top of page

ENERJİSA

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  08

Enerjisa Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Enerjisa'nın Elektrik Kesintisi Eğitimi Etkiledi

20 OCAK 2021                  Nursel HANIM

Sayın bakanlarım (hepsi) Bartın Şabankadı köyünde 5 gündür elektriklerimiz yok çocuklarımız derslerine giremiyorlar. Lütfen yardımcı olun çocuklarımız geleceğimizdir.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Enerjisa Elektrikler Saatlerdir Yok

28 ARALIK 2020            Mustafa BEY

Enerjisa sabahtan beri elektrik yok bu saat oldu halen gelmedi sıkıntı şu üsteki komşumda var onun üstünde yok yan tarafta var onun üstünde yok ayda bi kaç kere bu duruma düşüyoruz lütfen yardım edin 13 saat Elektirik kesintisi yaşıyoruz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Enerjisa Elektrik Kesintisi Oluyor

21 ARALIK 2020            Serpil HANIM

Enerjisa bulunduğum bölgede o kadar çok elektrik kesiliyorki şu an saatlerdir karanlıkta oturuyoruz ve Enerjisa’nın telefonlarına saatlerdir ulaşamıyoruz 21. Yüzyılda bu yaşadığımız ilkelliğin tarifi yok.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Enerjisa Sürekli Elektriğimizi Kesiliyor

14 ARALIK 2020            İbrahim BEY

Toroslar Enerjisa Mersin Mezitli Yenimahalle'de 331** sokakta her ay 3 veya 4 kere elektrik kesintisi oluyor ve 186’yi arıyoruz ulaşamıyoruz ulaştığımızda da verilen sözler tutulmuyor saygılarımla arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Enerjisa Zor Durumda Bırakıyor

28 KASIM 2020              Gökhan BEY

Enerjisa binamızın önünde otopark girişinde Enerjisi'ya ait olan panonun kaldırılıp biraz ileri alınması gerekmekte araç giriş çıkışlarına engel olmaktadır.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Enerjisa Bizi Mağdur Etti

17 KASIM 2020              Nevzat BEY

ENERJISA Toroslar hakkında elektriğimi kesmişler bana bildirim yapılmamıştır pandemi vardır insanlarımız mağdur oluyor buna tez bir zamanda ilgilenmenizi rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Enerjisa Ayedaş Sorunumuzla İlgilensin

04 KASIM 2020              Makbule HANIM

Ayedaş enerjisa. Pendik Kurtköy mahallesi selvi boylum şok oturmaktayım 4 senedir kullandığımız asansörümüz yeterli enerji gelmediği için 1 aydır çalışmamaktadır, ayedaş enerjimizi alıp civardaki yeni açılan dükkan vs gibi yerlere verip bizi mağdur etmiştir, bu sorunun acilen giderilmesini rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Enerjisa Sürekli Elektrikler Kesiliyor

04 KASIM 2020              Züleyha HANIM

Altındağ Başpınar mah. 1154 cadde 10 numaralı binadayız 21.yüzyılda elektriksiz kaldık günlerdir çoluk çocuk soğuktayız Enerjisa’ya defalarca gidilip şikayet edilmesine rağmen ilgilenilmedi. Kablolar saşe yapıyor yangın çıkıp onlarca insanın ölmesi zarar gelmesini bekleniyor sesimizi kimseye duyuramıyoruz lütfen yardımcı olun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page