top of page

HOTPOİNT ARİSTON

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  06

Hotpoint Ariston Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Hotpoint Ariston Yetkili Servis İşini Düzgün Yapsın

04 ARALIK 2020            Erol BEY

'HOTPOINT ARISTON' Buzdolabı tamir teknik servis. Buzdolabının üst buzluk kısmı aşağı soğutucu kısmına su akıttığı için teknik servis çağrıldı, ertesi günü gelip yapıldı 800 TL peşin para verildi! Fakat yanlış tamir sonucu alt soğutucu buzluk kısmına döndüğü için şikayetimizi tekrar dile getirdiğimiz halde, eve gelen tamirciden bir dayak yemediğimiz kaldı! Ya paramızı geri versinler ya da buzdolabını adam gibi baştan yapsınlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hotpoint Ariston'dan Aldığım Çamaşır Makinesi Bozuldu

23 KASIM 2020             Aslı HANIM

Hotpoint Ariston İndesit Fmf 923 BS TK çamaşır makinası 07/03/2017 17 tarihinde almış olduğum çamaşır makinem arıza yaptığı içim servisi aradım makinamı aldığımda 3 yıllık garanti süresi vardı fakat ek ücret ödeyerek garanti süresini 7 yıllık uzattım elimdeki evraklarda da ekstra garanti yapıldı ibaresi bulunmaktadır. Buna rağmen Hotpoint yetkili servisinin kapanarak Vestel yetkili servisine devrolduğu ellerinde garantimin uzatıldığına dair bir bilgi olmadığı için makinamın kontrolü sağlandığında 850 TL ile 1400 TL arasında bir masrafı olduğu bu ücreti tarafımdan tahsil edileceği söylendi konuyla ilgili yetkili firmadan şikayetçi olduğumu belirterek mağduriyetimin giderilmesi için konunun araştırılarak tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hotpoint Ariston Bulaşık Makinası

16 AĞUSTOS 2020          Mustafa BEY

Şikayetim bulaşık makinesi garantisi olduğu halde garanti kapsamına görmediklerini söylüyorlar ve bizden para istiyorlar markası Hotpoint hakkımızı istiyoruz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hotpoint Ariston Termosifon

4 TEEMMUZ 2020          Fatih BEY

Aristondan otele 16 adet termosifon aldım 3 adet arızalı anakart yanmış 12 gündür kimse gelmiyor ilgilide birbirini suçluyor birisi gelip tamir edecek muhattap arıyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hotpoint Ariston Çamaşır Makinesi 

21 HAZİRAN 2020         Büşra HANIM

Hotpoint Ariston çamaşır makinası tül ayarında tüllerimi yıkıyorum koparıyor beyazlarımı beyazların ayarında yıkıyorum kıyafetlerimi sarartıyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Hotpoint Ariston Servisi 

2 HAZİRAN 2020           Derya HANIM

Ben markadan değil servis şirketinden şikayetçiyim çünkü çamaşır makinem makinemin şikayeti için garantisi olmadığı icin hotpoint Ariston servisi aradım geldiler makinemi götürdüler oldu diye ama 1 ay gecmeden 2 defa tekrar çağırdım onardık dediler sonra şikayetlerim tekrar devam etti tekrar geldiler bizim suçumuz yok tamir edenler dağıtıyor toplamada sıkıntı oluyor diyorlar ama benim makinem daha beter bir halde geldi cihazınız servisimiz tarafından 1 yıl garanti verildi dediler çağırıyoruz gelmiyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page