top of page

DİGİTÜRK

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  13

Digitürk Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Digitürk Müşteri Memnuniyetini Önemsemiyor

20 OCAK 2021                    Nur Hanım

D-smart internetimde arıza var gelip bakmıyorlar ve hiç bilgi vermiyorlar çocuklarım Eba'ya giremiyor mağdurum yardım istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Digitürk Reklam Paketlerinde Yanılgı Yapıyor

20 OCAK 2021                      Ali BEY

0.01.2021 günü ATV kanalında saat 22:00 sıralarında 69.90 TL taraftar paketi diye reklamlar yayınlandı. Digitürk müşteri hizmetlerini aramam sonucu yetkili bana bu tür kampanyalarının olmadığını ifade etmiştir. Bende yeni yayınladığınız reklamlar var dedim. Neden algı yapıyorlar ve insanları aldatıyorlar. Lütfen gereğinin yapılmasını rica ediyorum. İyi çalışmalar diliyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Digitürk İptal Ettirmek İstiyorum

14 ARALIK 2020            Meryem HANIM

Digitürk 1 senedir iptalini istediğimi halde iptal edildi diyip fatura gönderdiler ödediğimiz halde iptali sağlanmıyor 3-5 gün içinde tekrar faturaya geçileceğini söylüyorlar bizi bayiye çağırarak iptal edileceğini söylüyorlar fakat gene iptal edilmiyor hiç hizmet almadığımız halde faturaları ödüyoruz hala kapatmıyorlar pandemi dolayısıyla bayiye gidemiyorum ve iptal etmiyorlar bir an önce iptal olmasını istiyorum saygılarımla biz faturaları internettem ödüyoruz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Digitürk İzleyemediğim Maçların Parasını Ödüyorum

03 KASIM 2020             Recep BEY

Digitürk, 1 sene önce Kampaya var diye beni aradılar sezon bitimine bir ay kala ilk üç ay 15 TL geriye kalan aylarda 45 TL diye Fenerbahce Konyaspor maçları için 2 yıllık taahhüt yapıldı sezon bitti tekrar açıldığında yayın açılmadı müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım beni arayan bayana özellikle 2 3 defa sormama rağmen kampanyanın 2 yıllık oldugunu söyledim ama kabul etmediler şikayet formu doldurdum dönüş yaptılar 1 aylık hediye verdiler ben şu an izleyemediğim maçların parasını ödüyorum yardımcı olursanız sevinirim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Digitürk Beni Rahatsız Ediyor

27 EKİM 2020                Erdal BEY

Digiturk. Sürekli telesekreterle baş edemiyorum. Arayan numarayı engelliyorum başka bi numaradan arıyorlar onunda engelliyorum daha başka numaradan arıyorlar kurtulamıyorum..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Digitürk'e Hiçbir Şekilde Ulaşamıyorum

26 EKİM 2020                Murat BEY

Firma: DİGİTÜRK ürün satarken kampanya var 39 TL üç ay bürün kanallar ücretsiz 3 ay sonra 4 büyük takım ve istediğiniz 1 anadolu takımı 12 ay boyunca ücretsiz diyerek Digitürk batı-3 bayiinden müşteri temsilcisi M*** Bey defalarca teyit etmeme rağmen bu şekilde 12 ay boyunca lig tv ücretinin 39 TL olacağını söyleyerek bana Digitürk üyeliği satmıştır. 3 ay dolduktan sonra DİGİTÜRK lig tv kapanmıştır. Digitürk bayii 0212 945 1174 nolu batı-3 şubesi telefon açmıyor ve hiç bir şekilde ulaşamıyoruz. merkezlerini aradığımızda boye bi kampanyanın olmadığı ve 3 ay normal yayın kanalları kampanyası gözüktüğünü ve hiç bir şekilde yardımcı olamadıklarını ve iptal istediğimizde bizden cayma ve kurulum ücreti istiyorlar. Bu mağduriyetime lütfen yardımcı olur musunuz. Teşekkürler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Digitürk İnsanları Kandırıyor

18 EKİM 2020                Seda HANIM

Digitürk beni arayıp Vodafone netle yaptığınız internet başvurusu içerisinde Digitürk kampanyası var hemen gelip kurulumunuzu yapalım dediler bende televizyonumla uyumlu olmaz deyip istemedim siz istesenizde istemeseniz de kampanya içerisinde deyip gelip kurulum yaptılar Vodafone neti aradığımda bizim herhangi bir bilgimiz ve böyle bir kampanyamız yok dediler. Digitürk atayım mağduriyetimi bildirdiğimde ama siz başvurmuşsunuz diyip bir de beni suçladılar. Herhangi bir başvuruda bulunmadığım hâlde ben böyle bir dolandırıcılık görmedim iptal ettiğimde ise bana başdan yere 136 TL ödetecekler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Digitürk İnsanları Mağdur Ediyor

