top of page

İSTİKBAL

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  06

İstikbal Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

İstikbal'den Aldığımız Yatak Teslim Edilmedi

09 KASIM 2020              Mahmut BEY

Şikayetçi olduğum marka istikbal istikbal diyarbakır gazilerden 40 gün önce yatak almıştık 10 gün içinde elinizde olacak dendi tam 40 gün geçti bayiye her gidişimizde bizi oyalıyolar gelecek diyolar ama çözüm yok paramızı peşin olarak alıp ürünümüzü göndermiyorlar hiç güvenilir bir firma değil paramızı alıp hizmet vermiyorlar mağdur ediliyoruz gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstikbal'den Aldığım Kanepe Elime Ulaşmadı

02 EYLÜL 2020              Fahrinisa HANIM

İstikbal (MOBEKA-Aspendos) Yakkadiknuc aydan fazla bir kanepe aldım... Her seferinde sizi sonra arayacağız diyorlar ve kesinlikle beni tek bir defa dahi aramadılar… Şimdi ne kanepemden haber var ne arayan soran Genel müdürlük ise sadece bana şikayet oluşturalım diyorlar sadece bu… Bu şikayet defalarca oluşturuldu yine dönüş yok ne arayan var ne soran.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstikbal Ürünümü Eksik Teslim Etti 

03 EYLÜL 2020              Ümit BEY

İstikbal batılı mobilya ürün teslimi 19 gün önce yapılması gerekirken henüz ürünler eksik gelmiştir ve bununla ilgili mağazaya defalarca gidilmesine rağmen telefonla irtibata geçilmesine rağmen bize net bilgi verilmiyor ve aksine ilgisiz ve alakasız davranıyorlar hiç bir konuda bize yardımcı olmuyorlar müşteri hizmetlerini arayarak şikayette bulunduk fakat onlarda bize geri dönüş yapmadılar ve biz yeni evliyiz bununla ilgili gerçek anlamda mağduruz lütfen bu konuda bize yardımcı olursanız seviniriz.İlginiz için şimdiden teşekkürler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstikbal Ürünümü Göndermedi

01 EYLÜL 2020              Murat BEY

İstikbal bayisinden koltuk takımı siparişi verdim 3 ay oldu neredeyse hala gelmedi bayiyi arıyorum bu ay şu ay diyip sallıyorlar parasını da ödedim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstikbal Çift Kişilik Yatak

04 HAZİRAN 2020         Mehmet BEY

İSTİKBAL ÇİFT KİŞİLİK YATAK.14.3 .2020 de Burhaniye sabır tic. aldım ürünün 1 ay denemeli olduğunu söylediler, Yatağı açtık Anormal bir koku var, biz 40 gün kadar kullandık, Yatak da sağ ve solda çökme oldu.bayiye gittik yatağı söyledik değişelim dedik.Olmaz önceden bildirmeniz gerekliydi dediler.Ben senin adi kokmuş mal sattığını nereden bileceğim ki önceden bildireyim. Servis yazdılar İzmirden gelecekler tlf .açık olsun bir defa ararlar cevap vermezsen aramazlar gelmezler dediler ve GELMEDİLER.Nasıl iş bu .Uzatmayacağım  bunun üzerine 2 defa izmir e kayıt verdim .birinde dedikleri şu arkadaşlar kayıt geçmemiş.diğerindede biz o bölgeye bakmıyoruz.Bakmıyorsanız kayıt neden alıyorsunuz neden tarih veriyorsunuz şu zama da geliriz diye.Ne yapayım dedim .Size bakan servisi bulun yardımcı olurlar ……en başta  bir yanlış yaptım istiklal i büyük harfle yazdım, maalesef onu hakketmiyor kendini iyice bozmuş ona küçük harfler daha iyi yakışıyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

İstikbal Koltuk Takımım Deforme Oldu

27 NİSAN 2020              Sibel HANIM

İstikbal marka aldığım koltuk takımım iki yıl olmadı kullanalı ve deforme solma oldu üstleri örtülü olduğu halde istikbal firması sorumsuz dönüş bile yapılmadı koltuğumun değişmesini istiyorum

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page