KAMİL KOÇ

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  12

Kamil Koç Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Kamil Koç Az Kalsın Kaza Yapıyorduk

07 KASIM 2020              Kazım BEY

Seyahat Ankara istikametinden Balıkesir/Akçay istikametine gitmek için saat 23 00’da kalkması gereken araç gecikmeli olarak kalkmış ve yolda alması gereken bir yolcuyu alamadığından yolda yarım saatten fazla bekleyip yolcuyu alıp yoluna devam etmiştir muavin ön tarafta oturup uyuya kalmıştır. Uyuya kalan muavin şoförün yanına düşerek şoförün dikkatini dağıtıp bir anlık panik yapmasına sebep olmuştur. Allah'tan ucuz yırtık 23:00'da yola çıkan araç 04:22 'ye kadar mola vermemiştir kendisinde sorulduğunda Bursa terminalinde yolcu alırken vereceğini söylemiştir. Gerçekten bu otobüsler Kamil Koç armalı olup şahıslaramı aittir yoksa ciddi bir firmayamı aittir İlk defa şirketinizi seçmiştim ve bu tecrübe de son oldu.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kamil Koç Çok Sarsıntı Yapıyor

04 KASIM 2020              Sevgi HANIM

Kamil Koç 05.11.2020 tarihinde şu an balıkesir Ankara’ya seyahat halindeydim

Otobüs içinde sarsıntıdan yazamıyorum… Müşterini aradım dönmelerini bekliyorum ama rezalet bir araç… Herkes bilsin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kamil Koç Bizi Mağdur Etti

04 KASIM 2020              Sevgi HANIM

Kamil Koç, Devrekten Antalya otogarına geldim sabah 7.25 servise doğru gittim. 2 beyfendi sabah sabah yüzüme bakıp servis gitti dedi. Saatiniz kaç diye sordum 7.30 dedi eee o zaman otobüs yeni geldi kimi götürdünüz siz dedim size açıklamamı yapacağız dedi dalga geçerek. Mağduriyetimi Anlamışınızdır. İnşallah ellerimde bavullar ayıp dedim gerçekten ayıp anlamışınızdır servis ise mecburen bütün otobüsler gelecek öyle kalkacak balık baştan kokar diye boşuna söylememişler. Kamil Koç'la her zaman yolculuk yapıyordum sayenizde oda bitti sanki oranın taksicileriyle anlaşma yapmışlar şaka gibiydi gerçekten ilgilenin gerçekten. Diğer servis 1 saat sonraymış beklemesinler diye yapılıyor belkide yoktu rica ediyorum. 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kamil Koç Klimaları Isıtmıyor

02 KASIM 2020              Selim BEY

Kamil Koç Turizm, 11.01.2020 akşam saat 21:00 Bodrum'dan Ankara istikametine yolculuk etmekteyim, otobüsün klimaları hiç bir şekilde ısıtmadı Ankara'ya kadara donarak yolculuk yaptık. Konu ile ilgili geri dönüş yapılırsa sevinirim. 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kamil Koç Paramı Geri İade Etsin

28 EKİM 2020                Yunus BEY

Kamil Koç Otobüsleri Anonim Şirketleri, biletimde yazan peronda otobüsümü beklememe rağmen otobüsün farklı bir perondan kalkması nedeniyle bedelini ödediğim hizmetten faydalanamadım. Bu sebeple ödemiş olduğum bilet bedeli 50 Türk Lirası'nın tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kamil Koç Haksız Kazanç Elde Ediyor

12 EKİM 2020                Eyüp BEY

Kamil Koç Muğla'dan uşağa Denizli üzerinden gitmek için bilet istedik sırf daha fazla para kazanmak için İzmir uşak üzerinden kestiler 5 saatlik yolu 7 saate çıkardılar bu konu hakkında şikayetçiyim. 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kamil Koç Yeterli Bilgi Vermedi

