HALKBANK

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              : 84

Halkbank Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Halkbank Mağduriyetimi Gidermiyor

18 OCAK 2021            İhsan BEY

İyi günler öncelikle hesabımda olan 3.500 tl askere gideceğim icin Halkbanktaki hesabıma yatırmıştım. Askere gittikten sonra 4 ayımda paraya sıkıştım hesabımdaki parayı çekmek icin atm ye gittiğimde çekemedim pandemi surecinden dolayı ailemde zor durumda olduğu icin para isteyemedim mağdur kaldım komutanlarından izin isteyerek Halkbankasina gittim banka personelinden parami istediğim zaman hesabıma bloke konulduğunu söyledi. sebebini sorduğum zaman aldığım cevap 9 ay önce sokağa çıkma yasağını delip islenen idari islem sonucu bloke oldugunu öğrendim ben askerdeyken daha önce yazılan sokağa çıkma yasağında isleme konulan idari para cezasının iptal edildiğini öğrendim bankaya gidip durumu izah ettigimde hesabımda ki blokeyi istememe rağmen kaldırmıyorlar mağdurum yeni askerden geldim ve mağdurum paramin verilmesini hesabımdaki blokenin kaldırılmasını gereğinin yapılmasını tarafına arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Beni Mağdur Ediyor

06 ARALIK 2020            Uğur BEY

Esnaf destek kredisi kullandım Halk Bankasından Kredi verirken esnaf destek kredisi diye verdiler. Daha sonra sen Ticaret Odasına kayıtlısın kredinin normal krediye çevirdik dediler krediyi kullanırken de üstüne basa basa Ben ticaret odasına kayıtlıyım oda kaydı gerekiyor mu dedim Hayır gerek yok dediler Şimdi ise normal kredi hesaplanıp öyle tahsil ediyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Kartımı Göndermiyor

03 ARALIK 2020            Yaşar BEY

Halk Bankası’ndan bana gönderilecek olan kartımı 4 aydır göndermiyorlar devletimiz esnafımızı yaşatmaya çalışıyor banka bizi öldürüyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Müşteri Hizmetleri Saygısızca Konuştu

26 KASIM 2020              Zafer BEY

Halkbank memuru F**** E**** şikayetçiyim covid 19 nedeniyle esnaf kredisi çektim 25 bin TL 6 ay sonra ödemeye başlıyorum günü geldi ben aylık ödeme sanıyordum aylık ödeme değil mi sordum kim söyledi sana diyerek sert bi şekil konuştu telefonda bende neden sert konuşuyorsun deyince bana lanlı kelime kullanıp telefonu suratıma kapattı ben borcumu kime soracam bu memurun böyle suratıma kapama hakkı var mı ve git şikayet et savcılık orda benim adresim belli ben bu memleketeliyim tahrik edeci kelime kullanıyor sıkıntısı olan gelsin bu cümleler kullandı gereğini yapılması arz ederim saygılarımla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Çalışanı Müşterilere Zorluk Çıkarıyor

17 KASIM 2020              Arif BEY

Gaziantep Halk bankası Karataş şubesindeki K**** isimli gişe görevlisi gelen vatandaşlara adete zorluk çıkarmak için elinden geleni yapıyor sistemde olmayan şeyleri diretiyor örneğin anlaşılan bedeli bankamıza yatırmanız gerekiyor gibi birçok şeyler gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Kartımı Artık Teslim Tarafıma Teslim Etsin

16 KASIM 2020              Ebru HANIM

Halkbank. 3 aydır defalarca aramama rağmen ne maaş kartım ne de kredi kartım gönderilmedi. En son aradığımda 30 Ekim'de yola çıktığı, 10-12 gün içinde bana ulaşacağı söylendi ancak hala gelmedi. Maaş kartım olmadığı için paramı kredi kartımla çekiyorum ancak 11/2020 de onun da süresi doluyor ve 15 gün sonra benim ATM'den para çekmem mümkün olmayacak. Bu sorunu defalarca Halkbank Diyalog'u arayarak bildirdim ama bir türlü sonuçlanmadı. Ciddi anlamda sıkıntıdayım. İlgilenirseniz çok sevinirim. Teşekkürler..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Post Cihazından Hesaba Para Geçmedi

