top of page

GRATİS

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  06

Gratis Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Gratis Ürünlerimi Geç ve Eksik Gönderdi

16 EKİM 2020                Ayşegül HANIM

Gratis online mağazasından 19 eylül 2020 tarihinde sipariş vermiş olduğum ürünler 15.10.2020 tarihinde elime ulaşmıştır. Bu kadar geç sürede ulaşmasından ayrı verdiğim ürünler eksik gelmiştir. Müşteri hizmetlerine aradığımda da ulaşamıyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Gratis Ürünlerinin Etiket Fiyatları Yanlış

12 EKİM 2020                Melisa HANIM

11.10.2020 tarihinde Çankırı yunus AVM Gratis şubesinden ekte görülen ürünleri aldım bee beauty markasına ait saç yağının etiket fiyatı 14 TL olmasına rağmen kasadan 20 TL olarak geçiyor. İşlem esnasında tek parça ürün almadığım içinde fark edemedim. Daha sonra satış danışmanına bunu söyledim yapabileceğimiz bir şey yok bu fiyat yarın için geçerli olacak mağaza fiyat etiketini bir gün önceden yapıyor dedi. Böyle bir şey varsa kasadan geçerken bilgilendirme yapılması gerekiyordu. Bu kadar kurumsal bir firmanın satış danışmanının bu kadar bilgisiz ve saygısız olması üzücü.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Gratis Satın Aldığım Ürünleri Göndermiyor

09 EKİM 2020                Dilek HANIM

GRATİS sipariş teslimatı ve müşteri hizmetleri 19 Eylül'de verdiğim siparişler hâlâ hazırlanıyor kargoya bile verilmedi müşteri hizmetleri tam 20 dakikada cevap verdi. Yedi buçuk dakika bekletip yüzüme kapattı tüm bekleme sürelerinin fotoğrafını çektim bunlar milletin parasını kullanıyor sonra ya battık derler ya gönderirler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Gratis Ürünlerim Kargo'da Dökülmüş 

27 AĞUSTOS 2020          Sümeyye HANIM

Gratis internet sitesinden alışveriş yaptım. 3 hafta sonra elime ulaştı. Berbat kargolanmış şampuan dökülmüş bütün ürünlere bulaşmış. Ve hiç bir şekilde müşteri hizmetleri yardımcı olmuyorlar. Kesinlikle ilgilenen yok.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Gratis Çalışanlarını İşten Çıkardılar

14 TEMMUZ 2020          İbrahim BEY

Bursa heykelde Gratis mağazası korona virüs vakasında 14 günlüğüne iş çalışanlarını isten çıkardılar ve 14 gün rapor çıkartmaları isteniyor zorunlu çıkartmadıkları taktirde yıllık izininde olacaklar ve bir çoğu tanıdık doktorları olduğu için para karşılığında çıkartmışlar ve çoğu elemanlarda şimdi mağdur böyle haksızlık bir duruma şikayetçiyim lütfen gereğinin yapılmasını istiyorum…

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Gratis İle Hiçbir Alışverişim Olamaz

10 TEMMUZ 2020          İlkay HANIM

Gratisden cilt bakım paketi satın alırsam 4 tane seansa 1 seans hediye alcağım söylendi ve ücretini peşin olarak ödedim 4 seansını kullandım ancak 1 seans için kalan hakkımın pandemi sebebi ile bahariye şubesi açılmayınca bende kalan tutarla alışveriş yapmak istediğimi ilettim fakat bölge müdürü uygun görmemiş bana olamayacağını söylediler üstelik cilt bakım hizmeti de veremiyorlar Gratis paramı kullandığı gibi yardımcı da olmuyor artık hiç bir alışverişim olmaz kimse ye tavsiye etmiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page