Halkbank Gişe Açılmadı 

20 TEMMUZ 2020   Cavide HANIM

Kastamonu merkezde halk bankası önü sıra 2 gişe çalışıyor güneşin alnında en az 50 kişi içeride 10 yada 15 kişi beklemekteyiz başka gişe açılması için müdüre gidildiğinde sıcaktan ölüyoruz diyenlere ölün yapacak bir şey yok diye ilgilenilmiyor şikayetçiyiz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Esnaf Destek Kredisi Kullandım

20 TEMMUZ 2020   Mustafa BEY

Halk Bankasının esnaf destek ten 25 bin kredi kullandım 25 bini kredi dediler 3 ay oldu. Kartım bugün elime geçti karta baktığımızda 5 beşbin limit olduğunu gördüm benim sormak istediğim niye bize 100 bin. Senet imzalat hakkımızı kimden arayacağız insanları böyle kandırıyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Esnaf  Kredisini Vermedi

14 TEMMUZ 2020   Reyhan HANIM

Halk bank esnaf kredisi başvuru cumhurbaşkanımızın çıkarttığı sistem ve sorgusuz sualsiz kırmızıda bile olsa hiç bir şey aranmaksızın her esnaf faydalanacak dedi ama banka vermemek için elinden geleni yapıyor başvurdum kırmızıda değilim. Bir sorunum yok ama kefil istiyorlar emekli de olmasın diyolar çalışan sigortalı sicili temiz olsun Bn nerden bulayım öyle birini kaldıki böyle bir dönemde kim kime kefil olur kimi esnaftan kefil istememişler yani seçiyorlar benimde hakkım bnde esnafım ihtiyacım olmasa zaten başvurmazdım

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Esnaf  Kredisi

13 TEMMUZ 2020    Feyat BEY

Halkbank esnaf destek esnaf paraf kart tüm esnaf ayırmaksızın kredi ve yanında esnaf kredi kartını alınması 3 ay olmasına rağmen esnaf kartı alamadım çok kez şubeye gitim kuryededir dediler kuryeye gittim bizde yok dediler en son müşteri temsilcisini ardım gidin şubemizde forum doldurun dedi şubeye tekrar gittim form doldurmak için banka çalışanı aynı kişi daha önce bana kartınız kuryededir diyen şimdi size kart çıkmaz puanınız yok diyor 3 ay oyalandım karta gelecek diye esnaflara borçlandım gerçekten mağduruz lütfen bu konu hakkında yetkililer yardımcı olmazını rica ederiz saygılarımla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Destek Kredisi

13 TEMMUZ 2020    Abdurrahman BEY

Halk bankası pandemi destek kredisi çıkmış keyfisiz vermiyorlar beni aradılar üstende araba varsa gel. Bir vatandaş olarak bir ak parti li olarak sizden destek bekliyorum

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank'ın Yaptığı İşlem 

11 TEMMUZ 2020    Bülent BEY

HALKBANK Devletimizin tanımış olduğu kredi paketinden faydalandım fakat kredi kartı gönderdiler sicil bozuk diyorlar kartı kullanıma açmıyorlar şifre vermediler kartı geri aldı banka madem sicilimiz bozuktu neden kredi verdiler. Devletimizi tanıdığı bu kart imkanındanda yararlanmak istiyorum yetkililere arz ve talep ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Müşteri Hizmetleri İşlemi Aksatıyor

9 TEMMUZ 2020      Günay BEY

Halkbank müşteri hizmetleri 24saat ulaşamıyorum sadece müzik dinliyorum işlemim aksıyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank İhtiyaç Destek Kredisi

5 TEMMUZ 2020      Murat BEY

Ziraat Bankası ve Halk bankasına destek kredisi için başvuru yaptım 10000 tl ama 2 ay oldu geri dönüş yapılmadı bu konu hakkında bilgi alamadım

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Alanya Şubesi

2 TEMMUZ 2020      Kurtuluş BEY

Alanya halk bank şubesi.Halk bankası esnaf destek kredine başvurmuştum telefon numaramın son numarasını yanlış vermişim kredim onaylanmış ama yanlışlıktan dolayı bana ulaşamamışlar bugün şubeye gittim kredimin iptal olduğunu söylüyorlar benim bu krediye ihtiyacım var aylardır bir gelirimiz yok allah aşkına yardımcı olun şimdi yardım etmezseniz ne zaman edeceksiniz tekrar başvuru yapayım diyorum dalga geçer gibi başka bankalardan başvuru yap diyorlar turizimdeyiz gelirimiz sıfır siz yardımcı olmazsanız maalesef ailemde dağılacacak hayatımız alt üst olacak Sayın Cumhurbaşkanım ben bu zor günlerde devletimi arkamda görmek istiyorum bu günleri sizin devletimin desteği olmadan atlatamam en yardım değil esnaf desteğini istiyorum sizden.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Atm den Para Yüklerken El Koydu

29 HAZİRAN 2020      Emre BEY

Bursa Büyük Orhan’da ikamet etmekteyim halk bank atm sine ziraat kartıma para yüklerken parama el konuldu gereken bütün müracatları yaptım 2 aydır sonuç alamıyorum mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank ATM Para Çektim

