top of page

ÇİÇEK SEPETİ

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  57

Çiçek Sepeti Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Çiçek Sepeti Siparişim Ortadan Kayboldu

18 OCAK 2021                Hacer HANIM

Ürünüm uzun zamandır elime ulaşmadı. Kargo şirketinde görünüyor pandemi zamanı kalkıp 3 kere kargo şirketine gidiyorum (sürat kargo) fakat ürünün olmadığını söyleyip geri gönderiliyorum. Son teslim tarihinin üstünden 10 gün geçti dolandırıldığımı düşünüyorum artık 10larca kez çiçek sepetini aradım şikayete bulundum kesinlikle yardımcı olunmuyor. 24 Aralıkta siparişi verdim 5 Ocak son teslim tarihi bir bilgi de verilmiyor. Siparişim ortadan kayboldu yardımcı olun lütfen hiçbir şekilde istemiyorum ürünü sadece iptal edilsin param iade edilsin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti İstediğim Ürünü Göndermedi

18 OCAK 2021                Melek HANIM

Çiçek sepetinden ürün aldım. 5 gün önce ürün geldi fakat istediğim ürün gelmedi.Ben Garnier yüz temizleme Jeli istedim ama gilette erkek tıraş köpüğü geldi aradım size dönüş yapılacak deyip kimse dönüş yapmadı. Sürekli beni oyaladılar şikâyetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Ürünümü Yanlış Teslim Etti

18 OCAK 2021                Nazlı HANIM

Çiçek sepetinden bugün 3 sipariş verdim.2 si söz verilen zamanda teslim edildi. Biri yanlış adrese teslim edilmiş. 90 TLlik sipariş nasıl yanlış adrese teslim edilebiliyor? Koskoca firma bu yanlışı nasıl yapıyor? Müşteri hizmetlerine bağlanmak için iki saat uğraştım.Nerede kaldı sizin iş ahlakınız.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Para İademi Yapmıyor

05 OCAK 2021                Tülay HANIM

Çiçek sepeti paramı iade etmediler. Kızım doğum günümde hediye gönderdi 160176385 sipariş no 147337186-20 iade koduyla gönderdim. 6 kasımda ellerine ulaştı 18 kasımda paranız 1-10 gün içinde hesabınızda diye telefon ettiler ama etmediler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Kargomu Tarafıma İletmedi

01 OCAK 2021                Kader HANIM

Çiçek Sepeti’nden yaptığım alışverişin en son teslim tarihi 22 Aralık görünmesine rağmen kargo hala elime ulaşmadı defalarca aramama rağmen beni sürekli oyaladılar bu konuda sizden yardım istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Ürünümü Teslim Etmedi

27 ARALIK 2020            Elif HANIM

Çiçeksepeti ürünümü göndermediler üstelik hediye truf paketi göndereceğiz dediler o bile gelmedi yardım edin lütfen.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Farklı Ürün Göndermiş

23 ARALIK 2020            Esra HANIM

Çiçeksepeti'nden verdiğim sipariş tam bir fiyasko .Görselinde verdiğim siparişle alakasız ürün göndermişler. Konuyla alakalı kendilerine mail atmama rağmen mağduriyetim giderilmedi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Ürünü Yanlış Gönderdi

19 ARALIK 2020            Selcan HANIM

Çiçek sepetinden şikayetçiyim ürünümü yanlış adresi gönderip paramı iade etmediler üstelik 3 müşteri temsilcisi edilecektir derken arkasından arayıp hayır edilmeyecek dendi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Ürünü Teslim Etmedi

14 ARALIK 2020            Vildan HANIM

Çiçek sepeti’nden 171050*** Sipariş ile hediye ürün sipariş ettim. Ancak ürün ulaşmadan bana teslim edildi bilgisi verildi. Bir kaç kez çiçek sepeti çağrı merkezini arayarak şikayet kaydı bıraktım yetkili ile görüşmek istedim ama geri dönüş alamadım. Evet pandemi sürecindeyiz hepimiz yoğunuz ancak yoğunluk baz alınarak tarih verilmeli ve şikayet bırakılınca müşteriye değer verilip dönüş yapılmalı. Müşteriyi değersiz hissetmek hiç hoş bir izlenim değil. Şikayetimi farklı mercilere de ileteceğim. Ürünüm hala teslim edilmedi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Farklı Bir Ürün Göndermiş

