top of page

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  04

İngbank Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

İngbank Müşteri Temsilcisi Telefonu Suratıma Kapattı

18 ARALIK 2021            Leyla HANIM

Merhaba ATM ödeme yaptığımda ATM parayı yutmuştur ve ödeme yapılamamıştır demiştir. Müşteri hizmetlerini aradığımda hiç bir şekilde yardımcı olunmamıştır. Ve müşteri temsilcisi vicdan merhamet konularına girmiştir hiç profesyonel bir yaklaşım değildir. Müşteriyle bu şekilde konuşulmayacağını bilmiyor mu çalışanlarınız acaba ? Ve konuşma esnasında telefonu suratıma kapatmıştır . Bilindik bir bankaya hiç yakışmıyor sizinle çalışmayı hiç sevmiyorum çözüm odaklı bir banka değilsiniz çalışan kişiler de değişik tavırdalar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İngbank Bankası Kart Aidatı Almış

29 ARALIK 2020            Mustafa BEY

İng bankası kredi kartı kart aidatı benim kredi kartını kullanmama rağmen benden nasıl oluyor da kart aidatı alabiliyorlar şifre açtırmamışım herhangi bir alışveriş yapmamışım bana kart borcunuz var diye arama bile yapılmıyor sadece bi durum mesajı onu takmasam kara listeye gireceğim bu nasıl bir saçmalıktır maaş ya da kredi çekerken imzalatılan bu kredi safsatasını nasıl savaşabiliriz biz bunu ödemek zorunda mıyız bunun incelenmesi istiyorum saygılarımla iyi günler kolay gelsin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İngbank Paramı Geri Versin

21 EKİM 2020                Halil BEY

Ing bankası 04 09 2020 cuma akşam saat 17:30 da İzmir Bayraklı'da İng ATM'sinden ibanıma kartsız para yatırmak istedim ATM’ye 45 700 TL para yatırdım. ATM bana limit aşımı diye 20 600 telesini iade etti paranın 25 100 TL'si ATM’de kaldı fakat ibanıma para gözükmedi bende müşteri temsilcisini arayarak durumu anlattım bana 5 gün sonra sizin adınıza yapılmış bir işlem görünmüyor dedi. Bunun üzerine bende şubeye gittin dilekçe yazdım sonra bana şube dönüş yaptı ATM’nin 25 000 binden sonra arıza verdiğini söyleyip hesabıma 4790 TL para yatırdı ve dosyayı kapattılar 20 300 TL şu an kayıp çok mağdurum zordayım gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İngbank Borç Ödediğim Halde İcra Görünüyor

2 HAZİRAN 2020           Ali Salman BEY

Mrb 2011 yılında ing bank tarafından kredi kartından icralık oldum 2011.2012 yılları arasında borcumun tamamını ödedim fakat e. Devletinde haciz halen gözükmektedir aydın Kuşadası icra müdürlüğüne gittim icranın kaldırılmasını rica ettim aldığım cevap Kuşadası adliyesine su basmış şifren ulaşamıyoruz deyip beni gönderdiler bir çok yerle uğraşmama hiç bir sonuç alamadım ve şu an ben dar gelirliyim kredi Çekip bir ev sahibi olmak istiyorum fakat e devletime haciz gözüktüğü için kredi vermiyor bankalar lütfen Allah razısı için yardım edin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page