top of page

DERİMOD

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  04

Derimod Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Derimod'dan Aldığım Ürünlerden Memnun Kalmadım

15 EKİM 2020                Bahar HANIM

Derimod aldığım ayakkabı ve çantayı iki ay kullanamadan sorun yaşadım ve şu anda bana sattıkları fiyatla sistemde çıkan fiyat bir değil ve ürünümü değiştirmiyorlar ve asla para iadesi yapmadıklarını söylüyorlar böyle sorumsuz bir firma görmedim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Derimod İade İşlemini Gerçekleştirmiyor

4 TEMMUZ 2020            Sevda HANIM

15.06.2020 tarihinde iade ettiğim internet mağazasından satın aldığım Derimod un kendi sitesinde aldığın ürünün bir aya yakın süreç olduğu halde koskoca Derimod mağazası iade işlemini gerçekleştirmemiştir.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Derimod 2 Ayakkabı Aldım Biri Gelmedi

16 HAZİRAN 2020         Bayram BEY

Derimod iki ayakkabı aldım bir tane gönderdiler diğer ayakkabıyı göndermediler hiç bir şekilde telefonlara cevap vermiyorlar siparişte iki tane gönderilmiş görünüyor ama alime bir tane ulaştı şikayetçiyim lütfen ilgilenirseniz sevinirim teşekkür ederim Bayram Tunç

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Derimod Kimse Kimseyi Sömürmeye Hakkı Yoktur

05 MAYIS 2020              Dilek HANIM

Derimod. 17 Nisanda Derimod'un internet sitesinden kadın ayakkabı siparişi verdim ve ödemesini yaptım. En az 20 kez müşteri hizmetlerini aradım her aradığımda bahane ve yalanlarlar, ve numaram onların ekranında göründüğü için çoğu zaman telefonlarıma dahi cevap verilmedi. Sürekli size geri dönüş yapılacak denilmesine rağmen geri dönüş yapılmadı, her defasında ben aradım. En son cuma günü aradığımda ürünümü göndermelerini ya da paramı iade etmelerini rica ettim. Siparişin detayları mail adresimde mevcuttur. Kimse kimseyi sömürmeye hakkı yoktur. Lütfen bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page