Derimod İade İşlemini Gerçekleştirmiyor

4 TEMMUZ 2020          Sevda HANIM

15.06.2020 tarihinde iade ettiğim internet mağazasından satın aldığım Derimod un kendi sitesinde aldığın ürünün bir aya yakın süreç olduğu halde koskoca Derimod mağazası iade işlemini gerçekleştirmemiştir.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Derimod 2 Ayakkabı Aldım Biri Gelmedi

16 HAZİRAN 2020          Bayram BEY

Derimod iki ayakkabı aldım bir tane gönderdiler diğer ayakkabıyı göndermediler hiç bir şekilde telefonlara cevap vermiyorlar siparişte iki tane gönderilmiş görünüyor ama alime bir tane ulaştı şikayetçiyim lütfen ilgilenirseniz sevinirim teşekkür ederim Bayram Tunç

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Derimod Kimse Kimseyi Sömürmeye Hakkı Yoktur

05 MAYIS 2020          Dilek HANIM

Derimod. 17 Nisanda Derimod'un internet sitesinden kadın ayakkabı siparişi verdim ve ödemesini yaptım. En az 20 kez müşteri hizmetlerini aradım her aradığımda bahane ve yalanlarlar, ve numaram onların ekranında göründüğü için çoğu zaman telefonlarıma dahi cevap verilmedi. Sürekli size geri dönüş yapılacak denilmesine rağmen geri dönüş yapılmadı, her defasında ben aradım. En son cuma günü aradığımda ürünümü göndermelerini ya da paramı iade etmelerini rica ettim. Siparişin detayları mail adresimde mevcuttur. Kimse kimseyi sömürmeye hakkı yoktur. Lütfen bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.