top of page

İGDAŞ

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  18

İgdaş Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

İgdaş Doğalgazı Kesti

10 ARALIK 2020            Nuray HANIM

İğdaş pandemi dönemi ve 6 aydır işsizlik doğal olarak faturalar gecikti ama Iğdaş 2 fatura geçti diye doğalgaz kesti.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İgdaş Faturamı Ödememe Rağmen Sorun Yaşıyorum

15 KASIM 2020              Dilek HANIM

İGDAŞ doğalgaz faturalarım düzenli bir şekilde yatırmama rağmen 13.11.2020 tarihinde 185.00 TL fatura kesilmiş olup bir daha 2.610 TL’lik usulsüz fatura tarafıma kesilmiştir. Karşı dairemin ve üst dairemin kaçak kullanımından dolayı 4 kez şikayet kaydı oluşturup onlara 15 16 TL gelirken bana fazla gelmesinden dolayı sayacımı değiştiririm. Bu faturanın tekrar incelenmesini ve bu faturanın iptal edilmesini arz ve talep ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İgdaş Kapattırdığım Sayaca 6 bin Tl Borç

23 HAZİRAN 2020         Süleyman BEY

İğdaş 2016 da kapattırdığım sayacıma borcum olmamasına rağmen mühürü kopmuş diye 2020 de 6 bin borcun var diye avukata vermiş bana yardımcı olur musunuz ben evimi zor geçindiriyorum ben sayaçlarına bile dokunmadım yemin ederim bu konuda bana yardımcı olur musunuz ne yapacağımı bilmiyorum..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İgdaş 417 TL Fatura

17 HAZİRAN 2020         Abdulkadir BEY

İGDAŞ doğalgaz faturası kışın bu kadar fatura ödememişken yazın bu mevsiminde 417 TL fatura gelmiştir bu kabul edilemez insanların haklarına saldırıdır kesinlikle kabul etmiyorum bu faturayı eğer düzeltme yapılmazsa enerji bakanlığı na cumhurbaşkanlığı na yazacağım akşama kadar 2 teker üstünde motor sürerek ekmeğimi kazanıyorum yazık günahtır nasıl ödeyeceğim bu faturayı gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İgdaş Faturam Yokki

13 HAZİRAN 2020         Caner BEY

Kıymetli hemşehrim; bu zor günlerde dayanışma içinde birbirimize destek olmaya devam edeceğiz. Bu kapsamda İGDAŞ faturanız hayırsever bir yurttaşımız tarafından ödenmiştir. Daha mutlu ve sağlıklı günlerde görüşmek umuduyla - Ekrem İmamoğlu- iBB başkanı B002 Benim böyle faturam yok ki ben ızmirde yaşıyorum

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İgdaş Delil Yok Kanıt Yok

9 HAZİRAN 2020           Emrah BEY

igdaş hiç bir delil ve hiç bir kanıt göstermedeN dün bana 3162 ceza kestiler bu cezayı ödeyecek durumda değilim pandemiden dolayı zor durumdayım söz konusu olan cezadan hiç bir suçum yok bu cezayı bu geçirdiğimiz zor zanda silmenizi istiyorum saygılarımla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İgdaş Yanlış Faturalandırma

2 HAZİRAN 2020           Derya HANIM

İgdaş doğal gaz hakkında şikayette bulunmak istiyorum tek başıma yaşadığım eve doğalgazım çok fazla geliyor ilk ay 1000 tl geldi sonraki aylarda devamında sürekli çok fazla geldi ve ödeyecek gücüm yok bu sıralar sürekli çok fazla geliyor Çekmeköy çamlık mahallesindeki adresime lütfen bir kontrol edin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İgdaş Yanlış Faturalandırma

31 MAYIS 2020              Neziha HANIM

İğdaş- Hesap numarası 500204075473 olan doğalgaz üyeliğimiz bulunmaktadır. Önce ödeme tarihi 20.05.20'de 279₺ şeklinde 44 günlük bir borç görünmüştür. Ki o ay doğalgaz kullanımımız minimumdur. Sonrasında iğdaş hata olduğunu kabul edip borcu iptal ederek 35 günlük 250₺ şeklinde 01.06.20 de son ödeme tarihi olan bir borç çıkarmıştır. Ancak bu ücret kabul edilebilir değil. Kışın ortasında doğalgazı ısınmak için kullanırken bile maksimum bu kadar ücretlerde borç öderken yaza yaklaştığımız bir dönemde böyle bir borç kabul edilemez. Kullanmadığımız doğalgazın parasını ödemek istemiyorum. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İgdaş 41 Günlük Fatura Geldi

