İstanbul Bilişim Ürünler 1 Aydır Yok

19 TEMMUZ 2020     Özlem HANIM

Şikayetçi olduğum marka: İstanbul bilişim internet sayfası. 2 adet indirimde diye ürün aldım fakat 1 ayın üzerinde oldu ürünler hakkında hiç bir işlem yapılmadı. Aradım tedarik sürecinde dediler. Beklememi söylediler ama sonuç değişmedi. Tekrar aradım defalarca ve telefonu açmıyorlar. İnternet üzerinden iade işlemi başlattım ama paramı da yatırmıyorlar. Ne olur bir çözüm bulun. Teşekkür ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstanbul Bilişim Ürünüm Teslim Edildi

19 TEMMUZ 2020     Yaşar BEY

İstanbul bilişimden samsung marka cep telefonu aldım internet aracılığıyla 2.aydır telefonu teslim etmediler şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstanbul Bilişim Ürün Teslimatı Yapılmadı

18 TEMMUZ 2020     Ümran HANIM

İstanbul bilişim İnternet mağazasından şikayetçiyim 24 haziran 2020 tarihinde sipariş vermiş olduğum ürünüm 17 temmuz 2020 tarihinde teslim edilmesi gerekiyordu. Ürün teslimi yapılmadı ayrıca karşı tarafta muhatap olabileceğim hiçkimse yok. Para iadesinin yapılmasını istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstanbul Bilişim den Bulaşık Makinası Aldım Gelmedi

16 TEMMUZ 2020     Sedat BEY

İstanbul bilişim alışveriş sitesi ben bir bulaşık makinesi aldım bu siteden bir ay oldu aldığım ürün gelmedi ve bir ay sonra bu ürünü iptal ettim 1123tl ödeme yaptım ve şimdide 20 gün geçtiği halde para iademi hala yapmıyorlar bu firmadan şikayetçiyim bilgilerinize arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstanbul Bilişim Telefon Aldım, Gelmedi İade de Yok

13 TEMMUZ 2020      Zeki BEY

İstanbul bilişimden telefon siparişi vermiştim. Corona virüsten dolayı tedarik edemeyeceklerini söylediler. Bende paramın iadesini istedim ama iki ay oldu. Paramı iade etmediler ve telefonları açmıyorlar. . 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstanbul Bilişim İadem Gerçekleşmedi

13 TEMMUZ 2020      Tarık BEY

İstanbul bilişim aş internet üzerinden başvurmuş olduğum TLF siparişimi başvurudan 2gun sonra iptal ettirdim para iadem yasal sürecin dolmasına rağmen para iadem gerçekleşmedi müşteri hizmetleri ile görüştüm sürekli olarak erteliyorlar sipariş numaram DP-2563242 bu konuda yardımcı olur musunuz iyi çalışmalar. 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstanbul Bilişim Telefon Siparişim Teslim Edilmedi

1 TEMMUZ 2020      Abdulbaki BEY

İstanbul bilişim biz bu firmadan 34 Nisan 2020 de bir Samsung A51 cep telefonu sipariş verdik temin 15 dediler bize hala telefonu teslim alamadık ve arıyoruz telefonlarını muhattap bulamıyoruz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstanbul Bilişim Aldığım Kombiyi Göndermedi

29 HAZİRAN 2020       Kasım BEY

İstanbul bilişim den aldığım kombi 1 ay oldu hala göndermediler defalarca aradım bakan yok mail yolladım cevap veren yok ne yapacağımı bilmiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstanbul Bilişim Telefon Aldım Gönderilmedi

29 HAZİRAN 2020       Metehan BEY

İstanbul bilişim cep telefonu aldı 04.06.2020 de daha kargolanmadı modeli Samsung Galaxy A20s.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstanbul Bilişim Yetkililerine Ulaşamıyorum 

23 HAZİRAN 2020       Pakize HANIM

İstanbul bilişimden televizyon aldım 17 nisanda 3 ay olacak ne paramı verdiler ne de televizyonu yolluyorlar kredi kartı ile ödeme yaptım hiç bir yetkiliye ulaşamıyorum yardımlarınızı bekliyorum evimde televizyonum yok.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstanbul Bilişim İade Gönderdim Param Verilmedi

