top of page

GEDİZ ELEKTRİK

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  09

14638645a8272146e6d901f92bad97ee.jpg

Gediz Elektrik  Sokak Lambaları Yanmıyor

02 OCAK 2021          Rana HANIM

Gediz Elektrik 4 gündür ikamet ettigim mahallede sokak lambaları yanmıyor defalarca 186 nolu telefona arıza kaydı bırakmama ramen bir türlü arıza giderilmiyor üstelik arıza giderildi diye mesaj atıyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Gediz Elektrik Kesintisi Yapıyor

12 ARALIK  2020          Rana HANIM

Gediz Elektrik’ten şikayetçiyim, saat 16:00’dan beri elektriklerimiz kesik, şu an itibariyle 4 saat oldu. Soğukta oturuyoruz. Ne zaman geleceğide belli değilmiş. İlginize sunuyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Gediz Elektrik Sorunumu Halletsin

17 KASIM 2020             Havva HANIM

Gediz Elektrik iki aya yakın zamandır güvence bedelim alamıyorum gidip geliyorum. Yatacak diyorlar ama bir türlü yatırmıyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Gediz Elektriğimi Kestiler

9 TEMMUZ 2020           Ayşe HANIM

Gediz elektrik pandemi dolasıyla 1ay çalışamadım 166tl faturam gecti diye gelip elektriğimi kestiler bu hak mı hiç bir uyarı konmadan nasıl bir vicdansızlıktır bulara bir çare bakılsın çok zordurumla geciniyorum 3 tane çocuğum var artı inşaat işçisi esim var üniversite okuyan çocuğum var geçim şartlarımız zor bu durumdan şikayetçiyim bir çözüm bulunsun sayın cumhurbaşkanım bu millet senin için çabalıyor lütfen bu durumlara bir çözüm bulunsun..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Gediz Elektrik Müşteri Hizmeti Müzik Dinletiyor

6 TEMMUZ 2020           İlker BEY

İzmir gediz elektrik faturayı ödedim halde elektriğimi kestiler bana yardımcı olun iletişim numaralarını aradım müzik dinletiyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Gediz Elektrik Hem Uzaktan Okuma Ücreti Hem Saat Okuma Ücreti Kesiyorlar 

7 HAZİRAN 2020          İsmail BEY

Gediz elektrik elektrik faturam çok yüksek gelmekte ve aynı ay içinde bir uzaktan okuma ile 200 tl elektrik faturası gönderim yapıyorlar birde gelip evde saatten yazılıyor bu durumda aylık 400 tl faturam geliyor ve bunu dile getirdiğim zaman yapacak bir şey yok diyor şube ama 186 müşteri hizmetleri saatin endekslerinde sorun olduğunu söylüyor ve şube ilgilenmiyor 4 aydan beri 350 380 tl kulanmadığım elektrik faturası geliyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Gediz Elektrik Dağıtım Firması

