Karaca'dan Granit Tava Seti Yamulmuş Geldi 

13 AĞUSTOS 2020          Seda HANIM

İnternet üzerinden Karaca granit tava seti aldım kargo bugün geldi tavaların kenarları ciddi şekilde bükülmüş güçlü darbe almış olması gerekiyor bu kadar edilebilmesi için.ürünleri mağazalardan değişim yapmıyorlar muhattap olarak kimseyi bulamıyorum.küçük bebeğim var dışarıya çıkamıyorum kargo ya verebilmek için zaten dışarıya çıkabilecek olsam internetten alışveriş yapmaz görerek mağazadan alırdım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Karaca'dan Kahve Makinası

17 TEMMUZ 2020          Tuğba HANIM

Karaca hatır kahve makinesi aldığımdan beri 2 defa kullandım sadece arıyorum müşteri hizmetlerini bakmIyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Karaca'dan Tencere Seti

16 TEMMUZ 2020          Ceyda HANIM

Karaca-Karaca bursa Anatolium şubesinden tencere seti aldık.Eve geldikten sonra tavasının yamuk olduğunu fark ettik.Evime sur yapı şubesi yakın diye oraya götürmek istedim değişimi kabul etmediler alınan şubeden yapılması gerekiyormuş.Başka şehirden gelse nasıl olacaktı.Mağduriyetim giderilemedi.Karaca ayrıca internetten siparişde vermiştik bütün seri kırık geldi ve hala çözüm bulamadık.Karaca hayal kırıklığı yaşattı.Mağduriyetim giderilmesi için gereğini rica ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Karaca'dan Ürün Aldık Hala Gelmedi

16 TEMMUZ 2020          Fatih BEY

Ankara Metromall avm karaca mağazası bizden stoklara bakıp peşin parasını aldılar 6 mart itibariyle şu zamana kadar istediğimiz ürün daha gelmedi ve halen oyalıyorlar gereğinin acil yapılmasını ve mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyorum düğünümüz var 20 eylülde.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Karaca Havlu ve Yatak Örtüsü Aldım

19 HAZİRAN 2020          Özge HANIM

Karaca Home. Karaca'dan bir alana bir bedava kampanyasından 130 TL lik havlu aldım. Yanında 100 tl lik yatak örtüsü aldım. Yatak örtüsünü beğenmeyip geri iade ettım. Ancak faturada 130 TL lik havlu 166 kusur 100 tl lik yatak örtüsü 63 lık gösterilip 40 tl mı kesip para iadesi yapılmış. Bu sahtekarlıktan başka bir şey değil.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Karaca Nevresim Seti Gelmedi

8 HAZİRAN 2020          Nigar HANIM

Karaca . Karaca home dan tek kişilik nevresim seti ve sahan seti almıştım sahan setim geldi ama nevresim takımı gelmedi müşteri hizmetlerindende ulaşım saglayamadım bilgilendirir misiniz?

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Karaca Tava Aldım 

8 HAZİRAN 2020          Semra HANIM

Karaca ev aletlerinden sitesi üzerinden kampanyası olan bir alana bir bedava sipariş verdim tava bir adet geldi ve küçük geldi değiştirilmesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Karaca Tost Makinası Kırık Geldi

29 MAYIS 2020          İbrahim BEY

Karaca cookplus prestige granit tost MK Pink rengi telefon 08502525572 kargodan veya firmadan kırık gelmesi eşim Ayşe yüksel internet üzerinden almış yenisini birebir veya parasını talep ediyorum saygılarımla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.