GARANTİ BBVA

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  35

Garanti Bankası Hesabımdaki Paramı Kullanamıyorum    

05 OCAK 2021                Özge HANIM

Yeni işyerine geçtiğim için hesap açtırdım ne internet kullanımına ne de herhangi bir şeye hesabımdaki paramı kullanamıyorum hesapta para olmasına rağmen. Bunun için garantiye uğramam gerektiğini açtırmam gerektiğini söylediler gittim Ümraniye çarşı şubenizdeki bayan açtığınız kartı kullanabileceğimi söyledi fakat yapmamış kartımı dışarda kullanamıyorum hiçbir şekilde tam bir rezaletsiniz telefonla ulaşmakta çok çok çok zor memnuniyet sıfır (Garanti Bankası).

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti Bankası Kredi Kartı Alamıyorum     

30 ARALIK 2020            Ferdi BEY

Garanti bankası ve yapı kredi bankası dilekçemi yolladım ben icralık olmuştum ve banka borçlarımı ödedim bankalara borcum yoktur kredi kartı almak istiyorum red geliyor yardımcı olur musunuz rica etsem kredi kartı kullanıp puanımı yükseltmek istiyorum saygılar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti Bankası Bilgim Dışında İşlem Yapmış

29 ARALIK 2020            Turan BEY

Garanti bankası Kahramanmaraş, Elbistan şubesi tarafından bilgim olmadan EUREKO sigortadan benim adıma poliçe düzenlenmiş kredi kartımdan para kesildi iade etmiyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti Bankası Beni Çok Zor Durumda Bırakıyor

27 ARALIK 2020            Semiha HANIM

Garanti bankasına kredi ve kart borcum vardı . D**** V***** şirketine düştü dosyam . Bütün borçlarımı bitirdim. Deren varlığa KKB yenileme ve diğer işlemler içinde ayrı ücret daha ödedim. Bunların hepsinin belgeleri var elimde. 9 aydır garanti bankası sistemden borcu yoktur yazısını kaldırmıyorlar. Diğer bankalarla alışverişimi önlemektedir. Hiç bir işlem yapamıyorum ne ev ne araba alamıyorum. Lütfen bana yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti Bankası Bilgim Olmadan Para Çekmiş

20 ARALIK 2020            Aysun HANIM

Garanti Bankası Hesabımdan bilgim olmadan KAMPANYA ÖDÜL YÜKLEME MUHASEBESİ adı altında Garanti Bankası tarafından 400 tl para çekilmiştir 0530428**** numaralı hattı kullanan Kahraman isimli kişi ve banka sorumludur. Bankanın iletişimi telefonda hesabımın ele geçirildiği yönündedir ilgili şubeye gittiğimde ise müfettişler geldi yıllar önce bir kampanyaya katılmışsınız bunun geri ödemesini tahsil ettik diye bir açıklama yapılıyor şakamısınız siz kampanyaya dair imzalı evrakı görebilir miyim diye istediğimde bizde mevcut değil deniliyor göremiyorlarmış LÜTFEN DİKKAT EDİN BU TARZ BANKALARA ESNAFLAR ZATEN ZOR GÜNLER YAŞIYOR NEYİN PEŞİNDESİNİZ.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti Bankası Paramı İade Etsin

20 ARALIK 2020            Savaş BEY

Garanti Emeklilik, 16.12.2020 tarihli çektiğim kredide 35443*** numaralı poliçeli hayat sigortada 277.59 TL yapılan kesintinin cayma hakkımı kullanarak hesabıma iadesi talebimdir. Çağrı merkezi ile yaptığım görüşmede tüketici yasası 5. Madde ve tüketici kredileri sözleşmesi yönetmeliği 26. Maddesine göre tam aksini söylemekte. 26. Madde der ki zorunlu değildir. 5. Madde ise bir hizmet alırken başka bir hizmet zorunluluğu getirilemez der. Bu kapsamda tüm haklarım saklı kalması koşuluyla yapılan kesintinin kati ve net suretle hesabıma iadesi talebimdir.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti Bankası Faturamı Ödememiş