29 HAZİRAN 2020      Soner BEY

Halkbank 16.06.2020 tarihinde ortak ATM den para çektim fakat ATM parayı vermedi ve hesabından düştü işlem başlatıldı ve olumlu sonuç alındı fakat bugün ayın 29 oldu ve hala param hesabıma yatırılmadı müşteri hizmetlerini arıyorum her gün ulaşamıyorum yarım saat bekletiyorlar bağlanacak diye sonra hattan düşürülüyor mağdurum resmen paramı gasp ettiler şikayetçiyim yardımcı olursanız sevinirim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Temel İhtiyaç Kredisi Çıkmadı

22 HAZİRAN 2020      Sabri BEY

Halk bankası iki ay oldu pandemi destek kredisine başvurdum hala bir sonuca ulaşamadım hani devlet başkanımız ayırım yapılıyor her vatandaşımızın yanındayız diyordu ya dilekçemin tarafınızdan incelenip sonuçlandırılmasını arz ediyorum..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Konut Kredisi İle Ev Aldık

18 HAZİRAN 2020      İzzet BEY

Halk Bankasından hanımın üzerine bir ev aldım paranın Üçte ikisini yatırdım ancak indirimden istifade edeyim diye Halk Bankası Zafer Afyonkarahisar şubesine başvurdum 90.000 Tl yerine 136.500 tl borç çıkardılar Sayın Maliye Bakanımız 2. el evlerde 074 faiz derken ben eşim Sultan KÖKEN 3 artı birlerden daire almıştım ve evin ilk sahibiyiz Ak parti hükümeti olarak her konuda vatandaşa yardımcı olurken bankalar kendi kafasına göremi insanları borçlandırıyorlar yada nasıl olsa bu bankadan kredi kullanmak zorunda diyemi mecbur ediyorlar ben hiç bir taksidimi geciktirmiş de değilim bakanımız 074 faiz diye kredi ile kapatmak istemiştim ama daha fazla faiz üzerinden borçlandırma yaptıklarını tahmin ediyorum dolayısıyla kredi kullanmaktan vazgeçtik bankaların bu hareketi beni üzmüş olduğundan bunu yazmak zorunda kaldım. Bilgilerinize arz olunur.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Konut Kredisi Faizleri

14 HAZİRAN 2020      Cemal BEY

Önümüzdeki günlerde kamu bankaların faizleri 0.64 indirdi Korona virüs nedeniyle malum iş yerleri kısmi çalışma başlattı bugün Halk Bankasına gittim ve benim işsizlik aldığım için vermedi ziraat bankasına gidebilirsin dedi gittim orasına da maaşın düşük dedi benim bordroda aldığım işsizlik gözükmüyor diye kredi verilmedi işsizliği çıkaran ben değilim insanlar maĞdur amaç burada dar gelirli insanların ev sahibi olması değil mi faizler düştü diye ev fiyatları arttı hiç bir anlamı kalmadı bence saygılarla iyi çalışmalar dilerim kolay gelsin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Destek kredisi 

13 HAZİRAN 2020      Kemal BEY

Halkbank 13.04.2020 de destek kredisine başvuru yaptım ama hala bir cevap vermediler biz kaçıncı sınıf vatandaşsız bu korona herkese geldi de bize gelmedimi 4500 tl market borcum olmuş ödemeli kredi talebinde bulundum ne yapayım.ilginizi bekliyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Kredi için Kefil 

12 HAZİRAN 2020      Yılmaz BEY

25.000 tl kredi almak için müracat ettim Halk bankası Sinop şubesine sicile takıldı vermediler. 2 kefil istediler

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Bireysel İhtiyaç Kredisi 5 Bin Tl Çıktı

12 HAZİRAN 2020       Halil BEY

Halk bankasına 10.000 tl bireysel temel ihtiyaç destek kredisi başvurusunda bulundum.Ve tarafıma 5.000 tl destek çıktı. Almış olduğum destek kredisi hiçbir işimi görmedi bu yüzden 5.000 tl daha yani toplamda Sayın CumhurBaşkanımızın açıklamış olduğu gibi 10.000 tl almak istiyorum Gereğinin yapılmasını siz devlet büyüklerimden arz ve talep ederim

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank İhtiyaç Kredisi Onaylansın

10 HAZİRAN 2020       Zübeyde HANIM

Devletin kefil olduğu destek kredisini hiçbir banka vermedin bana hep iki aydır beklemede Vakıfbank red geldi zaten anlamıyorum devletin kefil olduğu krediyi niye naz yapıp vermiyorlar 10 bin tl başvurdum çok mağdurum onaylansın Halkbank

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Kredi Kartımı Başkası Almış

10 HAZİRAN 2020       Tayfun BEY

Halk bankası Kredi kartımı benden başkası kullanıma açtırmış 9 milyar harcama yapmış halk bankasını şikayet ediyorum

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Halkbank Kurtköy Şubesi

10 HAZİRAN 2020       Mehmet BEY

Halkbank Kurtköy şubesi tarafından gelecek olan esnaf destek kartı tarafıma 2 aydır ulaşmadı sorgulamaya çalışıyorum bulamıyorum hiç-bir şekilde yardımcı olmuyorlar işgüzarlık yapıyorlar çalışanlar lütfen ilgilenirseniz memnun olurum saygılarımla

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.