10 KASIM 2020             Dursun BEY

Kullanmakta olduğum Halk Bankası pos cihazından bir kısmı hesabıma geçmedi bu konuyla ilgili şubemden ve müşteri hizmetlerinden cevap alamıyorum Söz konusu pos cihazı silipleri elimde olup bir tanesinin müşterimden iki kez üst üste çekilmesine rağmen buda hesabıma geçmemiştir gereğinin yapılmasını arz ediyorum...

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Habersiz Kredi Vermesin

06 KASIM 2020             Saniye HANIM

Halk Bankası eşlerinden habersiz kredi vermesi ve sorun boşanma yoluna gidiyor lütfen iki kişi arasında verilsin bu bankalarda kredi ve kredi kartları yeter milletin evi ocağı yıkılıyor buna biri dur desin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank'tan Hiçbir Şekilde Memnun Değilim

04 KASIM 2020             Ahmet BEY

Ben Erzincan İlkur ‘a bağlı kursiyer olarak çalışmaktayım. Maaş günü her ay iki üç gun erken geç farkettiği için Halkbank Erzincan şubeyi telefonla arayarak maaşın yatıp yapmamasıyla ilgili olarak bilgi almak istememe rağmen bunun bilgisini veremiyoruz bankaya gelmeniz gerekiyor dedi. Devletimiz sürekli kalabalıklara acil durum disin da fazla girmeyin diye heryerden vatandaşlara hakli olarak çağrı yapıyor... Benim şikayetim çok basit bi konuda telefonla bilgi verilebilecek bi konu olmasina rağmen yok şubeye gelmeniz gerekiyor... Bu nasıl bi saçmalık Halkbank'ın diğer işlerindede bi müşteri olarak memnun değilim müşterilerine zor zamanlardada kayıtsız kalan bi banka gereğinin yapılmasını rica ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Beni Mağdur Etti

29 EKİM 2020               Recep BEY

Halkbank vermiş olduğu pandemi esnaf destek kredisi benden habersiz yapılandırma yapıp faizleri yükselterek beni inanılmaz mağdur etti bu vermiş olduğu krediyi destek değil köstek kredisi haline çevirdiler tekrar üç ay sonra krediyi kapattım borcum yok çok şükür ama zararım çok bunun talep edilmesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Haksız Yere Para İstiyor

28 EKİM 2020               Şekip BEY

Mersin Mezitli Halkbanktan 4 önce 288 bin konut kredisi çektim. 8400 TL sigorta ücreti kestiler. Ve 4 taksit ödeme yaptım. 283 küsür ana para, 5600 civarı erken kapatma cezası (MSRF açıklamalı) toplamda 289 bin küsür geri ödeme aldılar benden. 120 ay için 8400 küsür kesilen sigorta ücretini 4400 olarak geri ödendi yani 4 ay için 4000 sigorta ücreti ve 5600 civarı (MSRF) adı altında (sordum bu 5600 kesilen ne; erken kapama cezası, dediler) benden fazla para alındı. Ayrıca tüketici hakem heyetine ve gerek olursa yargıya da başvuracam. Gereginin bilgilerinize arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Maaşımı Artık Ödesin

18 EKİM 2020               Satılmış BEY

EMEKLIYİM MAAŞIMI HALK BANKASINDAN ALIYORUM AMA GÜNÜNDE ÖDENMEDİ BENIMDE ÖDEMELERİM VAR MAĞDURUM HALKBANKASINDAN ŞİKAYETÇİYİM.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank ATM'den Paramı Çekti

