Dsmart Hizmetten Yararlanamıyorum

17 TEMMUZ 2020       Mesut BEY

18825168741 d smart abone hizmetinden yararlanıyorum. Elazığ'da ikamet etmekteyim deprem oldu evim yıkıldı tarafıma moderni teslim etmediğinden borç çıkmıştır modern evim yıkılınca oda gitti ne yapabilirim tarafıma çıkarılan borcun silinmesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Dsmart  Faks İşleme Alınmıyor

17 TEMMUZ 2020       Veysel BEY

D smart kapatmak için gönderdim faks bir türlü işleme alınmıyor yok kimliğim okunmamış madem öyle kayıt zamanıda faks diyin..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Dsmart İnternet Yok 

16 TEMMUZ 2020       Ömer BEY

Dsmart tan aldığım bu internet 4 gün oldu internet yoktur d smart ın bu sorunu gidermesini istiyorum eğer sorun kısa zamanda giderilmezse Dsmart ın internetini kullanmayı bırakacağım en kısa sürede internetin halledilmesi o istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Dsmart Modem Kurmayıp Aktifleştirdiler 

13 TEMMUZ 2020       Hacer HANIM

D smart ve türk telekom. 26072020 de ev interneti baş vurdum ama gelip etiketleme ve kablo takılmadı modem aktifleştirip bıraktılar mağdur durumdayım ve 120 tl fatura geldi bağlantı kurumu olmadan.Çok mağdur durumdayım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Dsmart Kullanmadığım İnternetin 150 Tl Faturası

13 TEMMUZ 2020       Fatma HANIM

Dsmart internet yaklaşık bir buçuk ay önce internet başvurusunda bulunduk ikinci günü gelip sözleşme imzalattılar sonra gidip bağlantı kurmak için kimseyi göndermediler yirmi gün sonra onca aramadan sonra gelip bağladılar ama dış hatlardan sorun oluştu kullanamadık aramalarımıza rağmen bir çözüm bulmadılar biz kendi imkanlarımızla 100 tl ödeyerek dışardan başkasına yaptırdık hiç kullanmadığımız halde 150 tl fatura göndermişler bu konuda yardımcı olur musunuz hiç hizmet almadığım birşeyin neden faturasını ödeyeyim ki.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Dsmart İnternet ve Tv Paketi

13 TEMMUZ 2020       Hande HANIM

Şikayetim D smart. Turk telekom diye internetten başvuru yaptım evime turk telekom modemi ile dsmart bağladılar. Standart taahhütlü fatura adı altında 3.ay hediyemiz altını çizerek belirteyim ek ücret yok dediler tv paketine üye yaptılar ses kaydıma. Güvendim aradım. Ses kaydı yok dediler karşılıklı yapılan sözleşme yok.18 yaş altı bir çocuk geldi dsmartı benim yardımımla taktı. Sorduğumda yine hediye dedi.bi fatura geldi 54 tl yerine 83tl şu an internet ve tv paketi beraber iptal edemiyorum ettiğimde 278 tl ödeme çıkıyor.ben neden haksız yere çocuklarımın rızkını dsmarta ödüyorum..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Dsmart Yüklü Fatura Geliyor

11 TEMMUZ 2020       Ali BEY

D-SMART internet bağlanmadan yüklü fatura gelmesi ve İnternet bağlantısında her gün ayrı bahanelerle tarafıma bağlantı kurulmasından dolayı kontratın şartsız tarafımdan hiç bir bedel ödemeden iptalini rica ediyorum saygılarımla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Dsmart Bağlamadıkları İnternete Cayma Bedeli 

10 TEMMUZ 2020       Fesih BEY

D smart bağlamak için başvurduk eve geldiler sözleşme imzalattılar işte televizyonun arkasındaki kabloları söküp bir iki gün içerisinde bağlanacak söylediler bir hafta geçmesine rağmen bağlamadılar arıyoruz işte. Sizi bu hatta bağlayacağız diyip telefon kapanıyor servise diyoruz gel bağla haber vermeden gelemeyiz en sonunda etmek istedik bu sefer bize cayma bedeli çıkardılar 210 lira mecburi kabul ettik kurtulmak için şimdiden teşekkürler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Dsmart İnternet İptal Ettirmek İstiyorum

9 TEMMUZ 2020       Nurhan BEY

D smart internet bağlattım dünden beri internete bağlanamıyorum 1 ay oldu bağlatalı kullanmadığım internete para ödettiler bana ilgilileri aradım ama hiç ilgilenmediler zor durumda bıraktılar beni bayisini arıyorum cevap bile vermiyorlar sizin yardımlarınızı bekliyorum son çözüm size yazmam oldu yapacak bir şeyim yoktu yardımlarınızı bekliyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Dsmart İnternet İptal Ettirmek İstiyorum

9 TEMMUZ 2020       Remzi BEY

Dsmart iptal ettirmek istiyorum edemiyorum dilekçe istiyorlar dilekçinin içinde kimlik fotokopisi istiyorlar ben göndermek istemiyorum Dsmartı verirken sorgusuz sualsiz veriyorlar iptal etmek istiyorsun kırk dereden su getiriyorlar bana yardımcı olursanız sevinirim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Dsmart İnternet Aldım Bağlamadılar