6 HAZİRAN 2020          Mehmet Emin BEY

İzmir gediz elektrik dağıtım firması Merhabalar İZMİR KONAK ismet kaptan mah.1367 sk no:6 adresindeki işletmemiz MADİ OTEL olarak sizlere ulaşıyorum 03/06/20 tarihinde GEDİZ elektrik kurumundan otelimize kaçak elektrik araması için gelen 3 kişinin ana kablomuz da gördüğü deformasyon üzerine otelimiz de kaçak elektrik kullanım şüphesi vuku bulmuştur çağrılan destek ekiple beraber 3 kişinin yaptığı incelemede ana şartel indirilip tüm otel bizim nezaretimizde gezilip herhangi bir bulguya rastlanmamasına rağmen kurum personellerinin kendi aralarında BURADA KAÇAK YOK NE YAPACAĞIZ gibi konuşmalar geçmesine rağmen işlem tutulup elektrik kesintisine gidilmiştir. Firma yetkilimizin kurum yetkilisi MUSA ESKİ ile görüşmesine istinaden 12.500,00 TL yatırırsanız elektriği açarım sözüyle tarafımızdan kurum hesabına 12.500,00 TL havale yapılmıştır. Akabinde 04/06/20 tarihinde firmamıza fahiş miktarda haksız 448.306,74 TL ceza kesilmiştir. Aynı gün MUSA bey ve kurumla iletişime geçilip yeniden keşif isteme talebinde bulunup kurum personellerinin işlemi usulsuz yaptığını anlatan ve kaçak tespitinin yapılmadığını binamızın 40 yıllık bir bina olduğunu varsayım üzerine bu kadar fahiş tutarda ceza kesilemeyeceğini bildiren bir dilekçe sunmuş bulunmaktayız.. Kurum yetkilisi MUSA ESKİ beyden gelen sözlü cevap ile 50.000,00 TL haraç mahiyetinde nakit yatırmaz iseniz elektrik kesintisi tehditlerine maruz kalmış bulunmaktayız avukat ve bilirkişilerden aldığımız bilgi doğrultusunda MUSA ESKİ beye kesilen cezanın son ödeme tarihinin 18/06/20 olduğunu itiraz hakkımızın saklı olduğunu mahkeme yoluna gideceğimizi ÜLKE ŞARTLARININ pandemi salgın hastalık yüzünden çok kötü olduğunu istenilen bedelin yüksek olduğunu tekrar keşif istediğimizi ısrarla söylememize rağmen cuma akşamı 2 kişilik ekip tarafından elektriğimiz kesilmeye gelinmiştir. AKABİNDE gelen 2 kişilik ekip elektriği kesmeden önce kaçak bulundu iddia edilen bölgeye bakıp kaçağın tespit edilmiş sayılmayacağını düşündüğünü sözlü olarak beyan edip tam tespit için kırılması gerektiğini düşündüğünü söylemiştir olaylar sözlü geçerken video kaydı eşliğinde tavanda ve duvarda kırım yapılarak ucu boş eski ek kabloya ulaşılıp kaçak olmadığı tespit edilmiştir. Bizzat yanımızda kurum yetkilisi MUSA ESKİ ve MURAT bey isimli bir şahısa durumu iletmelerine rağmen tekrar keşif yapılmasını bildirmelerine rağmen videoları MUSA ESKİYE göndermelerine rağmen MUSA ESKİ bey FİRMA yetkilimiz ile telefon görüşmesinde tehdit etmeye devam etmiştir. Görüntülerin açık olduğunu CİMER ve gerekli mercilere başvuruda bulunacağımızı iletmemize rağmen delillerin ortada olduğu HAKSIZ cezayı ki hukuka aykırı şekilde tahsil etmeye çalışan kurum yetkilisi MUSA ESKİ CİMER değil direk cumhurbaşkanıda gelse o elektrik kesilecek diye tehditte bulunup 06/06/20 sabah 4:20 de özel emirle elektrik kesintisi yapmıştır. ÜLKEMİZİN ÜLKE TURİZMİN GEÇTİĞİ BU DAR DÖNEMDE BEN VE 13 ÇALIŞMA ARKADAŞLARIM ADINA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Gediz Elektrik Aboneliğimi İptal Etmek İstiyorum 

2 HAZİRAN 2020          Mehmet BEY

Ben 70 yaşındayım gediz elektrik te izmir g.emirde 2 tane elektrik aboneliği iptal etmek için bugün yarım gün uğraştım yapamıyorum önüme hep yaş sorununu çıkarıyorlar biz emeklileri bir kurşun sıkın olsun bitsin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Gediz Elektrik 2 Gündür Mağduruz

17 MAYIS 2020             Hakan BEY

Manisa’nın Turgutlu ilçesi Albayrak mahallesi İnan sok no 10 da ikamet ediyorum 2 gündür evime düşük voltaj geldiği icin Klima vs bütün cihazlarım çalışmıyor evimde yatalak hastam var oruçlu. Hepsi sıcaktan. Rahatsızlanıyor. 2 günden beri. TEDAŞ gediz elektriği arıyorum. Kimse gelip kontrol etmedi. Günde 10 kere aramama rağmen ilgilenmiyorlar cidden ailecek mağduruz son çare size yazıyoruz. Lütfen. İlgilenir misiniz. Mağduruz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page