Hepsiburada Lambader Aldım

19 TEMMUZ 2020       Figen HANIM

Hepsi buradan iki adet lambader aldım tarih 19 Mayıs'ta iki gün sonra iade ettim teslim aldılar fakat tüm aramalarına rağmen paramı geri iade etmiyorlar .Sipariş no 539408896 ödemenin tekrar geri iade olması konusunda yardımlarınızı arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hepsiburada iPhone 7 Plus Aldım Arızalı Çıktı

9 TEMMUZ 2020        Yılmaz BEY

Hepsi burada 1 sene öncesinden iPhone 7 plus sipariş ettim ve telefon arıza verdi telefon kendiliğinden kapandı ve açılmadı telefonumun bir sene garantisi devam etmekte hepsi burada com müşteri hizmetleri telefonlarımıza cevap veriyor fakat telefon satıcısını haftalardır aradığımıza rağmen telefonlara cevap vermiyorlar. Dolandırıldığımı hissettiriyorlar beni oyalamaya devam ederlerse gerekli yerlere başvuracacağımı belirtmek isterim ve sosyal medyada büyük bir kitleye sahibim hepsi burada com adresinden alışveriş yaparken dikkatli olacaklarını temenni ederim çok mağdurum işlerim çok aksıyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hepsiburada Yanlış Ürün Gönderdi

4 TEMMUZ 2020        Osman BEY

Hepsiburada yanlış ürün gönderimi sonrası değişim için ya da iade için hiçbir şekilde yardımcı olmadı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hepsiburada Pandemi Günlerini Fırsata Çevirdi

4 TEMMUZ 2020        Ümran HANIM

Hepsiburada ürün aldım. 4 kapaklı 2çekmeceli gardırop 2adet 14 mayıs sipariş verdim. Üyelik eşimin adına satılmış BAĞBAŞI ürünü göndermiyorlar sürekli oyalıyorlar talep açıyorlar. Horoz lojistik diye kargoya vermişler orası ürünün olmadığını söyledi firma teslim etmemiş. Hepsiburada arıyoruz ürün hakkında ise kargoya teslim edildiğini söylüyor. Bize kesin bilgi verilmiyor ve 2 ay oldu ürünümü teslim alamadım sürekli oyalanıyoruz pandemi günlerini fırsata çevirerek insanların duygularıyla oynuyorlar. Ödemeyi de yaptık. Lütfen bana yardımcı olabilirisiniz zor durumdayız.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hepsiburada Lgtb Destekçilerine Hayır!

23 HAZİRAN 2020        Melek HANIM

English home, hepsiburada, GittiGidiyor, Türkiye özgür bir ülke olabilir ama bazı siteler eşcinsel simgesini paylaşma hakkını verilmesini istemiyorum. kendileri eşcinsel olabilirler ama bizi topluluğu eş cinsele teşvik etme hakları olmaması lazım lütfen ahlakımızı toplumu bozmasınlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hepsiburada Aldığım Ürün Gelmedi 

23 HAZİRAN 2020        Türkan HANIM

Hepsiburada sitesinden ürün sipariş verdim ve ödedim ama 23 mayısta kargo teslim görünmesine  rağmen bugün 23 haziran hem kargom gelmedi hem surat kargoda muhatap bulamıyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hepsiburada Kargom Teslim Edilmedi

22 HAZİRAN 2020        Mehmet BEY

09.05.2020 tarihin de 281747541 sipariş numarası ile 479,76 TL karşılığında Hepsiburada dan ürün aldım ve aynı kuruma ait hepsi jet kargo tarafından 6271394005948 takip numaralı kargo teslim edilmeden teslim edilmiş gibi gösterilip kargo deposunda bekletilerek mağdur edilmekteyim. Konu ile ilgili Hepsiburada ya defalarca görüşmeme rağmen ne yazık ki ilgilenen olmadı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hepsiburada'dan Telefon Aldım İade Oldundu

20 HAZİRAN 2020        Ramazan BEY

Hepsi burada nokta com.telefon aldım parayıda yatırdım telefonum kendiliğinden iade oldu bana dediler paranız iade olcak 8 gün içinde nerdeyse iki hafta oldu param iade olmadı lütfen bir yardımcı olun saygılar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hepsiburada Tv Aldım 1,5 Ay Oldu Gelmedi

19 HAZİRAN 2020        Pınar HANIM

Hepsi buradadan hepsi home marka bir TV ünitesi aldım 1.5 aydır elime ulaşmadı horoz lojistik le gelecekti fakat horoz lojistik üretici firmanın suçu bizim depomuzda yok diyor hepsi buradayı aradığımda bizle alakası yok inceliyoruz diyor pandemidir dedim gecikmeler olabilir dedim ama kimse doğru düzgün ilgilenmiyor hepsinden şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hepsiburada Müşteri Hizmetlerinden Şikayetçiyim