14 ARALIK 2020            Hülya HANIM

Çiçeksepeti gönderdiğim hediye görseldekinden alakasız basit ve çok daha ucuz bir malzeme göndermiş. Şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Siparişimi Hala Göndermedi

12 ARALIK 2020            Sevil HANIM

Çiçek Sepeti. 22.11.2020 de vermiş olduğunuz olduğum siparişim hala gelmedi ve hiçbir şekilde çözüm bulunulmadı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Beni Rezil Etti

09 ARALIK 2020            Cansuhan HANIM

Çiçeksepeti 7 Aralık'ta bir sipariş vermiştim. 9 Aralık saat 9:00-18:00 saatleri arasında teslim edilmesini istemiştim. Saat 11:30'da siparişiniz teslim edilmiştir diye mesaj geldi fakat ürün elimize geçmedi. Parasını ödediğim ürünü bir başkası almış ve arayıp çözüm bulmalarını gün içerisinde herhangi bir şey de olsa hediye olacak bir ürün göndermelerini istedim. Çünkü iki çocuğum olduğu için dışarı  çıkıp hediye bakma gibi bir lüksüm yoktu bundan ötürü çiçeksepetini seçmiştim fakat beni rezil ettiler. Buldukları çözüm ise siparişi iptal edip parayı 10 gün sonra yatıracakları oldu. Özür maiyetinde de hiç bir şey gönderilmedi. Berbat bir sayfa insan kandırmaktan başka bir şey değil! Mağduriyetimin bir sonuca varmasını istiyorum parayı iade edip siparişi iptal etmekle işin içinden çekildiler. Ben rezil olduğunda kaldım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti'nden Aldığım Ürün Teslim Edilmedi

08 ARALIK 2020            Raziye HANIM

Çicek sepeti 1 ay oldu ürün aldım 199 TL ödedim ne ürünüm geldi ne iade yapılıyor ne geri dönüş mont almıştım şu an ihtiyacım var paramı da geri göndermiyorlar. 1 aydır mağdurum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Hala Ürünü Kargoya Vermedi

08 ARALIK 2020            Meltem HANIM

Çiçeksepeti’nden 23 Kasım tarihinde verdiğim sipariş hala kargoya verilecektir yazıyor sitede ise tahmini teslimat süresi 23-30 Kasım verilen tarih üzerinden 8 gün geçti. İlk önce pandemi bahane edildi şimdi kargo en son aradığımda para iadesi teklif edildi ve şu an ürün sitede stoklarda yok. Aynı ürünü 24 Kasım tarihinde de sipariş verdim o ise hala hazırlanıyor gözüküyor şikayet oluşturuyorum mesaj ve mailden başka bir çözüm yolu yok.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Ürünleri Teslim Etmiyor

06 ARALIK 2020            Yasemin HANIM

Çiçeksepeti.com adresine 18 Kasım günü vermiş olduğum 16519**** nolu siparişim son teslimat süresi olan 26 Kasım'da teslim edilmeniş olup muhattap edildiğim satıcıya sor mesajlarında da bana yanıt verilmemiştir. Konu ile ilgili Çiçeksepeti  müşteri temsilcisi aranıp durum anlatılmış fakat iki aramam sonuçsuz kalmıştır. Yapmış olduğum 4. aramamda ise tarafıma dönüş yapılmış konuyla ilgileneceklerini satıcıya ulaşmaya çalışacaklarını bildirmişlerdir, sipariş iptalimi istemene rağmen bana 1 haftadır hala dönüş yapılmamıştır. Konuyla ilgili bilgi verilmemiştir. Hala cevap bekliyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Ürünümü Teslim Etmedi

