İŞ BANKASI

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  15

İş Bankası Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

İş Bankası Beni Zor Duruma Düşürdü

27 ARALIK 2020            Erol BEY

22.10.2020 tarihinde İş Bankası'ndan arıyorum diye bir telefon geldi. Bana kartının sigorta ücreti var bu ücreti alman için kredi çekmen lazım dedi, maalesef ben de iş bankacılığa kendi şifremle girerek 48 bin TL kredi çektim, işin kötüsü çektiğim krediyi dolandırıcıların hesaba yatırdım, dolandırıldığımı anladım ama iş işten geçmiş param alınmıştı. Şimdi diyeceğim şu Türkiye'de bu kadar insan profesör hakim şu bu dolandırılıyor ancak İş Bankası hiçbir önlem almıyor. Mesela İş Bankası'ndan arıyorum diyerek arayanlara İş Bankası elemanı olup olmadığımızı sorgulatan bir sistem getirilebilir, örneğin banka arayanın iş bankasına ait personel olup olmadığını olduğunu bana sorgulatan bir sistem getirebilir, bence burada bir banka açığı var ikincisi ben parayı çektiğim krediyi başka hesaba yatırırken beni parayı şu hesaba yatırıyorsunuz şeklinde değil de parayı kendinizin olmadığı falanca kişiye yatırıyorsunuz diye beni çekilen paranın kendi hesabıma yatırılmadığı başkasının hesabına yatırıldığını ikaz etseydi ben uyanır dolandırıcılara kanmazdım, bu yüzden bankanın suçlu olduğunu düşünüyor ve kredi paramın iadesini bankadan istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İş Bankası Çok Yavaş Çalışıyor

12 ARALIK 2020            Funda HANIM

İş bankası Iğdır şubesi ne kadar yavaş çalışıyorsunuz kardeşim 1 saate 1 müşteri ancak alıyorsunuz tam 2 saat sıra bekledim çalışın azıcık.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İş Bankası Beni Zor Durumda Bırakıyor

11 ARALIK 2020            Özlem HANIM

İş bankasında çalışıyorum. Eşim pozitif ve iki küçük çocuğum var. Çocuklarımda da belirti test yapılmadı ama onlara. İş yerinden evden çalışmam konusunda ısrar ediliyor. Evden çalışmazsam yıllık izin kullanmak zorunda bırakılıyorum. İşbankası kurumumu bu tutumu sebebi ile şikayet ediyorum. Gerekli ikazın yapışmasını talep ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İş Bankası Mobil'den İşlem Yapamadım

04 ARALIK 2020            Berat BEY

İş bankası rezalet yolun ortasında kaldım telefonum kapandı bir fatura ödeyeceğim onu bile yapamıyorum mobil işlemlerde iş bankasını tercih edicek olursanız asla ve asla tercih etmeyin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İş Bankası'nin Mobil Uygulaması Çok Kötü

03 ARALIK 2020            Nihat BEY

İş cep mobil uygulamanız son güncelleme berbat hiç anlaşılır değil istediğim işleme giremiyorum kısacası bu son güncelleme çok kötü olmuş lütfen en kısa zamanda anlaşılır bir iş cep güncellerseniz sevinirim teşekkürler iyi çalışmalar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İş Bankası Haksız Yere TL Kesmiş

21 KASIM 2020              Recep BEY

Anadolu hayat sigorta iptali ettiğim için bende 245 TL kesmiş İş Bankası, şikayetçiyim lütfen yardımcı olun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İş Bankası Bilgim Dışında İşlem Yapıyor

17 KASIM 2020              Sezayi BEY

İş bankası maksimum visa kartımdan 6 defa 202.99 çekilmiştir bu işlem. Aynı tarih ve saate toplam 1218 TL. Benim bilgi dışında olmuştur paramın iade edilmesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İş Bankası Bilgim Dışında Yapılan Alışveriş İçin İlgilenmiyor

