İş Bankası ATM den Para Yatırdım

15 TEMMUZ 2020         Nuran HANIM

İş bankası ve yapı kredi bankası iş bankası ATM sinden yapı kredi bankası hesabıma yatırdığım param 3 ay geçmesine rağmen hesabıma geçmedi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İş Bankası Otomatik Fatura Ödemesi

29 HAZİRAN 2020         Nurettin BEY 

Fatura ödemelerimi A. Tülay Kırmızıpınar ın İşBankası Ümraniye şubesindeki hesabından 15 senedir ödeniyor idi geçen hafta içinde kapıdan 115TL lık fatura geldi fakat şubeye ödenmesi için bildirmemiş..Lütfen bildirir misiniz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İş Bankası Mtv Ödemesinde Kredi kartı Zorunlu Tutması

15 HAZİRAN 2020         Esra HANIM

İş Bankası MTV ödemesinde kredi kartı olmadan ödeme yapılmadığını söyledi niçin beni kredi kartına zorluyorlar 150 hattını aradım hiç bir şekilde yardımcı olunulmadı yazılı şikayet istiyorlar o da bir aydan aşağı dönüş sağlanmıyor illa icralık mı olmalıyız ne vergi dairesinde yaptırabiliyoruz ne mobil bankacılıktan ne de hesabımda para varken ödeme yapabiliyorum buna çözüm bulunabilir mi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İş Bankası Kart Aidatı

14 HAZİRAN 2020         Hava HANIM

(Türkiye iş bankası müşteri hizmetleri) Görüşme yapabilmek için 25 dakika bekledim. İşimi halletmediler yanlış yönlendirdiler gelen şifreyi yanlış okuyabilmişim sırf bunun yüzünden tekrar aramanız gerekiyor deyip salladılar. Tekrar aradım bir 25 dakika daha sonra ulaştım ve işimi halledemeyeceklerini söylediler. Yani hem hat üzerinde görüşme için 25'er dakika beklettiler.işimi halletmediler Hemde işimi halletmiş gibi yanlış bilgilendirdiler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İş Bankası Kart Aidatı

8 HAZİRAN 2020          Melih BEY

Türkiye iş Bankası ve pandemi sürecindeyken kredi kartı yıllık aidat kesme ücreti 91.35₺ neden kesiyorlar, zaten para kazanıyoruz!! Yardımlarınızı rica ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İş Bankası Kartım Bana Ulaşmadı

29 MAYIS 2020          Ezgi HANIM

İş bankası Bankamatik kartım 1 aydır elime ulaşmadı. Ve geri dönüşde hiç bir şekilde olmuyor. Ben şubeden almak istiyorum yeter.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.