EVKUR

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  18

Evkur Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Evkur'dan Aldığım Koltuk Hemen Çöktü

02 OCAK 2021                Münevver HANIM

Evkur koltuk aldım ve bir buçuk yıl kullandım hemen her yeri çöktü daha önce yine şikayet ettim geldi baktılar ve bir şey yapamayacaklarını söylediler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Evkur Beni Zor Duruma Düşürdü

02 OCAK 2021                Cennet HANIM

Evkur avm 4 şubat 2020 tarihinde maaşıma icra konuldu Evkur tarafından 297 TL olarak bunun 227 TL’si maaştan kesildi ve 88 TL elden ödeme yaptık borcun kalmadığını 15 TL ücret ile dosyayı kapatmamızı istediler fakat bu ay tekrar maaşımdan 359 TL kesinti yapıldı gereğinin yapılmasını ve iadesini talep ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Evkur Çok Fazla Faiz Alıyor

20 ARALIK 2020            Mehmet BEY

Evkur alışveriş merkezi bizden yasaların belirlediği faiz oranları üstünde faiz almaktadır haddinden fazla faiz alıyor inceleme yapılmasını saygılarımla arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Evkur İnsanları Zor Duruma Sokuyor

03 ARALIK 2020            Sayime HANIM

Evkur avm Evkur’dan motor bisiklet için başvuru yaptım bir buçuk ay sonra bana onaylandı denildi bende mağazaya gidip ürünü istemediğimi iptal edilmesini istediğimi söyledim hayır alacaksınız denildi Ötv’sini ödedik cayamazsınız denildi ürünü almadım bile kime başvurursan vur deniliyor kaybedersin deniliyor müdür yardımcısıyla konuştum birde bunun yanında dosya parası diye benden 140 TL para isteniliyor resmen tuzağa düştüm ne yapacağı şaşırdım bana yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Evkur Beni Zor Duruma Düşürüyor

15 KASIM 2020              Selbihan HANIM

Evkur tahsilatları yapılmış ürünler için icra masrafı çıkartmış ve ödememi istiyorlar 3100 TL'lik uzun aldım taksitimin bitmesine 2 ödeme kalmış ve süresi 2 ay var buna rağmen 600 TL avukatlık ücreti isteniyor duruma acil çözüm istiyorum...

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Evkur Beni Mağdur Ediyor

15 KASIM 2020              Şahin BEY

Evkur Ödediğim Taksitleri ödenmediği belirtti fakat ben online bankası üzerinden ödediğim için benden helan bu şekilde ısrarla ödenmesini talep ediyorlar...

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Evkur Müşteri Hizmetlerinden Hiç Memnun Değilim

13 KASIM 2020              Meltem HANIM

Evkur müşteri hizmetlerinden ve genel olarak sistem ve çalışma koşullarından şikayetçiyim 13.11.2020 tarihinde görüşme yaptığım müşteri temsilcilerinden şikayetçiyim şikayet kaydı oluşturmamaları sicil numarası istediğimde sicil numaralarını paylaşmamalarından yardımcı olmamalarından şikayetçiyim aynı zamanda lanet olası sistemlerinden ödeme yapamıyorum sürekli aynı şeyi söyleyip kapatıyorlar eğer ödeme yapmazsam sistemleriniz ve müşteri temsilcilerinizden kaynaklı bana ödeme yapmadınız diyemezsiniz gereğinin yapılıp tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Evkur'dan Aldığım Buzdolabından Memnun Değilim

02 KASIM 2020              Nejla HANIM

Evkur’dan aldığım buzdolabından hiç memnun değilim. Adana Evkur’dan Vestel buzdolabı ve fırınlı ocak aldım. Memnun değilim sorunlu. Değişim yapmıyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Evkur'dan Aldığım Ürün Daha Gelmedi

