top of page

EMSAN

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  06

Emsan Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Emsan'dan Aldığım Ürünü İade Etmek İstiyorum

24 EKİM 2020                Abdurrahman BEY

​​ Emsan/Bella Gusto çaycı çalışırken çok ses çıkardığı için aldığım dördüncü günü mağazaya götürdüm servise gitti geldi, ürün de sıkıntı yok dediler, iade hakkımı kullanmak istiyorum lütfen yardımcısı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Emsan Ürün İptal Oldu Mesajı Geldi Para Yatmadı

2 HAZİRAN 2020            Gülden  HANIM

​​ Emsan dan sipariş verdiğim çaydanlık geldikten 4 gün sonra içinde pas lekeler oluştu müşteri hi netlerini aradığımda böyle bir işi gözükmüyor dedi sonra işlemlerimi yaptı mesaj gelecek dedi iade ile ilgili hala gelmedi zaten müşteri hizmetlerine ulaşmak çok zor 15 dk. Beklemek zorunda kalıyorum. Emsan a hiç güvenim kalmadı asla bir şey almam 250 den 170 düşürmüşler fiyatı sanırım defolu malları indirdiler birde Ramazan indirimi aldı altında insanlarla dalga geçiliyor. Ilk defa emsan olduğu için internetten böyle bir alışveriş yaptım nitekim eşi haklı çıktı. Gereğinin yapılmasını istiyorum gerekirse genel müdürlüğe gideceğim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Emsan Ürün İptal Oldu Mesajı Geldi Para Yatmadı

31 MAYIS 2020               Selinay HANIM

Emsan tenceresi sipariş verdik ama hala gelmedi bana ürün iptal oldu diye mesaj geldi bi de paramız yatmadı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Emsan İletişim Olarak Sorumsuz

06 MAYIS 2020               Meryem HANIM

Emsanın internet sitesi üzerinden aldığım tencerelerimin kapalarının biri koruk diğerleri ise çizik ve defolu geldiler fakat ne site üzerinden kırık parça değişim başvurum kabul edildi ne de müşteri hizmetlerine ulaşa bildim emsanı iyi bir marka olarak bildiğimden aldım ama çok pişman oldum şuan böyle ünlü bir markanın İletişim olarak bu kadar sorumsuz olması müşterisinin şikayetlerini önemsememesi cidden çok üzücü bir sorun

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Emsan Kadar Satışı Fazla Bir Markanın Böyle Rezillik Yapması Korkunç

05 MAYIS 2020               Ferhan HANIM

Emsan’da anneler günü için indirim var diye tencere seti almak istiyorum. Sorun yaşadığım için müşteri hizmetlerini arıyorum kaç gündür bir türlü bağlanamadım. Asıl sorun şu ki müşteri hizmetlerini saat kaçta ararsam arayayım bana öyle bir sıra numarası veriyor ki mesai saati dolana kadar o sıra numarasının gelmesini bekliyorum güya... dün akşam 17:53 gibi aradım 26. Kişi sizsiniz dediler ve yavaş yavaş (tam 59 dakika 59 saniye boyunca) sıra azalıyor şimdi 23. Kişi oldunuz falan filan diyerek ses kaydı ile tam bir saat boyunca beklettiler. En sonunda sıra numaram 1 oldu ve bu süre tam 59 dakika 59 saniye sürdü. Ben 1. Sıraya geldiğimde ise telefon emsan tarafından kapatıldı sinirden çıldırdım ve tekrar aradım ne oluyor öğrenmek için. Bu sefer o ses kaydı bana, müşteri hizmetlerinin sabah 9 akşam 6 arasında çalıştığını söyledi. Peki ben saat akşam 6 yı geçtiği halde o ses kaydındaki sırada bekleyen insanları neden ve nasıl bekledim? Nasıl oluyor da ben 26. Kişi iken 60 dk boyunca birileri konuşuyormuş gibi bekletildim? Bugün akşam 4 te aradım ve bu sefer de sırada olan 50. Müşteri olduğumu söyledi yani bugün erken aradığım için daha yüksek bir sıra numarası söyleyerek daha uzun bekletecek demek ki. Emsan kadar satışı fazla bir markanın böyle bir rezillik yapması korkunç ve bunu ulaştırabileceğim her kesime ulaştıracağım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Emsan Biraz Daha Anlayışlı Olun

04 MAYIS 2020               Gülşah HANIM

Emsan everest gold 8 parça tencere seti ben ürünü sipariş verdim bana gelişi 1 ayı buldu ve bana yanlış ürün gönderdiniz üstelik iade oldu ve benim ürün ücretim hala kartıma tanımlanmadı ben hayatımda böyle sorumsuzluk görmedim lütfen biraz daha anlayışlı olun insanların yerine kendinizi katın ona göre davranın.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page