12 ARALIK 2020            Işık HANIM

Garanti Bankası’ndan şikayetçiyim ödeme talimatlarında su faturasını 3 ay geciktirmişler otomatik ödeme verdiğim halde hiç bir şeyden haberim olmadan bana ihbar name geldi ödenmemiş diye ve garanti bankası bunla alakalı bana bir bildirim bile vermedi hesaplarımda para olduğu halde otomatik ödeme yapmamış ve bana bildirim vermiyor bu ikinci oldu form doldurun diyolar ama bir şey olmuyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA Kredi Kartımdan Bilgim Dışı Para Çekilmiş

10 ARALIK 2020            Halime HANIM

Garanti bankasında kredi kartım var benim adıma yapılan şüpheli işlemlerin mesajı gelmedi halde 4.500 lira harcama yapılmış şimdi onun ekstresini ödememiz gerektiğini söylüyorlar yoksa işleme alınacakmış ve sicilim bozulur ben başkasının yaptığı borcu ödemek zorunda mıyım bana. Harcama yaptınız diye diye bilgi gelseydi hemen iptal eder bu kadarda borç birikmezdi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA Maaş Kartımı Teslim Etsin

08 ARALIK 2020            Zeynel BEY

Merhaba maaş kartım vardı iptal ettim ben onu şubenize gittim. Yeni kart başvurusu yapmıştım hanımefendi özellikle söyledim de kişisel bilgilerin güncelleme yapman gerekiyor burada gözükmüyor diyor. O zaman söyleyin bana nerede gözüküyorsa orada yapayım Ben onları paket servis değilim ya bir de Garanti Bankası'nın maaş müşterisi İzmir Bornova merkez 3 hafta oldu maaş kartım bana da ulaşamadı herhalde çok yorulan.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA Bireysel Emeklilik İptalinin Ödemesini İstiyorum

11 KASIM 2020              Tuncay BEY

Garantili BBVA bireysel emeklilik hakkım iptal edip yatırdığım ödemeleri geri alamamaktır şikayetim sizden bu konuda yardim talebinde bulunmak istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA Sorunumla İlgilenmiyor

07 KASIM 2020              Suat BEY

Garanti Bankası kısa çalışma ödeneğimi garanti bankası şubesi tarafından kartı şubeden ödeme olarak çekmiştir ve benim böyle bir talimatım olması müşteri hizmetlerini aradım ve banka avukatımı aradım şubeden sizi arayacaklar dediler ne arayan var ne soran.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA Beni Çok Mağdur Etti

05 KASIM 2020              Şerife HANIM

Garanti Bankası kredi kartımı Atm'ye kaptırdım. Yenilenmesini rica ettim şubeye uğramanız gerekiyor dediler. Boyabat’ta garanti BBVA şubesi olmadığı için isim gereği istanbulda iken gittim. Bilgilerim güncellendi ama kredi kartım yenilenip gelmedi bir sıkıntı olduğunu düşünüp 1 ay sonra Sinop’a şubeye gittim kartımın yenilenmesini istedim aradan 20 gün geçmesine rağmen kartım yine yenilenmedi. Şubeye bağlandığımda bireysel bir kart kullanmadığım icin kapatıldığını öğrendim. Bireysel karta başvurduk onaylanmadı. Beni mağdur etti oyaladı 2 aydır kartımın gelmesini bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA Yıllık Kart Ücretimi İade Etsin

12 EKİM 2020                İmdat BEY

Garanti bankası Bana gelen Ameks Gold Kart yolladılar ama bana yılık 900 TL kart ücreti ben kabul etmiyorum ve Ameks golf kartı iptal ettim benden kesilen para iadesini talepi istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim eğer paramı geri iadesi gelmese gereken her yere başvururum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA Müşterilerine Karşı İlgisiz Davranıyor

12 EKİM 2020                Gönül HANIM

Garanti bankası cep mobil bankacılığını kullanıyorum fakat şifrem iptal oldu cep şubeye giremiyorum muhatapta bulamıyorum lanet bir uygulaması var galiba müşteri hizmetide vermiyor 10 gündür arıyorum otomatik aynı yalanı söylüyor en yakın şubeye gidin diyor gidiyorum telefondan halletsin diyor iyi de uygulamanızdan sadece cep uygulamanıza girmek için şifre alacağım sadece bu sizin gibi banka olmaz olsun bir şifre veremiyorsunuz. Müşteri temsilciniz yok şubedeki elemanlarınız ilgilenmiyor. Karmaşık bir uygulamanız var ve sadece oyalamak için bir sistem kurmuşsunuz ve çevremdeki herkes şikayetçi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA Kredi Almak İstiyorum