19 HAZİRAN 2020       Yalçın BEY

İstanbul bilişim. 06.04.2020 tarihinde almış olduğum Philips 55 PUS 7304 markalı tv 2 ay olmasına rağmen gönderim yapmadılar ürünü iptal ettim ancak Para iademi bir türlü yapmıyorlar ödemeyi EFT olarak 4.031.04 tl ödedim. Sipariş numarası DP2450478 paramı biran evvel iade olamasını istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstanbul Bilişim TV Aldım

17 HAZİRAN 2020       Zülküf BEY

İstanbul bilişim 29 şubata beşte tv aldım parasını tek çekim ödedim tv aylar geçti gelmedi iptal ettik 14 gün içerisinde paramın hesabıma geçmesi gerekirken 2 ay oldu hala geçmedi tosunlar türüyor devletimiz nerde.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstanbul BilişimSiparişim Gelmedi

16 HAZİRAN 2020        Yüksel BEY

İstanbul bilişim 03.05.2020 tarihinde verdiğim siparişim hala gelmedi müşteri hizmetleride telefonlara bakmıyor herhangi bir bilgi veren yok gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstanbul Bilişim Siparişim Tedarik Edilmedi

15 HAZİRAN 2020         Hüseyin  BEY

İstanbul bilisim 1438322 nolu siparişim Mart ayında aldım fakat tedarik edemediler iptal etmek zorunda kaldım 14 gün içinde para iadesinin yapılacağını söylediler ama defalarca aramama rağmen sürekli muhasebe departmanı ilettik dediler ama bir türlü para iadesi yapılmadı bu nasıl bir ticaret anlayışıdır bizim şu zor dönemimizde alın teri ile kazandığımız paranın üzerine yatıyor sunuz yazıklar olsun sizin gibi firmaya insanlara yalan söylüyor parasının üzerine yatmaya çalışıyorsunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstanbul Bilişim Paramı İade Etmedi

8 HAZİRAN 2020          Mesut BEY

İstanbul/retro bilişim paramı iade etmedi.Dp-2469182 sipariş nosu ile TV alacaktım onay yapılmadı iptal ettim.bir aydır param iade edilmedi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstanbul Bilişim Aldığım Ürün Gelmedi 

6 HAZİRAN 2020          Merve HANIM

İstanbul bilişim den dyson v süpürge aldım bir ay oldu halen elime ulaşmadı, telefonlarıma cevap verilmiyor, gerekirse hesabıma iadesini istiyorum. Garanti bankamatik den, havale yolu ile ödeme yapılmıştır.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstanbul Bilişim Müşteri Hizmetlerinden Memnun Kalmadım

6 HAZİRAN 2020          Mustafa BEY

Vermiş olduğum sipariş için istanbul bilişim müşteri hizmetlerini çok defa aramama rağmen kendilerine ulaşım sağlayamadım verilmeyen hizmetten memnun kalmadım telefonları açmıyorlar ilgilenmiyorlar yasaların uygulanıp sözde müşteri hizmetlerin gereken cezayı almasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstanbul Bilişim Aldığım Telefon Hala Gelmedi  

29 MAYIS 2020          Delal HANIM

Istanbul Bilişim den şikayetçiyim 27 nisanda sipariş ettiğim telefon hala elime geçmedi ve herhangi bir geri önüş sağlamadı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstanbul Bilişim Paramı İade Etmiyor 

27 MAYIS 2020          Musa  BEY

İstanbul bilişim Cep telefonu siparişi verdim söylenilen tarihte gelmedi ve iptal ettim para iademi yapacaklarını söylediler ma 3 ay oldu yapmadılar Arıyorum. Tamam diyorlar ama tekrar dönüş yapılmıyor maddi olarak zor durumdayım para iademin yapılması için yardımcı olmanızı rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstanbul Bilişim 3.000Tl Tv Aldım Gelmedi 

27 MAYIS 2020          Muhammed  BEY

istanbul Bilişim Mağduriyet 3.000 Tl değerinde bir Tv aldım fakat ne telefonlarıma cevap veriyorlar ne de kargomu gönderiyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.