31 AĞUSTOS 2020          Ali BEY

06,08,2020 tarihinde İş bankası Maximiles kredi kartımdan benim Bilgim dışında 450,04 Euroluk Alışveriş yapılmış Bankaya itiraz ettim fakat yapılan alışveriş ye onay kodu kullanıldığı İçin itirazım olumlu sonuçlanmadı 450,04 Euro karşılığı olan 3967,36 TL ti benden tahsil etmek istiyorlar. Ben böyle bir işlem yapmadım kimler benim kredi kartı hesabıma girdiğini bana söylemiyorlar. O Zanan banka hesabı niye açtırıyoruz üç kağıtçı hırsızların kol gezdiği bankada ne işimiz ola Biz zor şartlarda kazandığımız paralarımızı nasıl güveneceğiz bu bankalara. Lütfen devreye girerek kim bu hesabımdan paraları çekmişse tekrar geri çekerek hesabıma havale edilmesini saygılarımla arz ederim Müşteri numarası 146601901 Saygılarımla Arz ederim Ali Kubat.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı

15 TEMMUZ 2020         Ahmet BEY

İş bankası kredi kart aidatı. Kartımı düzenli kullanan bir müşterinizim ve her yıl aidat kesiyorsunuz ben zaten kartı kullanarak faiz olarak ödüyorum aidatı kesilen 92 tl tutarın geri iadesini talep ediyorum diğer bankalardanda kartım var yüksek limitli bir tek siz aidat kesiyorsunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İş Bankası ATM den Para Yatırdım

15 TEMMUZ 2020         Nuran HANIM

İş bankası ve yapı kredi bankası iş bankası ATM sinden yapı kredi bankası hesabıma yatırdığım param 3 ay geçmesine rağmen hesabıma geçmedi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İş Bankası Otomatik Fatura Ödemesi

29 HAZİRAN 2020         Nurettin BEY 

Fatura ödemelerimi A. Tülay Kırmızıpınar ın İşBankası Ümraniye şubesindeki hesabından 15 senedir ödeniyor idi geçen hafta içinde kapıdan 115TL lık fatura geldi fakat şubeye ödenmesi için bildirmemiş..Lütfen bildirir misiniz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İş Bankası Mtv Ödemesinde Kredi kartı Zorunlu Tutması

15 HAZİRAN 2020         Esra HANIM

İş Bankası MTV ödemesinde kredi kartı olmadan ödeme yapılmadığını söyledi niçin beni kredi kartına zorluyorlar 150 hattını aradım hiç bir şekilde yardımcı olunulmadı yazılı şikayet istiyorlar o da bir aydan aşağı dönüş sağlanmıyor illa icralık mı olmalıyız ne vergi dairesinde yaptırabiliyoruz ne mobil bankacılıktan ne de hesabımda para varken ödeme yapabiliyorum buna çözüm bulunabilir mi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İş Bankası Kart Aidatı

14 HAZİRAN 2020         Hava HANIM

(Türkiye iş bankası müşteri hizmetleri) Görüşme yapabilmek için 25 dakika bekledim. İşimi halletmediler yanlış yönlendirdiler gelen şifreyi yanlış okuyabilmişim sırf bunun yüzünden tekrar aramanız gerekiyor deyip salladılar. Tekrar aradım bir 25 dakika daha sonra ulaştım ve işimi halledemeyeceklerini söylediler. Yani hem hat üzerinde görüşme için 25'er dakika beklettiler.işimi halletmediler Hemde işimi halletmiş gibi yanlış bilgilendirdiler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İş Bankası Kart Aidatı

8 HAZİRAN 2020          Melih BEY

Türkiye iş Bankası ve pandemi sürecindeyken kredi kartı yıllık aidat kesme ücreti 91.35₺ neden kesiyorlar, zaten para kazanıyoruz!! Yardımlarınızı rica ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İş Bankası Kartım Bana Ulaşmadı

29 MAYIS 2020          Ezgi HANIM

İş bankası Bankamatik kartım 1 aydır elime ulaşmadı. Ve geri dönüşde hiç bir şekilde olmuyor. Ben şubeden almak istiyorum yeter.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

WEB SİTEMİZİN KULLANIMI HERKESE AÇIK VE ÜCRETSİZDİR.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.