02 KASIM 2020                Filiz HANIM

Evkur'dan tencere seti aldım. Tava bozuk çıktı geri götürdüm, 6 aydan beri daha gelmedi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Evkur Kalitesiz Kozmetik Ürün Satıyor

03 EKİM 2020                Meyveş HANIM

Evkurdan kozmetik aldım yan tesir yaptı geri alınmadı parasını vermek istemiyorum yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Evkur Yırtık Koltuk Teslim Etti

23 EYLÜL 2020              Cemal BEY

27.02.2020 tarihinde EDREMİT EVKUR mağazasından almış olduğumuz koltuk takımının ilk aldığımız günde jelatin açıldığında üçlü olan koltuğun suntası kırık ;iki ayak kırık olunduğu görüldü bunu getiren arkadaşlara sorduğumuzda kargoda sıkışıp patladığını söylediler ve Evkurdan aldığımız koltuk takımı bize kırık teslim edildi çalışan elaman fotoğraflarını çekerek değişme sözü verdi. Daha sonra hiçbir şekilde dönüş yapılmadı ve sandığın kırık olduğu ve dikiş hataları ve yırtıklar meydana geldi . Fotoğraflarını çekip müşteri temsilcisine Whatsapp'tan gönderdiğimiz halde hiçbir şekilde ilgilenilmedi. Berjerlere daha doğru düzgün oturmadan dikişlerde kopmalar oluştu oturduğumuzda da koltukta kırılacakmış gibi ses geliyor. Daha sonra Balıkesir / Edremit Evkura gittiğimde müşteri temsilcisinin numarasını verdiler İzmir bölgesinden servis gönderdiler onlar koltukların yüzünün değişmesi gerektiğini söylediler. Aynı kumaşlar değiştirmek istediler ama bunun deforme olup olmayacağının garantisi verilmedi biz ücret farkı verip başka bir koltuk takımı istedik ama onuda kabul etmiyorlar. Farklı kumaş içinde fiyat farkı verelim dedik onuda kabul etmediler. Biz iyi niyetli olarak hiçbir yere şikayet etmeden önce Edremit Evkurdaki insan kaynaklarıyla görüştük ama bizi dalgaya alarak konserve ürünlerini örnek verdiler Konserve urunu yaptığınızı dusunun içinden bir tanesi bozuk çıkabilir diye dalga geçtiler . Bizde hakkımızı bütün heryerde aramak istiyoruz. 20 yıl sonra ilk defa koltuk takımı aldım, taksidinin günü gelmeden defalarca arıyorlar ama bizi mağdur ettikleri halde aramıyorlar. Lütfen bizi bu konuda yardımcı olursanız seviniriz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Evkur Bizi Mağdur Etti

17 EYLÜL 2020              Çiğdem HANIM

Evkur Mobilya aldık teslimat süresini aştılar geç geldi öyle bırakıp gittiler bir hafta oldu montaja gelmediler hala bekliyoruz 2 aydır bizi mağdur ettiler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Evkurdan Aldığım Ürün Yüzünden Sorun Yaşadım

14 EYLÜL 2020              Handan HANIM

Evkur Koltuk takımı aldım mart ayında defalarca dille getirdik müfettiş geldi eve hal edeceğim dedi dahada hal edecek 5 ay oldu ne gellen oldu ne uğraşan evden çıkmak zorunda kaldım kiracıyım ev sahibi çıkarttı vay efendim taşındığım icin garanti dışı dediler zaten sen o tutanağı mayısta tutun o kadar aramama ne olur böyle şirketlere dur diyelim hakkimi istiyorum ben saygılarımla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Evkurdan Koltuk Takımı Almaz Olsaydım

15 AĞUSTOS 2020          Mustafa BEY

Kütahya evkurdan koltuk takımı baza almıştım 3ay oldu ilk taksitimi ödedim baza geldi koltuk gelmedi sonra koltuk gelicek ama 2 tanesi gelcek biri yapılmadı dediler sonra getiriyoruz dediler yanlış renk getirmişler simdi 1ay daha bekliyeceksiniz diyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Evkur Maaşıma Haciz Koydurmuş

