top of page

HOROZ LOJİSTİK

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  07

Horoz Lojistik Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Horoz Lojistik Kargomu Teslim Etsin

26 EKİM 2020                Hamdi BEY

Trendyol güven mağazası, ve horoz kargo, güven mağazasını horoz kargoyla çalıştığı icin şikayetçiyim. Saat 19:00 teslim edeceğiz dediler ertesi gün cumartesiydi pazar gününe kaldı, kargomun takip sistemi ve müşteri temsilciliği tam bi rezalet.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Horoz Lojistik Bizi Mağdur Etti

19 EKİM 2020                Yunus BEY

Horoz lojistik… Böyle firma olmaz olsun. Hepsiburada'n aldığım Toshiba televizyonun ekranı kırık çıktı. Bunun üzerine horoz lojistik firması ile irtibata geçtim. 5 iş günü içerisinde ürünün benden alınması gerekirken. 10 kez arayarak 7 kez talep oluşturarak gelmeleri için uğraş sarf ettim. En sonunda 16 gün sonunda televizyonu gelip benden aldılar. AlIndI fakat 11 gün oldu hala Hepsiburada firmasına göndermediler. 1 aydır evimde televizyon yok ve eşim çocuklarım mağdur edildik. Her aramama talep oluşturuyorlar çocuk kandırır gibi geçiştiriyorlar. Lütfen sizden ricam bana yardımcı olun. Teşekkürlerimi sunuyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Horoz Lojistik Kadar Kötü Kurye Yok

16 AĞUSTOS 2020          Lenara HANIM

Horoz lojistik Kargo . Siparişimi 5.08.2020 tarihinde verdim trendyoldan . Bugün ayin 18.082020 ve hala siparişim bana ulaşamadı. Kargoyu arayınca bana bir bilgi vermediler. Bir an önce siparişimi adresime teslim almasını istiyorum . Bu kadar kötü bir Kargo daha ne gördüm ne de duydum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Horoz Lojistik Zamanında Ürün Teslim Etmiyor

13 TEMMUZ 2020          Okan BEY

Horoz lojistik. Ürün sevkiyatlarını zamanında yapmıyorlar ve ürün hakkında bilgi için geri dönüş sağlanmıyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Horoz Lojistik 10 Gündür Kargo Gelmedi

29 HAZİRAN 2020         Melek HANIM

Horoz Lojistik ve trendyol 12 mayıs da trendyol dan bir ankastre set aldım. Ürünümü 1 ay horoz kargo teslim etmedi bekledim sonra ürünümün kargo firmasında zarar görüp iade gönderildiğini öğrendim trendyol la görüşüyorum bekleyin diyor 2 ay oldu bekliyorum olayları kimse takip etmiyor paranızla rezil olmak istiyorsanız trendyoldan alışveriş yapın

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Horoz Lojistik 10 Gündür Kargo Gelmedi

6 HAZİRAN 2020           Yasemin HANIM

1 Mayıs 2020 tarihinde trendyol dan verdiğim sipariş hâlâ elime ulaşmadı. Teslimat süresi 15 gün gecikti ve ürün yok. Ürün horoz lojistik kargo firmasında 10 gündür ikamet ettiğim şehirde görünmekte. Ancak hala evime teslim edilmedi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Horoz Lojistik Muhattap Bulamıyoruz

6 HAZİRAN 2020           İlayda HANIM

Horoz lojistik firması ürünümümü getirmiyor arandığı zaman telesekreter bağlanıyor muhattap bulamıyoruz . Parasını ödediğim ürün 2 aydan fazladır bana ulaşamıyor lütfen yardımcı olun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page