DOLAP

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  04

Dolap Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Dolap Paramı Vermiyor

30 ARALIK 2020            Melek HANIM

Dolap sitesi. Dolap sitesinde saticiyim 2 gün önce saat 9'da sarışın onaylandı 1000 kusur ama dolap bakiyenin üstüne yattı ödeme yapmadığı gibi tutarında gözükmüyor her bayram yılbaşı günlerinde insanları oyalayıp günlerce haftalarca paranızı yatırmıyor şirket batıyor olcak ki ödeme yapamıyor. Yüksek rakamlarda 3000 kusurluk ürünlerimi gönderdim hem ürünlerim gitti hem param hesabıma geçmedi. Tüm yasal yerlere bugün başvuruyorum güvenilir bu site değil kullanacak olanlar dikkat etsin hem param yatmıyor hemde ürünlerim gitti satıcının arkasında duran bu uygulama değil. paramın hemen yatırılmasını istiyorum insanların paralarını işleterek insanları mağdur edemezsiniz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Dolap Uygulaması Paramı Vermedi

29 ARALIK 2020            Busenur HANIM

Dolap uygulamasından şikayetçiyim dolap uygulamasına ürünler yükledim ve anneannem babaannem bana destek olsunlar diye buradan ürün satın aldılar uygulama kesintisiyle bana 711,97 kuruş satış kazancı geçmesi gerekiyordu ama dolap bunu iptal etti paramı vermedi ve hesabımı kapattı benim paralarım her şeyim gitti lütfen yardımcı olun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Dolap Uygulamasındaki Kullanıcı Tarafından Dolandırıldım

20 ARALIK 2020            Erva HANIM

Dolap uygulaması dilek0*** kullanıcısı Karaca home ürünleri diye replika ürün satıyor bana gönderdiği nevresim takımı görseldeki ile uyuşmuyordu çarşaf rengi bile farklı geldi kumaşı %100 pamuk demişti ama çok kalitesiz bir kumaşı vardı. Satıcı ile iletişime geçince kesinlikle yaptığı sahtekarlığı kabul etmedi . İade kabul etmedi. Ve beni engellemiş. Sonuç olarak Mağdur oldum param çöpe gitti.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Dolap Beni Zor Duruma Düşürdü

12 KASIM 2020              Sebla HANIM

Dolap uygulamasından şikayetçiyim biri benden ürünü aştı deneme süresi gibi üç gün kullandı (elektronik ürün) mahvedip kullanılmayacak hale getirdikten sonra iade talep etti ve dolap uygulamasıda bunu kabul etti hem ürünüm rezil bir halde iade edilecek hemde kazandığım parayı ödemeyecekler şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

WEB SİTEMİZİN KULLANIMI HERKESE AÇIK VE ÜCRETSİZDİR.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.