Garanti BBVA Avukatı 

17 TEMMUZ 2020          Hasan BEY

Garanti bankasının avukatı olan can şerbetçi kişiyle bir türlü uzlaşma sağlayamıyoruz bu konuda sizden bilgi edinmek istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA İcralık Oldum

15 TEMMUZ 2020          Bünyamin BEY

Garanti Bankası burcumdan dolayı avukatlık oldum. Pandemi süreçte 23 mart öncesi arandım avukat tarafından ve sonrasında korona virüs çıktı ve çalışamadım 22 haziran öncesinde avukat icra yolu ile tahsilattan bahsetti ancak Cumhurbaşkanı icra takibi yapılmayacağına dair bir bildirisi var zaten borcumu ödeyemezken üstüne avukat masrafı çıktı 18 bin tl borcu şu anda avukat 24.180 tl olarak tahsil etmeye çalışıyor yardımcı olmanızı istiyorum borcumu ödemeniz için değil mağduriyetimin giderilmesi noktasında.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA Param ATM ye Sıkıştı

12 TEMMUZ 2020          Murat BEY

Merhaba benim 22.05.2020 tarihinde Garanti Atm sinde 1400 lira Sıkıştı ben müşteri hizmetlerini aradım Merak etmeyin 1 hafta içinde paranız hesabınıza yatar Denildi Ve 1 hafta sonra bana dönüş yapılmadı ban aradım tekrar müşteri hizmetlerini Bana 1400 üstü para görünüyor denildi ve 1 hafta daha bekletildim 1 hafta sonrada bana 450 lira yattı hesabıma 950 lira da bulunamadı Dediler ve tekrar kayıt açtırmak istedim 15 günü geçtiği için kayıt açamıyoruz dediler yani beni 1 ay boyunda oyaladılar sonrada o para bulunamadı diyolar hatta 1 ay süre icinde Devamlı şubeye git diyolar gidiyorum onlarda bizle alakası yok diyorlar geri gönderiyorlar Kamera kayıtına bakılsın istiyorum paramiyIede yapılmasını istiyorum Gereğinin Yapılmasını arz ederim! .

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA Hesabımdan Para Çekilmiş 

23 HAZİRAN 2020          Yahya BEY

Garanti Bankası hesabımdan 14 kere farklı günde para çekilmiştir bunun incelenip hesabıma yatırılmasını istiyorum bu hesaplardan dolayı mağdurum bunları tarihi beli 2092-google  prix. satış çekmişti gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA Kartım Kırıldı

23 HAZİRAN 2020          Mehmet BEY

Garanti banka kartım kırıldı yenisini istedim hala gelmedi hesabıma eşim para yatıracaktı kart numaram olmadığı İcin yatıramıyoruz ve banka güvenlik görevlisi den yardım istiyoruz yapmıyor azarlıyor bilgilerinize arz ederim Mehmet Özirkin Kütahya Merkez.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA Kredi Vermedi

11 HAZİRAN 2020          Veysel BEY

51 yaşındayım iki aydır işsizlik ödeneği alıyorum ev kredim Ramazan ayı bayram derken kredi kartlarım doldu maaş müşterisi olduğum Garanti bankasından 10 bin tl kredi istedim iki aylık gecikmen var diyor 10 bini yine onlara olan borcum için istedim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA Erteleme Faizi

10 HAZİRAN 2020          Mevlüt BEY

Garanti Bankası 318 milyon 1 aylık erteleme de faiz aldı.Garanti Bankasından şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA Hesabıma Bloke Koymuş

9 HAZİRAN 2020          Şükrü BEY

Garanti bankası.vergi ve trafik para cezalarımdan dolayı maaş müşterisi olduğum halde tüm hesaplarıma bloke koymuş .15 haziran itibarıyla yeni bir işe başlayacağım fakat maaşlarımız garanti bankası kanalı ile olacak tüm aylığına bloke koyuyorlar ne yapmam lazım..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA Kredi Vermiyor

2 HAZİRAN 2020          Mahmut BEY

Garanti ağrı 0472 2173000 telefon numarasını  7-8 gündür arıyorum 3-4 çalıp sonra otomatik sonlandırılıyor. Yardımcı olur musunuz. Teşekkürler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA Kredi Vermiyor

31MAYIS 2020          Ayşe HANIM

Selamün aleyküm öncelikle ben garanti bankasından kredi çekmek istiyorum ama vermiyorlar bu durum beni çok rahatsız ediyor çalışamıyorum dul bir kısıyım ayrıldım haftada çocuğumu görmek zorundayım elimde avucumda yok borcum çok BANA LUTFEN YARDIM EDIN.YARDIM ISTIYORUM.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA Kart Aidatı Kestiler

27 MAYIS 2020          İbrahim T. BEY

Merhabalar Garanti Bankasından şikayetçiyim beni defalarca arayarak kredi kartı gönderdiler nisan ayında daha 2 ay olmadan kredi kartımdan 141.50 TL Kredi kartı aidatı kestiler böyle bir haklarının olmadığı halde neden insanları bu virüs ortamında mağdur ediyorlar insanlar zaten evini zor geçindiriyor bunlarda insanları dolandırıyorlar bunun peşini bırakmayacağım gerekli bütün kurumlara başvurumu yapacağım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Garanti BBVA Hesabıma Gelen Parayı Alamadım

27 MAYIS 2020          İbrahim BEY

Garanti Bankası. Merhabalar yaklaşık 25 gün önce hesabıma gelen havaleyi bir türlü alamadım bu konuda yardimci olursanız memnun kalırım sizden ricam bu sorunumun çözülmesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.