Çiçek Sepeti Siparişim Teslim Edilmedi

6 TEMMUZ 2020         Leyla HANIM

Çicek sepeti 21 haziran da verdigim sipariş hala teslim edilmedi ve bugün 6 temmuz oldu hala teslim edilmedi kargo firmasına gittim kargo firması geri iade gitmiş diyor çiçek sepetini arıyorum kargoda diyor paramı iade istiyorum geri iadesi yapmıyorlar lütfen yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Siparişim Elime Ulaşmadı

4 TEMMUZ 2020         Feride HANIM

Çiçek sepeti. Neredeyse son 3 siparişimin hepsi sıkıntılı geçti , son olarak sipariş ettiğim ürün 1 aydan fazla süre ile elime ulaştı fakat sipariş ettiğim ürünle tamamen alakasız bir ürün.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Beni Mağdur Ettiler

4 TEMMUZ 2020         Gönül HANIM

Çiçek sepeti 1.5 ay önce kardeşimin doğum günü için yani 28 mayıs idi verdiğim sipariş hala ulaşmadı adres bilgilerimi 2 defa teyit ettim 3 defa şikayet talebinde bulundum 1 hafta önce görüştüğüm de 6 temmuza kadar hediye elinizde olur dediler 5 temmuz oldu hala ulaşmadı ve ben bu süre içinde ankaraya gittim geldim hediyem hala gitmedi hediyenin hiç bir manevi anlamı kalmadı artık beni bu şekilde mağdur etmelerinin bir bedeli olmalı gereğinin yapılmasını rica ederim iyi çalışmalar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Parfüm Aldım Orijinal Çıkmadı

29 HAZİRAN 2020         Elif HANIM

Çiçek sepetinden parfüm aldım ve orijinal çıkmadı hiç şaşırmadılar ve sadece ürün iade kodu ile işi çözdüklerini sandılar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Müşteri Memnuniyeti Yok

29 HAZİRAN 2020         Kübra HANIM

Çiçek sepetinden almış olduğum isim yazılı özel kolye 1 ay olmasına rağmen tarafıma ulaşmadı ve ben iptalini gerçekleştirmek istiyorum. Fakat her arayışımda ürününüz kargoya verilmek üzere hazır durumda deniyor. İptalini yapmıyorlar. Birgün kargoya verilir tarafıma gönderilecek ve özel yapım olduğu için iade yapmıyoruz diyecekler. Müşteri memnuniyeti yok. Bir daha alışveriş yapacağımı sanmıyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Teslimatı Başka Birine Yaptı

23 HAZİRAN 2020         Sevgi HANIM

Çiçek sepeti oral B diş fırçası 20 Mayısta sipariş verilen 2 adet diş fırçasını 1 tanesi elimize 1 ay sonra geldi diğeride can paker isminde bir kişiye teslim edilmiştir bu kisiyle bizim hiç bir alakamiz yok her gün çiçek sepetini aramamıza rağmen bize geri dönüş olmuyor ne paramız iade oluyor ne de ürün elimize geliyor sizlerden destek bekliyoruz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti İlgisiz 

19 HAZİRAN 2020         Melis HANIM

Çiçek sepeti. Babalar günü için kişiye özel ürün sipariş ettim. Ürünün üzerinde harf hatası yapmıştım bunun düzeltilmesi için hemen aradım. Mağazaya durumu ilettiler. 3 gün boyunca mağazadan cevap gelmesi için uğraştım olmadı sonra ben her yere şikayetler yağdırınca mağaza düzeltme yapıldı ve urunun çıkışı yapıldı dedi. Esimin elimde ulasan urun düzeltme yapılmadan gönderilmişti. Mağaza ilgisiz ve doğru bilgi vermedi ve çiçek sepeti de bir o kadar ilgisizdi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti İade Yapmıyor

13 HAZİRAN 2020         Fırat BEY

ÇİÇEK SEPETİ SİPARİŞİMİ 1 AYDAN FAZLADIR TESLİM ETMEDİLER İADESİNİDE YAPMIYORLAR HER ARADIĞIMDA ŞİKAYET KAYDI OLUŞTURACAĞIZ DİYORLAR AMA KİMSE BİR DÖNÜŞ YAPMIYOR BENİ REZİL ETTİLER.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepetinden Aldığım Ürün 1 Aydır Gelecek

10 HAZİRAN 2020          Muhammed BEY

Çiçek sepetinden kolye aldım ücreti ödedim 1 aydır gelecek ve aradığımda kargOnuz sizi bulamamış deyip hiç bir sekilde iletişime geçilmiyor kargomu iptal ediyorlar

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepetinden Mayıs Ayında Aldım Gelmedi

9 HAZİRAN 2020          Filiz HANIM

Çiçek sepeti online satış firması, Mayıs ayında aldığım ürün gelmedi, defalarca çözüm üretilmedi, kargo ve tedarikçi firma bahane, iptal edilmiyor ürün gelmiyor