15 EYLÜL 2020              Ahmet BEY

26-02-2020 de Digitürk'den Galatasaray maçlarını izlemek için bir yıl taahhütlü paket aldım. Arzu isimli müşteri temsilcisi bir yıl Galatasaray ve Sivasspor maçlarını izlemeyebilirsiniz dedi, geçen sezon sorunsuz izledim, yeni sezon başladı ve maçlar izleyemedim müşteri hizmetlerini aradığımda paketiniz bitmiş 6 aylık yapmış paketiniz demiştir. Ben şimdi bir 6 ay daha fatura ödeyerek maç izleyemiyorum. Bu nitelikli dolandırıcılık mağdurum sözleşmemde Galatasaray yazıyor mağdurum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Digitürk Haksız Yere Ücret Talep Ediyor

01 EYLÜL 2020             Eyüp BEY

Digitürk pandemi nedeniyle yayın vermiyorlardı maçlar iptal olmuştu yayın vermedikleri takdirde fatura talep ediyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Digitürk İnsanları Kandırıyor

31 AĞUSTOS 2020          Özkan BEY

Digiturk şirketinden şikayetçiyim Aradılar Vodafone'da arıyoruz diye size Digitürk kampanaya var Vodafone net faturanız 79 TL bunun içine Digiturk'te var bağlayalım dediler kabul ettim aynı gün gelip taktılar Vodafone net müşteri hizmetleri aradım bizim alakamız yok onla onlar bizim birçok müşterimize aynı şekilde dolandırıyorlar dedi arayın aboneliğinizi iptalini isteyin dediler bende aradım Digitürk'ü biz iptal etmeyiz falan dediler şikayetçiyim gerekeni yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Digitürk İcralık Etti mağdur Oldum 

20 AĞUSTOS 2020         Kübra HANIM

Digitürk 1 senedir şahsıma ait olmayan borcu özsoy hukuk bürosuyla devam ettirmekte Digitürk ün alt yapısı olmaması sebebiyle üyeliğimi iptal ettiler daha sonra yok boyunca kullandığım digitürkün ben iptal etmişim gibi üyelik iptali adı altında borç çıkarmışlar ve icraya koymuşlardır bütün yasal hakkımı kullanıp yasal sürede borca itiraz ettiğim halde borcum olmadığını kabul ettikleri halde ne digitürk ne özsoy hukuk bürosu üzerimdeki icrayı kaldırmıyorlar beni çok mağdur ettiler gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Digitürk Müşteri Hizmetleri Yalanla İş Yapıyor

7 TEMMUZ 2020            Ferhat BEY

DİGİTÜRK TAAHHÜT YENİLEDİM VE BANA İNDİRİM ALDIĞIM AY KADAR FATURANIZA CAYMA BEDELİ YANSIYACAĞINI SÖYLEDİLER ANCAK TELEFONLA GÖRÜŞME SAĞLADIĞIMDA BANA BUNU DEMEDİKLERİNİ GERİ KALAN AYLARINDA İNDİRİMİNİ ÖDEYECEĞİMİ SÖYLEDİLER AYRİYETTEN TAAHHÜTÜMÜ DONDURMAK İSTEDİĞİMDE BANA İSTEDİĞİNİZ ZAMAN İSTEDİĞİNİZ SÜREYLE DONDURABİLİRSİNİZ DENİLDİ ANCAK ARADIĞIMDA İSTEDİĞİM SÜREYLE DEĞİL 1 ay gibi bir süre dondurabiliceğimi SÖYLEDİLER BÖYLE BİR SAÇMALIK OLAMAZ RESMEN İNSANLARI KANDIRIP SÖMÜRÜYORLAR ENGELLİ TARİFESİNDEN YARARLANIYORUM İPTAL ETMEK İSTEDİĞİMDE YARDIMCI OLMUYORLAR HATTIMI BAĞLAMIYORLAR REZİL BİR KURUM DİGİTİÜRK.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Digitürk Tv Üyeliği

10 MAYIS 2020              Ahmet BEY

Digitürk - şikayetçi olduğum kurumun tv üyeliğinden spor paketini kulanımını sağlıyordum , covid19 nedeniyle ligler ertelendiği için maçları 3 ay izleyemedim ve bu kurum üyeliğimi doldurmadı ve bana her ay fatura kesti, ve taktir edersiniz ki ödeyemedim ve 4. Ay taahhüt bitmemesine rağmen cayma bedeli olarak 495.61 tl fatura kesildi bana ve toplamda 882.61 tl ödeme talep ediyorlar , bunun üzerine kendilerine ulaştığımda bunun itirazında bulundum izlemediğim kanaların ücretini alıp ve üzerine taahhüt bitmeden benim hiç bir onayım olmandan cayma bedeli eklediniz diye ve beni zorunlu kılarak bir teklifte bulundular cayma bedelini kaldırmamızı istiyorsanız 1 sene daha extra taahhüt olmak zorundasın diye , ben bu kurum hakında yasal haklarımı kullanmak istiyorum ve talep edilen hiçbir ücretlendirmeyi ödemek istemiyorum

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page