DenizBank Kullanmadığım Karta 1200 TL Borç 

9 TEMMUZ 2020       Hasan BEY

Deniz bankası üretici kartını bana gönderdiler tlf açıp iptal etim bir kuruş kullanmamışım bin iki yüz TL ye yakın kesinti yapmışlar gereğinin yapılmasını rica ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

DenizBank Kartımla Bankamatikten Çekim Yapılmış

23 HAZİRAN 2020      Engin BEY

Sayın Cumhurbaşkanlığına benim Denizbank 1adet ticari 1adet kredi kartım vardı ticari kartımdan 5000 lira nakit çekim yaptım günü geldiğinde ödememi yaptım ve müşteri hizmetlerini arayıp kartlarımın iptali için Müşteri temsilcileriyle görüşüp işleminiz tamamlandı beyefendi deyip görüşme sona erdi ve ondan sonra ek hesap ekstra borcunuz var diye mesaj geldi ve Denizbank ödemiş şubesine gidip konuyu anlattım hesabımı kontrol ettiklerinde ek hesabımın kapanmadığı ve 22 Nisan 23nisan 2020 günlerinde Muğla Marmaris ilçesi Denizbank bankamatikten toplamda 5400 TL nakit çekim yapıldığını öğrendim hemen bankada hesabıma bloke koydurup itirazda bulundum sonra ödemiş İzmir başsavcılığına suç duyurusunda bulundum bunu yapan kişi veya kişilerin bulunup gereğinin yapılmasını arz ederim Denizbank tan da sorunumu en kısa sürede gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

DenizBank Beni Avukata Verdi

23 HAZİRAN 2020       Halil BEY

Şikayetim kredimi ödeyemedim Denizbank’a avukata vermişler onlarda icra takibi başlattılar avukat beni günlük %27 faizle tehdit ediyor 5aydır evdeyim 3 çocukla nasıl yapacağım lütfen bana yardımcı olun saygılar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

DenizBank'ın İlgilendiği Sigorta Şirketi

19 HAZİRAN 2020        Nurettin BEY

Metlayf sigorta sigortadan 6 aydır teminatlarımla paramı alamadım ne Denizbank ilgileniyor ne sigorta beni oyalıyolar tüm evraklarım eksiksiz olarak verdiğim halde.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

DenizBank Şubesinde Hiç Bir Önlem Yok

15 HAZİRAN 2020        Büşra HANIM

Collecturk firması adına Çağrı merkezinde çalışıyorum Denizbank tahsilat biriminde iş yerinizde hiç bir önlem alınmamış. Dip dibe oturuyoruz. Ve iş yerinde kuzeni koronadan ölen arkadaşımız var. Lütfen yardım edin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

DenizBank Erzincan Refahiye

13 HAZİRAN 2020        Kadir BEY

Erzincan Refahiye ilçesinde ikamet etmekteyim. 12.06.2020 tarihinde saat 15.20 gece Refahiye şubesi Denizbank atm sinden başka bir kurum kartıyla atm den kartıma para yatırmak istedim. Atm kartı verdi ama parami hesabıma aktarmadı durumu banka içerisindeki yetkililere bildirdim kasa sayımı yapılması gerektiğini söylendi ve yapıldı kasada 200 tl fazla çıktığı belirlendi kamera kayıtlarında da benim olduğum mevcuttur tutanak altında paramin iadesini istedim fakat şube muduru bana parayı iade edemeyeceklerini söyledi sebebini sorduğumda bankanın müşterisi değilmişim bankada hesabım yokmuş...bende bensize hesap açtırmak zorundamıyım diye yanıt verdim.Bildiğim kadarıyla böyle şikayetlerde kasa sayımı yapılır kasa fazlası çıkar kameralar incelenir eğer kisinin söylediği doğru ise parası gün sonunda kimliğiyle beraber tutanak altında teslim edilir ama şube müdürünün bana söylediği biz merkeze iletiriz onlar 10 gün sonra verin derse veririz 1 ay sonra verin derse veririz oldu ne yani parayı iade etmeyin derlerse iade etmeyecekler mi? Şube ve atm sinin hatasını vatandaşa mal edemezler ayrıca müşteriyede bu üslupla konuşamazlar. Şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

DenizBank Kobi Destek Kredisi Verilmiyor

2 HAZİRAN 2020        Semir  BEY

Denizbank Antakya şubesi neden KOBİ destek kredi başvurdum bankacı krediniz onaylandı söylemesine rağmen 1 Aydın kullandırmadılar 1993 yılında kurulan şirketimin ve şahsımın herhangi protestosu olmamasına rağmen be kgf tarafında daha önce kredi kullandım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

DenizBank 3 Ay Erteleme de Erken Ödeme

29 MAYIS 2020        Şuayip  BEY

Denizbank nefes kredisinde türlü bahaneler bulup vermiyorlar zaten zorda olan insan çeker krediyi durumu iyi olanın ne işi var vergi borcum var çekip onu ödeyeceğim kalanını da diğer ihtiyaçlarıma kullanacağım gereksiz bahaneler buluyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

DenizBank 3 Ay Erteleme de Erken Ödeme

27 MAYIS 2020        Ahmet  BEY

Denizbanktan şikayetçiyim nisan mayıs emekli maaşımı hiç bir şekilde ödemediler beni çok mağdur bıraktılar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

DenizBank 3 Ay Erteleme de Erken Ödeme

27 MAYIS 2020        Kenan BEY

Ben Denizbanktan kredi kullandım devletimizin 3 ay erteleme sürecinden bende yararlandım yalnız daha 3 ay dolmadan bana mesaj geldi kredinizin 5 ay 27 sinde ödememiz lazım diye bende 3 ay dolmadı dememe ramen konuşmanızı dinleyelim size döneriz ben 3 ay ertelediğime bana kabul ediyor musunuz diye taahhüt aldınız dememe ramen mağdur bırakıldım gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

DenizBank Telefonda Beni Sürekli Kandırıyorlar

20 MAYIS 2020        Kudret BEY

Denizbank bankasından şikayetçiyim. Telefonda beni sürekli kandırarak kartımı borcumu gereksiz her şeyi sigorta yapmışlar. Maaşım sürekli kesiliyor kesinlikle bu sigortaları onaylamıyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.