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepetinden Şikayetçiyim

2 HAZİRAN 2020          Dilek HANIM

CicekSepeti adli firmaya 8.05.2020 tarihinde vermiş oldugum ve en geç 25 Mayısta ulaşması gereken sipariş henüz adrese teslim edilmemiş olup gerekçe olarak Yurtici Kargo firmasından kaynaklanan aksaklık gösterilmektedir. Cicek sepeti firması bu gecikme işlemini daha önceki 2 siparişimde de yapmıştır. Dun Yurtici Kargo firmasından tarafıma ulasan cep telefonu mesajında `siparişiniz kargoya verilmiş olup 15-25 MAYIS tarihleri arasında teslim edilecektir" denmektedir. Kargo takibine girdiğimde ise son teslim tarihi olarak 8.06. 2020 verildiğini gördüm. Bu iki firmanın pandemi nedeniyle dolandırıcılığa varan bir ciddiyetsizlikle çalıştığını düşünmekteyim..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepetinden Akıllı Saat Siparişi Verdim Gelmedi

2 HAZİRAN 2020          Emine HANIM

Kızımın doğum günü için akıllı saat sipariş verdim 2 hafta oldu elime ulaşmadı kargoda deniliyor kargoya gidiyorum bizde böyle bir şey yok diyor şikayetçiyim kargo ve tedarikçi firma ve çiçek sepetinden.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Solmuş Çiçek Geldi

2 HAZİRAN 2020          Deste HANIM

Çiçek Sepeti Kardeşim tarafından anneler günü için sipariş verilmiş adıma yalnız yoğun olduğu için 14 ünde geldi yalnız çiçek ne kardeşimin seçtiği çiçek onu geçtim çiçek ölmüş solmuş kurumuş böyle bilinen bi kuruluşa ben yakıştıramadım kardeşimde şikayet edeceğini söyledi Konuyla ilgilenmenizi rica ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Hiç Güvenilir Değil

2 HAZİRAN 2020          Serap HANIM

Çiçek sepeti hiç güvenli bir alışveriş platformu değil sakın alışveriş yapmayın 30 gündür siparişimi teslim edemediler defalarca arayıp yazdım en sonun da bugün iptal edin dedim cevap şu bayimiz kargo sürecinde iptal edemem dedi dolayısıyla mümkün değil,,, adamlar müşteri odaklı değil bayi odakladılar şaka gibi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Siparişim Yanlış Geldi

2 HAZİRAN 2020          Esme HANIM 

Çiçek Sepeti A.Ş - Anneler Günü için verdiğim siparişi yanlış gönderdiler mail gönderdim aradım henüz çözülmedi sürekli müşteri hizmetlerine not bırakıyorum.Anlıyorum pandemi süreci zor bir süreç fakat yanlış ürünü hemen gönderdiler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Teslim Tarihinden Daha Geç Kargoya Verildi 

2 HAZİRAN 2020          Özlem  HANIM

Çiçek sepeti Verilen son teslim tarihinden geç kargoya verilen ürünüm oldu. Bu durum beni çok zor durumda bıraktı. Bir an önce aksiliğin düzeltilmesini ya da bunu alışveriş yaparken belirtmeleri gerekiyor

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Adrese Başka Ürün Geldi 

1 HAZİRAN 2020          Elif  HANIM

Merhaba çiçek sepetinden anneler günü için ürün aldım bir aydır ürün mng kargoya veriliyor ve eksik adresten dolayı iade ediliyor firmaya ve tekrar gönderiliyor 2 kez aynı durum yaşandı aynı adrese başka ürün gidebiliyorsa adres değil siz eksiksiniz demektir iki firmadan da şikayetçiyim çiçek sepeti ve mng kargo. Dikkate alınmasını rica ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Beni Mağdur Etti 

30 MAYIS 2020          Mehmet  BEY

Çiçek sepeti sitesinden 04.05.2020 tarihinde anneler günü için verdiğim sipariş bugün itibarı (30.05.2020) ile halen elime ulaşmadı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Beni Mağdur Etti 

30 MAYIS 2020          Rabia HANIM

Çiçek sepeti Ürünümü sipariş verdim ve son teslimat tarihinin üzeninde 15 gün geçti ve hala gitmedi çok mağdur kaldım lütfen gereken yapılsın.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepetini Kimseye Önermiyorum

30 MAYIS 2020          Eda HANIM

Merhaba çiçek sepetinden mavi güller adında anneler günü hediyesi istemiştim ama hala ürünüm ortada yok ilgi sıfır göndermek istediğim kişi vefat etti defalarca iptal için aradım sadece laf yapıp kapatıyorlar dakikalarımın hepsini bu ürünü iptal etmek için kullandım bir yetkili bile yok bu kadar sorumsuz bir yer olduğunu bilmiyordum artık arayınca muhattap olacağım müşteri hizmetleri dahi Yok tüketici hakları na başvuracağını peşin ödeme yaptığım bir ürünün bu kadar sorumsuzca bırakmaları yok ayıp kimseye önermiyorum bundan sonra Çiçek Sepetini çok mağdur bıraktınız.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.