Diyanet İşleri Büyükçekmeye Güzelce Mah. İmamı 

12 AĞUSTOS 2020          Arif BEY

Büyükçekmece güzelce mahallesi güzel kent cami imamı imam hocalar ezan okunduktan sonra geliyorlar cemaatle birlikte gidiyorlar farzı kıldırmaya zor yetişiyorlar camiye cemaat hocaların yüzünden gelmiyor denetim yok ezan merkezi olunmasın het cami hocası ezanı kendi okusun belki ezan vaktinden önce gelirler iki cemaatle namaz kılınıyor diğer bir konu hocanındı makam odası bakan odasından üstün her cuma para toplanıyor toplanan paradandı yapıyorlar böyle ise yanlış değil mi müftüce bizzat konuyu ve hocanın hareketlerini aktardım gelip bir kere bakmadı çağırıp uyarırım dedi. Herhangi bir değişiklik yok camiye bir gelen bir daha gelmek istemiyor cami bitişiğinde 900 hane var yüz haneden bir kişi geze 9 cemaat yaşar problem hoca olunca camiye cemaat gelmiyor saygılarımla daha öncede cilere yazdım düzelme olmadığı için cevabı beklemeden tekrar yazdım

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Diyanet İşleri Camimizde İmam Yok

18 TEMMUZ 2020          Nebi BEY

Kütahya ili gediz Yenikent beldesinde iki camimiz olduğu halde 11.aydan beri beldemizde cami imamı bulunmamaktadır siz değerli devlet erkanımızdan en kısa zamanda gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Diyanet İşleri Cenaze Yıkama Parası Kalksın

18 TEMMUZ 2020          Muhammed BEY

Konya Karapınar cami imamlarının cenaze selasını verilmesin ve cenaze yıkama parası talep etmesi.Buna bir çözüm getirilmesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Diyanet İşleri Muğla Ula da Camimizde İmam Yok

18 TEMMUZ 2020          Sultan HANIM

Muğla ili ula ilçesi Akçapınar Mahallesinde pandemi surecinden önce hoca emekli olup gitmişti fakat yerine her hangi bir hoca tayın edilmedi. Hocasız cami istemiyorum lütfen desteği izin bekliyoruz dönüş bekliyorum lütfen camimiz kimsesiz kaldı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Diyanet İşleri Dinimizi Çocuklara Yanlış Anlatan Siteler 

13 TEMMUZ 2020          Nazan HANIM

Sayın yetkili, kutsal kitap hikayeler diye bir oyun çıkarmışlar. Oyunda değil.çizgi film şeklinde din anlatılıyor. Bende kızım dinlesin nasıl olsa dinimizdir, bilgileri tazelensin dedim. ama rezalet. sürekli hz. isayı hristiyanlığı anlatıyor.ALLAH demiyor tanrı diyor hep. Peygamberimizden ve bizim kitabımızdan hiç bahsetmiyor. Ve anlatılan bilgilerin çoğuda yanlış anlatılıyor zaten. Yorumlara bakın anlarsınız. Tamamen misyonerlik yapıyorlar. Art niyetsiz olsalardı adına kutsal kitap incil diye yazarlardı. ama amaç farklı.!!! Çocuklar küçüktür, görüntüye kapılıp indirirler ve küçük yaştan beyinlerini yıkarız düşüncesiyle yapılmış. Zaten görüntüyü renkli güzel yapmışlar. Lütfen inceleyin ve hemen kapatılmasını istiyorum. Lütfen bu siteyi kaldırın hemen anne babalarının haberi olmadan çocuklarımızı kandırıcaklar.!!!!! Ve lütfen bizim diyanetimiz de bizim çocuklarımız için böyle şeyler yapsın bir an önce.hemen kapatılmasını çok rica eder, Saygılar sunarım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Diyanet İşleri İki Cami Var Tek İmam 

13 TEMMUZ 2020          Himmet BEY

Geçen sene 11. aydan beri Kütahya ili gediz ilçesi yeni kent beldesinde iki tane camimiz olduğu halde ikisinde de cami imamı bulunmamaktadır. Siz devlet büyüklerimizden bu konu hakkında ilgilenmenizi rica ederiz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Diyanet İşleri Ezan Saati İmamın İşleri Oluyor

