayın.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Casper Hiç Açılmıyor

09 MAYIS 2020              Ersin BEY

Casper via e2 cihazım şarj yüzde kırk iken kapandı cihazımın garanti suresi 4 ay kaldı cihaz şarj ışık yanıyor ama hiç açılmıyor düğmelere basılı tutuyom hiç bir iletişim yok reset atmıyor sıfır ayarında sonucu ne olur yardimci olun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Casper Sürekli Hata Veriyor

09 MAYIS 2020              Ömer BEY

Telefon markası casper via v9 telefonum 3 gündür bipe giriş yapmıyor sürekli hata veriyor bir an önce çözülmesini talep ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page