05 EKİM 2020                Emrah BEY

Ben garanti bankası maaş müşterisiyim ama bana kredi çıkmıyor yıllardır ordan maaş alıyorum neymiş notum düşükmüş benim 10000 TL ye ihtiyacım var ve alamıyor direk maaşımdan kesilmek şartıyla istiyorum hemde lütfen yardımcı olur musunuz teşekkürler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA Kredi Çekemiyorum

30 EYLÜL 2020              Feride HANIM

Garanti Bankası kredi borcum var bunda tam 3 ay önce kredi borcunun tamamını yatırıma sonrasında beni bankadan arayım borcun tamamini yatırırsam başvurmuş olduğum kredinin onaylanacağını söyledi banka çalışanı bende borcun tamamını yatırdım 3 aydır her türlü sebep ve bahaneyle kredi çekemiyorum nedense onaylanmıyor bir ay gecikmem olduğunu söylediler bir sonraki ay kredi notumun düşmesini bahane ettiler dün konuştuğumda aynı kişiyle konuştum tam 3 ay önce böyle konuştunuz dedim ne zaman kredimi onaylayacak siniz dedim ben öyle bir şey demedim dedi durdu ben küçük bir esnafım ve bu krediye ihtiyacım var umarım bu defa şikayetimi ciddiye alıp beni arar ve müjdeli bir haber verirsiniz batmak istemiyorum kadın başıma ayaklarımın üstünde durmaya çalışıyorum devletimizden bu konuda yardım istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA Borcumu Ödememe Rağmen Borçlu Görünüyorum

14 EYLÜL 2020              Eray BEY

Garanti bankasına kredi borcum vardı 2015 de ödemesini yaptığım taktirde 5 yılı geçti ve dosya halen açık konumda ve beni çok madur ettiler defalarca borcu yok kağıdı vermeme rağmen kapatmadılar ve her yerden bu borçtan dolayı engel görüyorum ve çok mağdur oluyorum

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA İlgisiz Davrandı

08 EYLÜL 2020              Ahmet BEY

Garanti bankası Kocaeli izmit sanayi şubesi verdiği bilgi doğrultusunda Yozgat vergi dairesine tapu ipotek fek parası yatırmaya gittim vezne memuru fiş kestir işleminizi yapayım dedi vergi memuru ibrahim isimli şahıs iş yapmamak için şart sundu dilekçe istedi yazdım sonra seri numarası istedi onuda yazdım sonra Tc kimlik numarası istedi ondan sonrada "ya bankada yatırın 37.50 Tl'lik bir ücretmiş" dedi şikayetimi müdür yardımcısı Hacı Turan Başkal beye ilettim oda "biz yapmıyoruz gidin tapudan yada devlet bankasından yapın" diyerek bizi resmen kovdu. Şikayette bulunacağımı dile getirdiğimi duyan vezne memuru yardım etmek istedi bunuda ben kabul etmedim ve işlemi ziraat bankasından yaptım ordanda aldığım bilgi vergi dairesinin yapabildiğini söyledi. Vatandaşın işi ve görevi oldukları işi yapmıyor. Arkadaşı ile muhabbet ediyor ve misafirinin yanında rencide ediyor. Bu bir müdür yardımcısına yakışıyor mu ?

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA Hesabımdan Para Çekilmiş

25 AĞUSTOS 2020          İsmigül HANIM

Garanti bankasında hesabımdan para çekilmiş başka bankamatikten bu nasıl oluyor şikayetçiyim. 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurum

18 AĞUSTOS 2020          Berat BEY

Garanti BBVA bankası ile yapmış olduğum kredi kart başvurusu nerede ne şekilde asla bilgi alamıyorum bu konuda büyük mağdurum ve şikayetçiyim, karşımda bana bilgi verecek bilinçli kimse yok müşteri hizmetleri hem yanlış yönlendiriyor ben mesai saatleri içinde çalıştığım için gidemiyorum bankaya desteğinizi bekler iyi çalışmalar dilerim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

WEB SİTEMİZİN KULLANIMI HERKESE AÇIK VE ÜCRETSİZDİR.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.