06 EYLÜL 2020              İbrahim BEY

Kamil koç otobüs işletmesi Fatsa Şubesinde çalışan personeller hakkında : Hopa dan Ankaraya yolculuk yapmaktayım. Hopa Kamil Koç yazıhanesinden aldığım bilet koltuk no 29 fakat koltuk iki kişilikmiş bana yazıhanesinden çalışan görevli böyle bir hatırlatma yapmadı. Fatsa yazıhanesine gelince yanıma bir yolcu oturdu biletini internetten almış. Ben yazıhanesinden personeline itiraz edince bana kızarıklık cevap verdiler Bana insan gibi izah etmiş olsa idiler Bende ikna olurdum..Ben kronik hastayım iki kişilik koltukta Ankaraya kadar ki yolculuğum bilemiyorum. Yorum siz bu mesajı okuyanlara bırakıyorum. İyi günler dilerim. 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kamil Koç Emniyet Kemeri Bozuk

07 EYLÜL 2020              Sibel HANIM

Kamil Koç otobüsleri emniyet kemerleri bozuk, ilgi sıfır. Kemerler neden yapılmıyor denildiğinde kaba bir tavırla karşılaştık.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kamil Koç Şoförü Çok Sinirli

16 TEMMUZ 2020          Senem HANIM

Kamil koç sarımsaklı balıkesirden yedi bucuk saatlik yolu gelemedik bir türlü bizi Ümraniye'den Alibeyköy den otogara hayla gelemedik zaman önemli bir kavram onun dışında çok mola verip mola verdiğini bile söylemedi bildiğiniz minibüs durağı gibi yolcu toplaya toplaya gidiyoruz araç on ikide kalktı bu arada yeni Alibeyköy den çıktık hiç memnun kalmadım kim bilir evime kaçta gidicem ve otobüs şoförü çok sinirli.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kamil Koç Tazminatımı Yatırmadı

15 TEMMUZ 2020          Adem BEY

06.03.2020 tarihide Kamil Koç otobüslerin sen iş çıkışım yapıldı ve tazminatım yatırılmadı. devletin vermiş olduğu Pandemiye başvuru yaptım 02.05.2020 tarihden beri Süreç devam ediyor diye yazı çıkıyor Biz her seferinde (SN CUMHUR BAŞKANIMIZI ) Destekledik bu kötü durumda Hiç bir gelirim olmadıgı için (SN CUMHUR BAŞKANIMIZDAN Pandemi yardımınızı bellekteyim gereğini arz ederim).

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kamil Koç Beni Almadan Gitti 

9 TEMMUZ 2020          Abidin BEY

Kamil koç. 09.07.2020 15:20 GEMLİK-OTOGAR, İSTANBUL-Alibeyköy seferinde 24 numaralı koltuktaki biletiniz için PNR Numaranız: AAA7D920. Bu otobüsün yolcusuyum. Konu otobüs şoförü Alibeyköy yolcusu sadece ben olduğum için iznim olmadan Alibeyköy uğrak terminaline uğramadan Esenler otogarına gelmiş ve her iki şöförde durumun sorumluluğunu üslenmeden birbirlerini suçlamıştır. Konu ile ilgili bir de taksi buradan Alibeyköy e 20 tl yazar diyerek lakayt bir cevaptan sonra (taksinin talep ettiği ücret 60 lira yazar olmuştur) ortadan kaybolmuşlardır. konuyu müşteri hizmetleri ile paylaştıktan sonra aşağıdaki sms telefonuma gelmiş fakat ulaşması gereken yetkili birim bana halen ulaşmamıştır. Böylesine geçmişte köklü bir firmanın tercih edilmemesi gerçekliği bu durumdaki bir yolcusunu ortada bırakması ve ilgilenmemesi ile kanıtlanmış olup kaybedilen zaman ve para kaybı kabul edilemez.Sayın Abidin Engin Ermete iletinize istinaden KK-736348-N8D0 numaralı başvurunuz kayıt altına alınmıştır. İlginize teşekkür ederiz. - B030

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kamil Koç Araçlarında Hijyen yok 

2 TEMMUZ 2020          Şerife HANIM

Kamil Koç şehirler arası otobüs Otobüsler çok pis hiç hijyen yok muavinlerde ilgilenme yok.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

WEB SİTEMİZİN KULLANIMI HERKESE AÇIK VE ÜCRETSİZDİR.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.