14 AĞUSTOS 2020          Seda HANIM

Şikayetim marka değil evkur bu pandemi döneminde maaşıma haciz koymuş bu zor dönemde zaten dönüşümlü çalışıyorum ve bana tebliğ zarfı göndermediler gönderselerdi borcumu durdururdum mal beyanıyla zor durumdayım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Evkur Gecikmeli Borcum 

9 HAZİRAN 2020           Mehmet Şefik  BEY

asıl borcum 1750 tl ama gecikmeli borcunuz 2900 diyorlar bunu söyleyen pendik evkur mağazası Şubat ayından beri aramama rağmen daha yeni ulaşabildim bunun icin ne yapmam gerekiyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Evkur Mağdur Etti

4 HAZİRAN 2020           Barış  BEY

Ben kısmı görme engeliyim adım barış canozu evli bir çocuk babasıyım kayın validem trabzon çarşı başında ikamet etmekte engelli bir oğlu ve 65 yaş üstü olduğu için evden dışarıya çıkamamaktadır. Evkurda alış veriş yapmış ve iki aylık taksitini covid 19 dan dolayı ödeyemediği için faiz uygulayacaklarını söylemişler bu durumdan çok rahatsız ve mağdurum yardımlarınızı siz büyüklerimden bekliyorum saygılarımla arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Evkur dan Cihaz Almıştım

2 HAZİRAN 2020           Emrullah BEY

Evkur dan 12 ay taksitle cihaz aldım her ay düzenli ödeme yapıyordum mayıs taksitidini telefondan ödeyecektim ama karşıma son 3 ayın borcu çıktı birini zaten ödemedim nisanın taksidini İnternet bankacılığından ödemiştim ama martın taksitini elden ödedim ve fişimi bulamadım dedim güvenli bir firmadır sorun olmaz ama olan biten bu.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Evkur Ne Zaman Aranacağım Bilmiyorum

06 MAYIS 2020              Salih BEY

30.04.2020 tarihinde evkur dan sipariş ettiğim samsung s10 markalı telefonu yaklaşık iki saat sonra yoğun uğraşlar sonucu telefondan müşteri danışmanına bağlanıp iptali için başvurdum ve 24 saat içinde aranacağım söylendi aradan günler gecti , 04.05.2020 pazartesi günü öğlen tekrar aradım ve neden dönüş yapılmadığını kartımdan çekilen parasının ödemesi geldiğini belirttim güya tekrar iptal talebi oluşturuldu ve 05.05.2020 tarihinde saat 14:00 civarı tekrar aradım , daha önce iki defa aramama iptal talebi oluşturulmasına rağmen hala aranmadığımı iptal ettiğim ürünün taksidinin geldiğini belirtmeme rağmen tekrar bi 48 saat içinde aranacağım söylendi ! Hala bekliyorum ne zaman aranacağım bilmiyorum ve işin kötüsü aransam da paramın tekrar yatması 5 iş gününü bulurmuş bunun için kaç defa ararım bilmiyorum , umarım gereken yapılır bu işin peşini bırakmıcam gerekirse dava açacam bu muamelenin oyalama taktiğinin bedelini herkes ödeyecek

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Evkur Tarafından Dolandırıldım

21 NİSAN 2020              Ülkü HANIM

Şikayetçi olduğum firma EVKUR 13.03.2020 tarih 500991 sipariş nosu ile iki adet tava aldım 1 ay 3 gün oldu ne Mesajlara cevap veriyorlar nede siparişimi teslim ediyorlar ben ödemeyi yapıyorum EVKUR tarafından dolandırıldım lütfen yardım edin

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

WEB SİTEMİZİN KULLANIMI HERKESE AÇIK VE ÜCRETSİZDİR.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.