top of page

FLO

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  20

Flo Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Flo Ayakkabıyı Tamir Etmeden Geri Gönderdi 

05 Ocak 2021            Müslüm BEY

FLO ayakkabı tamiri verdim ama bana geri gönderdiler firma bizim hatamız değil diyor, lütfen yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Flo Paramı Versin Artık 

20 ARALIK 2020            Batuhan BEY

Flo ayakkabı, PARA İADEMİ 1 ay belki fazla oldu alamadım her aradığımda da oyalıyorlar, lütfen yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Flo Paramı İade Etsin 

14 ARALIK 2020            Mehtap HANIM

FLO. Kasım ayının 5’inde aldığım ayakkabıyı iade ettim. Kadem kabul oldu. Fakat hala 2.5 ay olmasına rağmen param hala yatırılmadı. Flo müşteri hizmetlerini aramam söylendi hiçbir şekilde müşteri hizmetlerine bağlanmıyor mail attım maillerime de cevap gelmiyor ne ürünüm iade parası gönderildi ne de değişim yapıldı. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Flo 8 Gündür Ürünü Kargoya Vermedi

11 ARALIK 2020            Mesut BEY

Flo ürün sipariş ettim fakat tam sekiz (8) gün oldu ürün daha kargoya verilmedi aradığımda müşteri temsilcisi acil olduğunu bildiriyorum dedi ama yine kargoya verilmedi. Sekiz günde gelmeyen kargo gelmesin artık.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Flo'dan Aldığım Bot Su Geçiriyor

08 ARALIK 2020            Fırat BEY

Umraniye çarşı Flo ayakkabı mağazası, Yaklaşık 1 ay önce Flo mağazasından Kinetix marka bot aldım ve 4. veya 5. Giyimimde ön alt kısımdan su geçirdiği sebebiyle mağazaya incelenmek üzere verdim. İncelenen ayakkabımın kusur bulunmadığını söylediler. Kullanıcı hatasından dolayı geri iade edeceklerini söylediler. Gereğinin yapılması hususunda.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Flo Paramı Artık İade Etsin

28 KASIM 2020              Döndü HANIM

İstanbul Zeytinburnu oliuvyum mağazası Flo markadan ayakkabı aldım geri iade ettim ödeme kartla olduğu için parayı karta yatıracaklarını söylediler ama iade etmediler onlar iade oldu diyor banka bize iade gelmedi diyor şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Flo Sattığı Ürün Hatalı Çıktı

25 KASIM 2020              Aziz BEY

Flo ayakkabı mağazası ayakkabı aldım hatalı çıktı garantiye gönderdim tekrar ayakkabı alabilirsiniz dediler. Dilerseniz şu fişi alıp 6 ay içerisinde ne zaman isterseniz alabilirsiniz dediler. Verilen fişi kayıp ettiğim için sistemde ayakkabı verilecek diye görüldüğü hâlde fişi bahane ederek ayakkabı vermiyorlar. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Flo'dan Almış Olduğum Ayakkabı Yırtıldı

23 KASIM 2020              Hasan BEY

Van merkez FLO mağazasında 3 ay önce almış olduğum Polaris marka ayakkabı 2 ay gibi sürede paramparça oldu. Mağazanın değişim önerisiyle Torex marka ayakkabı daha bir ay olmasına rağmen yırtılmaya başladı. Ayakkabı giymeye korkar oldum. FLO’nun böyle dandik ürünler satması şaşırtıcı. Acaba, ayakkabı ayağa giyilmez ben mi yanlış yapıyorum. NOT: Ayakkabıları sabah işe giderken ve eve dönerken giyiyorum iş ayakkabısı giyiyorum. Saygılarımla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Flo'dan Aldığım Ayakkabıyı İade Edemedim

21 KASIM 2020              Ertan BEY

2 ay önce Flo mağazasından aldığım Adidas marka ayakkabı 2 ay geçmeden derisinde çatlamalar ve yırtılma meydana geldi ürünü garantiye yolladım garanti kullanıcı hatası deyip geri yolladı tekrar incelenmesini talep ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Flo Beni Mağdur Etti

13 KASIM 2020              Sinan BEY

Flo’dan bugün aldığım ayakkabıyı giydim biraz yürüdüm denemek için ayaklarımı sıkmaya başladı değiştirmek istedim aynı gün içinde ama filo mağazası dışarda giydiğiniz için alamayız dedi ve beni mağdur bıraktılar...

