top of page

GİTTİGİDİYOR

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  20

Gittigidiyor Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Gittigidiyor Sebepsiz Yere Ürünümü İptal Etti

Gittigidiyor Bana Kusurlu Ürün Göndermiş

11 KASIM 2020              Ayşe HANIM

15-09-2020 tarihinde GittiGidiyor.com aracılığıyla Okyanuspetshop'dan aldığım 515 TL ürün, tropik evcil hayvan dünyası ve ürünleri tıc. Ltd. Şti. (Namık Kemal Mah doğan araslı Bulvarı Agora iş merkezi lojistik depo no:93/145Aras Kargo Trakya kurumsal şubesi bağlıdır Esenyurt telefon :850-5005111) adıyla kargo tarafından bana ulaştırıldı. Corona salgını nedeniyle gelen paketi açmadan balkonda birkaç gün beklettim. Aldığım ürünü açtığımda mama torbasının kapalı olması gereken kilitli kapakları acilmiş. İçindeki mamanın sahtemi orijinal mi olduğu belli değil, kısaca kusurlu ürün gönderilmiş olduğunu gördüm. GittiGidiyor.com müşteri hizmetlerini aradım bana yeni iade kodu gönderdiler. Ürünü okyanuspetshop'a geri gönderdim. Bu ürün firma tarafından kargodan alınmadı. Yani ayıbını kabul etmedi. Bana geri gelen ürün için kargoya 36 TL daha cebimden ödeme yapmak zorunda kaldım. GittiGidiyor müşteri hizmetlerini günlerce aradım, bana sürekli empoze edilen; merak etmeyin efendim, siz bizim güvencemiz altındasınız, size en yakın zaman da döneceğiz oldu. Bir de satıcıyla iletişim kurmama gerek olmadığı çünkü muhatabımın GittiGidiyor olduğu söylendi. Tam bir sinir harbi inanın. Ve bana geri dönmediler bu arada Epey bir süre geçti. En sonunda isyan ettim ve tekrar aradım, bana mail atmak zorunda kaldılar. Tahmin ettiğiniz gibi cevap olumsuzdu. Ekte bu yazışmaları sizin ile paylaştım. Sonuç da, GittiGidiyor.com'da firmayı ikna edemedi ve bana sıfır risk vaadi ile sattıkları kusurlu ürünün sorumluluğunu ne GittiGidiyor.com, ne de okyanuspetshop üstlendi. GittiGidiyor.com, okyanuspetshop firması hakkında yasal haklarımı kullanabileceğimi söyledi ve aradan çekildi. Kargodan teslim aldığım kusurlu ürün kolisinin içinde balkonumda bekliyor. Benim uğradığım bu haksızlığa bir çözüm bulabilirseniz, çok mutlu olacağım. Teşekkür ederim. Not: Kusurlu ürünün faturası, firmalar arası yazışmalar, gittigidiyor firmasının okyanuspetshop kusurlu ürünün geri gönderimi için bana iletilen iade makbuzu mevcuttu. Talep ettiğiniz takdirde mail adresinize gönderebilirim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Gittigidiyor Teslimat Tarihinde Ürünüm Gelmedi

4 HAZİRAN 2020           Abdulmuttalip BEY

GittiGidiyor.com firmasından şikayetçiyim. Şikayetimin nedeni ise şudur: 30.05.2020 tarihinde bir siparişte bulundum. Site bana siparişimin ulaşacağı tarihi ve saati verdi. Bende buna istinaden yapmam gereken şehir dışı seyahati ve diğer planlarımı ertelemek durumunda kaldım fakat belirtilen tarihte ürünüm tarafıma ulaşmadığı gibi herhangi bir bilgilendirme yapılmadı..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Gittigidiyor Aldığım Kolinin Biri Kayıp

2 HAZİRAN 2020           Lokman BEY

Ecg spor dambıl seti aldım kargonun eksik geldi kolinin biri kayıp gitti gidiyor ve ecg spor u tükedici hakları mahkemesine vericem muhattap bulamıyorum karşımda.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Gittigidiyor Beni Geçiştirip Telefonu Kapatıyorlar

06 MAYIS 2020              Mustafa BEY

Gitti gidiyor.com alışveriş sitesi, 14.04.2020 tarihinde yapmış olduğum(Philips marka traş makinası) alışveriş halen elime ulaşmadı.defalarca sitenin müşteri temsilcini aradım yardımcı olucaz diyorlar beni geçiştirip telefonu kapatıyorlar.bu durumda çok madur oldum, 20 gündür bekliyorum. yardımcı olursanız teşekkür ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page