6 TEMMUZ 2020       Osman BEY

D smart.... internet aldım.. 25 gündür interneti bağlamadılar.. onlarca kez aradım hallediyoruz dediler.. şimdi kullanmadığım internet icin fatura kesiyorlar. 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Dsmart İnterneti Kullanamıyorum

4 TEMMUZ 2020       Hasancan BEY

D-Smart internet bağlattım ve sürekli dsl sorunu yaşıyorum her şeyim faturalarım tam olmasına rağmen interneti kullanamıyorum dsl ışığı yanmıyor sorunu hemen giderilmesini diliyorum aksı takdirde internet iptal isteyeceğim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Dsmart Abone Oldum Bağlamadılar

3 TEMMUZ 2020       Natalia HANIM 

D SMART,BİR HAFTA ONCE ABONE OLDUM,FAKAT BİR HAFTA BOYUNCA NE İNTERNET NE DE TELEVİZİYON BAĞLAMADILAR,SİNYAL BİLE YOK,İPTAL ETMEK İSTEYİNCE BANA 650 TL CİVARINDA ÖDEMEM GEREKİYORMUŞ.DOLANDIRICILAR,BUNUNLA İLGİLİ İLK İŞİM PAZARTESİ MAHKEMEYE BAŞ VURMAK.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Dsmart Cihazı Kurmadılar Fatura Ödüyorum

3 TEMMUZ 2020       Besil BEY 

D smart dan şikayetçiyim 2019 10. ayda abone oldum faturalar geliyor ama cihazı kurmaya gelen yok iptalde edemiyorum bu kadar surumsuz bu kadar vurdumduymaz şirket görmedim haram zıkkım olsun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Dsmart Sözleşmem Bitti Dilekçe Verdim Ama Hala...

1 TEMMUZ 2020       Hasan BEY 

Dsmart. Benim sözleşmem bitti iptal dilekçemi verdim. Cihazları teslim ettim.bana fatura çıkıyor ve sözleşmem iptal edilmedi gözüküyor. Karşımda da hiç bir türlü muhattap bulamıyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Dsmart Sürekli Aradı Bir Günde 40 Kez Aranır mı

1 TEMMUZ 2020        Zeynep HANIM

Dsmart- Ayşenur dün D smart ı arayıp bilgi aldım daha sonra onlara dönüş yapacağımı söyledim gün boyu beni 40 kez arayıp rahatsız ettiler o yetmedi ertesi gün tekrar aramaya basladılar ve olumsuz olduğunu söyleyince telefonu yüzüme kapattılar elemanlar kesinlikle normal bir şekilde konuşmuyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Dsmart Yanlış Adres Aldı Düzeltmiyor

1 TEMMUZ 2020        Murat BEY

Dsmart internet  İnternet için başvurdum adresi yanlış almışlar, gelen ekip bu şekilde bağlantı sağlanamayacağını söyledi adresimi güncelleyip düzeltmek için defalarca aradım hiçbir şekilde müşteri temsilcisi ile görüşemedim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Dsmart Kutumu Değiştirmesi İçin Talepte Bulundum

29  HAZİRAN 2020        Murad BEY

Dsmart Son 10 gündür müteaddit defalar 2 adet Dsmart kutumun değiştirilerek yerine cam modül verilmesini talep ettim. Gerek d smart müşteri hizmetlerinden ve gerekse bölgeme hizmet verdiği iddia edilen anlaşmalı servis Kuzey Dijital den hiç bir yanıt alamıyorum. Sistemlerinde sadece baştan savıcı mesajlar olduğunu görebiliyorum. Servis ilk olarak beni aradıklarını ama ulaşamadıkların belirtiyor ve şimdide 25 Haziran itibariyle ellerinde cam modül kalmadığından bahsetiyor. Bana paket satmak için ulaşmak istediklerinde günde 15 defa arıyan bu firma kendilerinden talep edileni yapmamak için her çareye başvuruyor gibi anlıyorum. Teşekkürler ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Dsmart Arıza Kaydıyla İlgilenmiyor

23  HAZİRAN 2020        Hasan BEY

D smart internet üyesiyim 15 günden ber evimde Internetim yok türk telekom birimleri gelmiyorlar geldik dediler evinizde sorun var dediler ama evinme baktırdım hiç bir sorun yokmuş meğerse gelmemişler yani yalan söylemişler ve Dsmart’a arıza kaydı oluşturduğumdan beri 15 gün oldu ama kimse gelmiyor muhtemelen Dsmart müşterisiyiz diye ilgilenmiyorlar..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Dsmart Hizmet Veremiyor

12  HAZİRAN 2020        Gülseren HANIM 

16 aydır d smart film abonesiyim. Ne yazık ki gösterilen filmler hem çok eski ve sıradan hem de sürekli tekrarlanıyor. Neredeyse yeni film izleme şansımız hiç yok. Bedelini ödediğim bu hizmetin karşılığını alamıyorum. Üstelik dizi kanalları sürekli kayma yapıyor ya da ekran kararıyor. Cayma bedeli nedeniyle kapatma şansım da yok. Tüketicinin korunarak ilgililerin uyarılmasını rica ediyorum

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.