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Flo Çalışanı Beni Zor Duruma Düşürdü

08 KASIM 2020              Abdullah BEY

Flo ayakkabı tabanlı sattı bana ölçüm yaptı düz tabanın dendi halbuki ben topuk dikeni olduğunu söylemiştim ona rağmen düz taban verdi ve birgün giydim ağrıdan duramadım mağdurum iade almıyorlar işçiyim gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Flo Ayakkabı Değişimi Yapmadı

09 EKİM 2020                Mizgin BEY

Flo ayakkabı mağazası 38 numara ayakkabı aldım küçük geliyo 39 ile değiştirmek istiyorum oraya gittim dalga geçer gibi yok biz almıyoruz dediler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Flo'dan Adidas Ayakkabı Aldım

21 AĞUSTOS 2020          Enes BEY

Adidas 359 TL verdim 2 ay sonra 2 ayakkabının da iç astarı yırtıldı garantiye gönderdim kulanıcı hatası dediler ayakkabıyı flo mağazasından aldım kulanmaya devam etim 1 ay sonrada diş astarı kendiliğinden yırtılmış tekrar garantiye gönderdim kulanıcı hatası dediler rezalet bir durum ayakkabı halla mağazada duruyor bügünde tüketici haklarına başvurcam gerken işlemi yapsınlar..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Flo'dan Krampon Aldık Dişleri Yamuldu

13 TEMMUZ 2020          Selda HANIM

Flodan 16 haziranda aldığım krampon deforme oldu dişleri yamuldu 11 gün sonra mağazaya götürdüm incelemeye gitmiş sorun bizdeymiş yalnız çocuk 1 hafta giydi nasıl olurda sorun bizde olur bilemedim 100 bin tl ye aldım üründe indirimli üründe değil bana yardımcı olun nasıl bir yol izleyebilirim mağdurum bu ekonomik sıkıntılı donemde bu yapılan haksızlık.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Flo'dan Spor Ayakkabı Aldım

11 TEMMUZ 2020          Nurten HANIM

Flo dan almış olduğum Lumberjack spor ayakkabı aldım birinin ayak tabanı yukarda duruyor incelemeye gitmesine rağmen sonuç alamadım ayakkabı aynısı gibi geldi. Açıkça görünen bu hata düzeltilmedi çok yazık bu mudur yani hizmet şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Flo Ürünümüz 19 Gündür Gelmedi

8 HAZİRAN 2020           Ali BEY

FLO manasından 9 çift ayakkabı sipariş verdim ödemesini peşin yaptım 19 gündür ürünümüz teslim edilmedi şimdide paranın bir kısmını yatırmışlar firmanın güvenilir olup olmadığını bilmiyorum ödeme yapıp paramızı kullanıp 19 gün boyunca biz vatandaşları madur etmeleri hiç hoş değil ilgili birimlere iletilmesini arz ederim

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Flo Mağazasında 3 yıl Çalışıyorum

6 HAZİRAN 2020           Serpil BEY

Kırıkkale podiyum avm içerisinde bulunan flo mağazasında 3 yıldır parttime çalışan temizlik işçisiyim çalıştığım günden beri sigortam 1 gün veya 2 gün yatıyor bununla birlikte maaşımıda eksik yatırıyorlar ayrıca çalıştığım yerdeki mağaza müdürü bana tutanak tutmakla ve işten çıkarmakla tehdit ediyor çalıştığım şirket sorumluları derdimle ilgilenmiyor kendileriyle iletişime geçemiyorum telefonuma ve mesajıma bakmıyor bu yüzdende iş kaybı ödeneğinden faydalanamadım mağdur durumdayım.Gereğinin yapılmasını arz ederim saygılarımla...

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Flo Knetix Marka Ayakkabı Aldım

2 HAZİRAN 2020           Oktay BEY

Üç ay önce flo as merkez bursa mağazasından kınetıx spor ayakkabı aldım bugün itibarı ile çöpe attım sizin satacağınız ayakkabının da sizin de Allah bildiği gibi yapsın bir daha sizden alış veriş yapanı da ne diyem batın gidin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Flo Ayakkabı

31 MAYIS 2020              İsa BEY

Flo ayakkabı gelen siparişler özensiz, Defolu, farklı ürün gönderiliyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page