Gittigidiyor Teslimat Tarihinde Ürünüm Gelmedi

4 HAZİRAN 2020          Abdulmuttalip BEY

GittiGidiyor.com firmasından şikayetçiyim. Şikayetimin nedeni ise şudur: 30.05.2020 tarihinde bir siparişte bulundum. Site bana siparişimin ulaşacağı tarihi ve saati verdi. Bende buna istinaden yapmam gereken şehir dışı seyahati ve diğer planlarımı ertelemek durumunda kaldım fakat belirtilen tarihte ürünüm tarafıma ulaşmadığı gibi herhangi bir bilgilendirme yapılmadı..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Gittigidiyor Aldığım Kolinin Biri Kayıp

2 HAZİRAN 2020          Lokman BEY

Ecg spor dambıl seti aldım kargonun eksik geldi kolinin biri kayıp gitti gidiyor ve ecg spor u tükedici hakları mahkemesine vericem muhattap bulamıyorum karşımda.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Gittigidiyor Beni Geçiştirip Telefonu Kapatıyorlar

06 MAYIS 2020          Mustafa BEY

Gitti gidiyor.com alışveriş sitesi, 14.04.2020 tarihinde yapmış olduğum(Philips marka traş makinası) alışveriş halen elime ulaşmadı.defalarca sitenin müşteri temsilcini aradım yardımcı olucaz diyorlar beni geçiştirip telefonu kapatıyorlar.bu durumda çok madur oldum, 20 gündür bekliyorum. yardımcı olursanız teşekkür ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Gittigidiyor Kimseye Ulaşamıyorum

04 MAYIS 2020          Ruhan HANIM

Gitti gidiyordan aldığım. Tahiroğlu Ayvalık sızma zeytin yağı bozuk çıkmıştır. Kimseye ulaşamıyorum. Tam 5 LT teneke yağdır.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Gittigidiyor Sipariş Verdiğim Ürün Bana Ulaşmadı

21 NİSAN 2020          Egemen BEY

GittiGidiyor Sipariş verdiğim ürün bana ulaşmadı ve sitede onaylanmış olarak görünüyor. Paranın iadesini talep ediyorum. Site üzerinden iade talebinde bulunamıyorum. Eğer sorun çözüme kavuşmasa adli yollara başvuracağım. Bilginize… 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.