15 HAZİRAN 2020        Kadir BEY

Hepsi burada com dan 15 mayıs günü buz dolabı aldım. Ürün teslim tarihi 18-22 mayıs tarihleri arasında olmasına rağmen henüz elimize ulaşmadı . Siparişimin iptali için talepte bulundum ve paramın iadesini istedim . Lâkin 2 iş günü içerisinde dönüş yapılacağı söylendi ama 2 iş günü geçmesine rağmen yine dönüş yapılmadı. Büyük bir mağduriyet söz konusu şikayetçiyim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hepsiburada Müşteri Hizmetlerinden Şikayetçiyim

13 HAZİRAN 2020        Murat BEY

Hepsi Burada siparişim gününde ve zamanında kargoya verilmedi şikayet için aradığım müşteri hizmetlerinde telefonu suratıma kapattı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hepsiburada Kargom Teslim Edilmedi

11 HAZİRAN 2020        Sevda HANIM

Hepsi burada…2 Haziran 2020 bulaşık makinası aldım 2 günde teslim denildi...Haziran 12 teslimat yapılmadı ..hepsi burada ve horoz lojistik aradım kaile almaz tavır ve iletişimde sonuca varılmadı. Üstelik tehditkar bir tavırla hanım efendi senin böyle yapmanla teslimat uzatılır dendi kargo 6 gündür kargo ankarada teslim etmiyorlar umarım hızlı sonuç alırım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hepsiburada Kargom Tarafıma Ulaşmadı

9 HAZİRAN 2020         Berna HANIM

hepsiburada dan sipariş verdiğim ürün 21 mayısta kargoya verilmesi gerektiği halde 9 haziran olmasına rağmen hala tarafıma ulaştırılmamış durumda firmayla iletişime geçmeme rağmen hiçbir şekilde ne ürün gönderimi yapılıyor nede para iadem yapılıyor bu firmalar satıcı değil resmen dolandırıcı böyle ciddiyetsiz bir firma anlayışı olamaz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hepsiburada Ürünümün Biri Gelmedi

9 HAZİRAN 2020         Emel HANIM

Hepsi burada dan Eotia hand cutter beş bıçaklı sebze doğrayıcısı sipariş verdim 2 adet 1 i geldi biri gelmedi müşteri hizmetlerini aradım ilk aramada ulaştım fakat diğer aramalarımda ulaşamıyorum ne zaman arasam 10 dakikadan fazla bekliyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hepsiburada Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum

8 HAZİRAN 2020         Ömer BEY

Hepsiburada telefonumu garantiye vermek istiyorum fakat müşteri hizmetleri telefonu açmıyor 15 dakika bekliyorum yinede açmıyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hepsiburada Ürün Aylardır Gelmiyor

8 HAZİRAN 2020         Hatice HANIM

Hepsiburada’dan sipariş ettiğim ürünüm bir aydır gelmiyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hepsiburada İade Ettim Param Gelmedi

6 HAZİRAN 2020         Aslı HANIM

Hepsi burada Kargoyu iade ettim ama hâlâ param iade edilmedi ilgilenilmesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hepsiburada İade Param Gelmedi

6 HAZİRAN 2020         Hüseyin BEY

Hepsi burada ve surat kargo 11 mayısta aldığım ürün kapıdan iade edildiği halde hala para iadesi yapılmadı allah belalarını versin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hepsiburadadan Şikayetim Var

4 HAZİRAN 2020         Meliha HANIM

Hepsi burada Markayla alakalı şikayetim yok şikayetim kargo ve hepsi buradayla alakalı 24nisanda bir salıncak aldım haziranın 5 i kaç kere telefon ettim geri döneceğiz deniyor ve kimse geri dönüş yapmıyor kargo hâlâ elime ulaşmadığı gibi birde kredi kartından taksitleri alıyorlar bu nasıl bir iştir bir iki gün daha bekleyeceğim ve tüketici koruma derneğine şikayet edeceğim sizi hepsi burada Allah sizi bildiği gibi yapsın Ne kadar güvensiz bir site olduğunuzun göstergesi bu önüme kim çıkarsa sizinle alışveriş yapmamaları için elimden geleni yapacağım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hepsiburadadan Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün

4 HAZİRAN 2020         Atilla BEY

Hepsiburada alış veriş sitesi hakkında.Sipariş ettiğim syoss marka ürünün son kullanım tarihi geçmiş olduğu için ilgili firmanın sayfasından ürün iade talebi doldurdum. Ürünün evimden alınması ile ilgili kısmında işaretledim (yaşadığımız pandemi de buna etkendir). Ürün alınmadı. Almış olduğum ürün iade numarası ile kargo şirketine gittim. İade numarası ile işlem yapılamayacağı yeniden numara almam istendi. Sayfaya girdiğimde ürünün teslim edildiği gözükmektedir. Hepsiburada Müşteri temsilcisiyle görüşmek için 2 defa aradım yaklaşık 16 ve 9 dakika sonra hat kapanmıştır.Son kullanım tarihi geçmiş ayıplı ürünü kabul etmiyorum. Şikâyetçiyim..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hepsiburadadan Aldığım Ürün Gelmedi

4 HAZİRAN 2020         Feraşin BEY

Hepsiburadan şikayetçiyim bir ürün istedim yaklaşık 15 gündür bana ulaştırmadılar şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.