13 MAYIS 2020              Erkan BEY

İGDAŞ 30 GÜNLÜK fatura gelmesi gereken 41 günlük geldi ve fatura min iptalini istiyorum mayıs ayına ait fatura kesilmesini istiyorum saygılar

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İgdaş 38 Gün Üzerinden Alınmış

11 MAYIS 2020              Yaşar BEY

İGDAŞ Her zamanki ödediğimiz faturadan daha yüksek bir ücretin gelmesi ve fatura gününün 30 gün olmasına rağmen 38 günü üzerinden alınmış olması. Gereğinin yapılmasını arz ederim. İyi çalışmalar. 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İgdaş Yüklü Miktarda Doğalgaz Faturası

11 MAYIS 2020              Sevilay HANIM

İgdaş yüklü miktarda doğalgaz faturası gecen ay hava soğuk diye yaktım tamam 350 geldi bu ay az yaktığım halde 380 geldi faturalarda büyük tutarsızlıklar var ben bu konuda igdaş dan şikayetçiyim

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İgdaş Böyle Bir Amatörce Çalışan Kurum Olur mu

11 MAYIS 2020              İrfan BEY

İGDAŞ (30 günlük fatura yerine 37 günlük fatura ödedim. kışta gelmeyen yüksek meblağı faturalar, şimdi gönderiyorlar. böyle bir amatörce çalışan kurum olur mu. lütfen ilgili kurumlarca denetlenip, mağduriyetim giderilsin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İgdaş Faturalarımızı 2 Katı Fiyatla Görmek Bizleri Şoka Uğrattı

09 MAYIS 2020              Nurhan HANIM

IGDAS Yasadığımız olağandışı durumun yanı sıra birde doğal gaz faturalarımızı 2 kat fiyatla görmek bizleri şoka ugrattı. Bu sorunun bir an önce giderilip mağduriyetimizin giderilmesini rica ederim..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İgdaş Bu Kadarda Fırsatçılık Olmaz

08 MAYIS 2020              Şehriban HANIM

Igdaş bu ay çok yüklü bir fatura geldi kış boyunca bile bu kadar yüklü gelmedi yazık günahtır malum kovid19 yüzünden çok sıkıntılar yaşıyoruz üzerine dün gelen fatura karşında şoka girdim lütfen düzeltme olsun 350 tl ne demek 60 metre kare bi ev ve her zamanki ayarında bulunan hatta şu on gündür havalardan dolayı 40 30 dururdum kombiyi az geliceği yerde bu kadar yüklü gelmedi normal değil lütfen konuya el atılsın bu kadar Da fırsatçılık olmaz ve sesimizi lütfen duyun....

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İgdaş Düzeltilmesini İstiyorum

08 MAYIS 2020              Özkan BEY

Igdaş doğalgaz faturası aşırı çok fazla geldi kullanmadığım halde düzeltilmesini istiyorum magdurum

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İgdaş Doğal Gazı Kullanmadık

08 MAYIS 2020              Ebubekir BEY

Igdaş geçen ay faturam 277.tl idi ve ondan sora doğal gazi kulanmadık sadece banyo için kulandık ve bu ay gelen faturam 379 tl bu problemin çözülmesini rica ederim

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İgdaş Ben Şikayetciyim

08 MAYIS 2020              İftar BEY

İGDAŞ faturam yakmadığıma rağmen 41 günlük fatura kesilmiş ben şikayetçiyim benim dükkanım kapalı gelirim yok ama sağolun igdaş bize geçiriyor yazıklar olsun ben şikayetçiyim igdaş tan

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İgdaş Tüm Hizmetinden Şikayetciyim

23 NİSAN 2020              Hasan BEY

İgdaşın tüm hizmetinden şikayetçiyim hizmetten memnun değilim. Kullanmakta olduğum 500103146092 sayaç numaralı hattan mart ayında faturama yansıyan doğalgazın hiç kapanmadan çalıştığı tutar 315 TL iken nisan ayında ise doğalgaz yarı yarıya kapalı olduğu halde 373 TL fatura tarafıma ulaşmıştır. Mağdurum haksız kazanç elde etmek isteyen İGDAŞ’tan şikayetçiyim. Hakkımı helal etmiyorum haram zıkkım olsun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page