06 ARALIK 2020            Mete BEY

Çiçek sepeti Çiçek sepetinden mont aldım ücretini ödedim. Kargo teslim tarihi 24-30 Kasım 2020 diye mail gönderdiler. Bugün 07.12.2020 hala ne kargo geldi ne de yazdığım maillere cevap, Çiçek sepetinde çalışan bir arkadaşa ulaştım. Adana bölgesindeki çiçek sepeti bayisine gönderilmiştir bizden çıkmıştır biz ilgilenmiyoruz dedi. Var mı böyle bir cevap. Koskoca çiçek sepetinden yazdığım maillere cevap gelmiyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Bana Ait Olmayan Kargo Gönderdi

04 ARALIK 2020            Emrah BEY

Merhaba Çiçek Sepeti’nden bana ait olmayan bir kargo geldi böyle bir siparişte bulunmadım farklı bir müşterinin aldığı ürünler tarafıma geldi ben bunun için günlerdir çiçek sepetine ulaşmaya çalışıyorum ve bana herhangi bir geri dönüşte olmadı ben bunu iade etmek istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Paramı İade Etsin

04 ARALIK 2020            Büşranur HANIM

Çiçek sepeti/Zeta Collection satıcısından şikayetçiyim. 1,5 aydır değişim talebi yaptırmış ve kargoyla satıcıya göndermiş olduğum halde hala ne ürün ne de ücreti elime ulaşmıştır. Sipariş kaydını sildiklerini öğrendim ve ürün hala elime geçmemiş olup ücrette ödenmemiştir.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Benden Habersiz Sipariş Vermiş

27 KASIM 2020              Menaf BEY

Çiçeksepeti 20.11.2020 tarihinde bir kolye sipariş verdim ve bunun için bir ödeme yaptım ama benim isteğim dışında 2 tane daha aynı isimli kolye sipariş verilmiş olarak gösterilip ödemesi isteğim dışında yapılmıştır çünkü ben sadece bir kolye için bankadan gelen tek kullanımlık ödeme şifresini girmiştim ama diğer 2 ödemeyi ben yapmadım buna rağmen 1 haftadır sorunu çözüme kavuşturmadılar ve sonunda iadeyi de kabul etmiyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Solmuş Çiçek Teslim Etti

25 KASIM 2020              Ramazan BEY

ÇİÇEKSEPETİ 24 Kasım'da gelen çiçeğim bir haftalık solmuş çiçek olarak teslim edildi, defalarca müşteri ilişkilerine talebimi iletmiş olmama rağmen herhangi bir dönüş yapılmadı, artık gönderdiği siparişlerin de kalitesinden şüphe ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Kırık Ürün Teslim Ediyor

22 KASIM 2020              Duygu HANIM

Çiçek sepeti üzerinden sipariş verdiğim ürünü kırılmış ve parçalanmış şekilde teslim aldığım için değişime gönderdim fakat ürünüm değişimden gelmedi uzun çabalarımdan 2 ay sonra değişimden geldi aldığım hediye kutusunun içeriğinin olmadığını boş geldiğini gördüm ve hayal kırıklığına uğradım bu bir doğum günü hediyesiydi mahcubiyeti ve mağduriyeti aynı anda yaşadım çok üzgünüm lütfen bana yardımcı olsun gerekli birimlere arz ederim konuyu.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Adrese Teslim Etmedi

17 KASIM 2020              Pınar HANIM

Çiçek sepeti. Aldığım ürünü 4 kez farklı illerde farklı adreslere gönderdiler ve hala bana göndermediler. Böyle bir rezaletle mağdur edilmemiştim hiç. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Çiçek Sepeti Görseldekiyle Aynı Ürünü Göndermiyor

16 KASIM 2020              Nilgün HANIM

Çiçek sepeti gelen ürünler görseldekilerle hiçbir zaman aynı olmuyor eşim bana çiçek gönderdi ve çiçek kırık geldi değişimini talep ettim ama karşımda doğru düzgün muhatap bulamadım parayı alıyorlar ama sattıkları çiçeklerin arkasında durmuyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page