11 EKİM 2020               Ömer BEY

Ziraat bankası müşterisiyim ATM ortak olduğundan dolayı Halkbank’ası ATM’sinden işlem yaptım ATM 11000 TL parama el koydu ve ne kadar uğraştıysam dilekçe yazdıysam şifahen müdürlükler gittiysem bi çözüm bulamadım ATM numarası s1A03660 Gaziantep Çarşı merkez şubesi efendim mağdur olduğumdan dolayı bir an önce bu işlemin gerçekleştirilmesini istiyorum gereğinin yapılmasını sayfalarım la arz ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Hesap Açtırmak İsteyen Öğrencilerden Ücret Talep Ediyor

09 EKİM 2020               Burçin HANIM

Türkiye Halk Bankası. Öğrenci kızım olan T*** E**** adına staj gördüğü yerden hesap no istenme sebebiyle bu Halk Bankası'ndan hesap açmaya gittim kızım adına ve öğrenci olduğunu belirttim hâlde 300 TL almadan hesap açmayacağını söylediler. Ben parası olmayan bu öğrencilerin bu devlet bankamızdan böyle bi zorlamayı kabullenemedin ve araştırılmasını rica ediyorum bu olayda art niyet ya da başka bir şey varsa cezalarını çekmelerini istiyorum teşekkür ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Kredi Vermiyor

10 EYLÜL 2020             Nihat BEY

Kendim halk bankası maaşlı müşterisiyi bana ne kredi kartı nede kredi vermiyorlar acaba neden müracaat ettim bana puanın yok diyorlar maaşımda yüksek olduğu halde vermiyorlar.okullar açılıyor ihtiyacımız var. Teşekkürler kolay gelsin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Kart Balon Ödemeyi Kabul Etmiyor

01 EYLÜL 2020              Levent BEY

Halk Bank  geçen sene çekmiş olduğum 170 bin tl konut kredisine şu anda bi balon ödeme yapmak istiyorum arkadaşlar yapamazsınız diye işlemini gerçekleştirmediler Kocaeli kandıra Halk Bank şubesi yardımcı olursanız sevinirim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Kart Aidatı

26 AĞUSTOS 2020         Hüseyin BEY

Halkbank kulanmadığım karta aidat talebinde bulunuyor bu durumdan şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Temizlik Personeliyim

18 AĞUSTOS 2020         Gülizar HANIM

Ben halk bankası basmane şubesinde temizlik ve ikram personeliyim ben 2004 te akciğer ameliyatı oldum üst solunum yolarında gecen sene yine ağzımdan kan geldi doktor dediki eğer kanama devam ederse yine ameliyat olcan bu virüsten dolayı 3 ay idari izine ayırdılar ama haziranın 22 kisinde beni işe başlattılar işte dediler e nabızda kronik hastalığın çıkması lazım ama çıkmıyor beni işe başlattılar ama ben risk altındayım her yeri aradım ama kimse bana olmulu dönmedi tramvay ve metroda gidip geliyorum risk altındayım lütfen bana yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Esnaf Destek Kredisi

15 AĞUSTOS 2020         İslim BEY

Sayın yetkililerim benim şikayetim gaziantep şehitkamil Halkbank şubesiden kullanmış olduğum esnaf destek kredisi 25000 nakit 25000 kredi kartı nakdi aldım fakat kredi kartımı 4 aydır alamadım her hafta arıyorum kuryede oldugunu söylüyorlar bir türlü alamıyorum sizden ricam yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Bloke Kaldırsın

14 AĞUSTOS 2020         Mustafa BEY

Üstümde icra olduğundan dolayı HALKBANK ndan hesaplarımda bloke var işlem yapamıyorum çözülmesini rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Kredi Tanınıp Vermediler 

14 AĞUSTOS 2020         Ali BEY

 Milas Halkbank elektrikli ev aleti kredimi promosyonu bizden almıyorsunuz diyerek vermemesi. Krediyi baştan hak tanımayacaktınız, hak tanıdınız niye verilmiyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

WEB SİTEMİZİN KULLANIMI HERKESE AÇIK VE ÜCRETSİZDİR.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.