İphone 8 Plus Garanti Almıyor

20 TEMMUZ 2020          Ali BEY

İpone 8 pulus telefonun sesinde sorun vardı servisine verdim ekranı değişti yine aynı şekilde sorun devam ediyor başka ildeki servisine yolladım cihazı tamir görmüş bahanesiyle değişim veya tamir için bileği verilmedi ve garantiyi iPhone tarafında iptal ediyor çok mağdurum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İphone 8 Plus 

16 TEMMUZ 2020          Mustafa BEY

İphone 8 plus 6 taksitle aldım. Aksesuar almadığım halde faturama 12 ay boyunca 36 TL ek olarak faturama yansıtılmış. Normalde 69 TL olması gereken faturam 102 TL olarak gelecekmiş. Düzeltilmesi için size arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İphone X Garanti Süresi İçinde Kırıldı 

20 HAZİRAN 2020          Oğuzhan BEY

iPhone mağazasından şikayetçiyim şikayet etme sebebim iPhone X telefon aldım 6.000 TL ye telefonumun garantisi bitmeden yere düştü ve kırıldı hiç bir şekilde yapılmıyor ve sıfırı gelmiyor cihazın 6.000 bin TL min gittiğine de değil cihazın içerisindeki bütün evraksal işlemlerimin çöp olduğuna üzülüyorum cihazın yapılmasını rica ediyorum ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İphone Cihazımın Garantisi Var

10 HAZİRAN 2020          Adnan BEY

iPhone telefonumun garantisi devam ettiği halde bataryamı değiştirmiyorlar

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İphone Cihazıma Dışarıda İşlem Yaptırmadım

27 NİSAN 2020          Halil Emre BEY

iPhone 7 plus cihazımı servise gönderdim ama servis bana cihaza dışarıda işlem yapıldığına dair cihazımı geri göndermiş ben neden garantili cihazımı dışarıda ücret ödeyerek yaptırayım ben dışarıda işlem yaptırmadım şikayetçiyim gerekli bütün mercilere şikayette bulunacağım hiç memnun değilim Apple gürgencler böyle bir iftirayı kabul etmiyorum kesinlikle tavsiye etmiyorum bütün sitelere sesimi duyuracağım

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.