11 TEMMUZ 2020          Melek HANIM

Mersin ili Gülnar ilçesi Tozkovan Mahallesi imamı Hasan Kafadar görevini yerine getirmemektedir. Ezan saatlerinde ya işi var ya da köyde tatile gelen çocuklar ezan okuyor. Muhtara şikayet edildiği halde kardeşi olduğu için ilgilenmemektedir.Şuan görevde bulunan Gülnar vaizine bile şikayet gittiği halde o da bişey yapmamaktadır. İmamınız camiye bakmadığı gibi cami suyunu bile evine kullanıyor. Birgün eğer görev başında bulunursa ezan okumasını dinlemenizi isterim.Köyümüzde ziyaret olduğu halde bakımsızlıktan perişan halde ne muhtar ne imam ilgilenmiyor elektriği bile yok. Söylensede iki kardeş birlerini tutuyorlar ve gerçekleri saklıyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Diyanet İşleri Başkanlığına Cami WCsi Paralı

4 TEMMUZ 2020          Ramazan BEY

Ataşehir ilçesine bağlı Esat paşa mahallesi merkez camii cemaatiyim bağış toplanarak yapılan tuvalet ve şadırvan sürekli kapalı yada dernek tarafından görevlendirilen kişi para almadan kimseyi almıyor sürekli kapalı tutuyor uyarmamıza rağmen dikkate almıyor derneğe söylüyoruz hiç değişmedi lütfen yardımcı olabilir misiniz teşekkür ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Diyanet İşleri Başkanlığına Cami Toz İçinde

8 HAZİRAN 2020          Ali  BEY

Dağ beli mahallesine 2 km lik bir asfalt yol istiyoruz. Camimiz, Kuran kursumuz ve evim toz duman içinde yardımcı olursanız sevinirim. Allah'a emanet olun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Diyanet İşleri Başkanlığına Ankara Çamlıdere

5 HAZİRAN 2020          Mehmet  BEY

Ramazan Akkaya Çamlıdere elvanlar köyünün imamı bu adam vakit namazlarını kıldırmıyor ve görevini yerine getirmiyor şu anda tahminen 40 50 büyük baş hayvanı var bu ramazan Akkaya görevlerini ihlal ediyor hayvancılık yapıyor ben ak partiliyim diye ben her şeyi hocalıkta yaparım diyor çiftçilik yapıyor biz şikayetçiyiz Çamlıdere elvanlar köyü halkı hep şikayetçi bu şikayeti dikkate almanızı dikkate almanızı rica ederim Çamlıdere köylere hariçi dış görev yapmamış.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Diyanet İşleri Başkanlığına Cami İçinde Ticaret

4 HAZİRAN 2020          Mustafa  BEY

Diyanet İşleri Başkanlığı. Akçalar’da Yeni Cami'nin girişinde caminin otoparkında seyyar satıcı aylarca satış yapmaktadır buna uzun zamandır Kimse gelip kontrol etmiyor ne geri işgaliyeci Ne vergi müdahale edilmesini rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Diyanet İşleri Başkanlığına Cami Ses Sistem Bozuk

26 MAYIS 2020          Necip BEY

İstanbul Çekmeköy mehmet akif mah. Merkez camii ses düzenin bozukluğu artık usandırıcı hale gelmiştir. Bazen ezan okunuyor bazen okunmuyor bazende hışırtılı okunuyor. Artık bunu düzeltilmesini rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Diyanet İşleri Başkanlığına 

19 MAYIS 2020          Salih BEY

Sayın Diyanete.  Her önüne gelen ezan okumakta. Makam yok! Gereksiz ve nahoș uzun ezan, ezani sevdirmek yerine nefret ettirmeyi bi görev edinmişler sanki. Millet kapıyı pencereyi kapatacak duruma geliyor. Önüne gelen ezan okumamalı, okuyacaksa da makam eğitimi almalı. Değerli Diyanet'e arz ederim. Teşekkür ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.