Kamil Koç Şoförü Çok Siniri

16 TEMMUZ 2020          Senem HANIM

Kamil koç sarımsaklı balıkesirden yedi bucuk saatlik yolu gelemedik bir türlü bizi Ümraniye'den Alibeyköy den otogara hayla gelemedik zaman önemli bir kavram onun dışında çok mola verip mola verdiğini bile söylemedi bildiğiniz minibüs durağı gibi yolcu toplaya toplaya gidiyoruz araç on ikide kalktı bu arada yeni Alibeyköy den çıktık hiç memnun kalmadım kim bilir evime kaçta gidicem ve otobüs şoförü çok sinirli.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kamil Koç Tazminatımı Yatırmadı

15 TEMMUZ 2020          Adem BEY

06.03.2020 tarihide Kamil Koç otobüslerin sen iş çıkışım yapıldı ve tazminatım yatırılmadı. devletin vermiş olduğu Pandemiye başvuru yaptım 02.05.2020 tarihden beri Süreç devam ediyor diye yazı çıkıyor Biz her seferinde (SN CUMHUR BAŞKANIMIZI ) Destekledik bu kötü durumda Hiç bir gelirim olmadıgı için (SN CUMHUR BAŞKANIMIZDAN Pandemi yardımınızı bellekteyim gereğini arz ederim).

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kamil Koç Beni Almadan Gitti 

9 TEMMUZ 2020          Abidin BEY

Kamil koç. 09.07.2020 15:20 GEMLİK-OTOGAR, İSTANBUL-Alibeyköy seferinde 24 numaralı koltuktaki biletiniz için PNR Numaranız: AAA7D920. Bu otobüsün yolcusuyum. Konu otobüs şoförü Alibeyköy yolcusu sadece ben olduğum için iznim olmadan Alibeyköy uğrak terminaline uğramadan Esenler otogarına gelmiş ve her iki şöförde durumun sorumluluğunu üslenmeden birbirlerini suçlamıştır. Konu ile ilgili bir de taksi buradan Alibeyköy e 20 tl yazar diyerek lakayt bir cevaptan sonra (taksinin talep ettiği ücret 60 lira yazar olmuştur) ortadan kaybolmuşlardır. konuyu müşteri hizmetleri ile paylaştıktan sonra aşağıdaki sms telefonuma gelmiş fakat ulaşması gereken yetkili birim bana halen ulaşmamıştır. Böylesine geçmişte köklü bir firmanın tercih edilmemesi gerçekliği bu durumdaki bir yolcusunu ortada bırakması ve ilgilenmemesi ile kanıtlanmış olup kaybedilen zaman ve para kaybı kabul edilemez.Sayın Abidin Engin Ermete iletinize istinaden KK-736348-N8D0 numaralı başvurunuz kayıt altına alınmıştır. İlginize teşekkür ederiz. - B030

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kamil Koç Araçlarında Hijyen yok 

2 TEMMUZ 2020          Şerife HANIM

Kamil Koç şehirler arası otobüs Otobüsler çok pis hiç hijyen yok muavinlerde ilgilenme yok.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.