top of page

KELEBEK MOBİLYA

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  04

Kelebek Mobilya Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Kelebek Mobilya Sürekli Oyalıyor

25 KASIM 2020              Gizem HANIM

Kelebek Mobilya Temmuz ayında verdiğimiz ürünler elimize Ekim'de teslim edildi. Ekimin ayında teslim edilen çalışma sandalyesinde ayak problemli geldi 1 ayak kırık servis 1 ay önce geldi sipariş daha geçilmemiş bugün servis geldi yanlış göndermişler dedi ve gitti. Kelebek mobilyanın eski kalitesinden eser yok hep mağduriyet arayıp ulaşma şansınız da çok düşük sürekli oyalıyorlar. Biz hala bekliyoruz düşünün bir sandalye ayağını değişmek için. Bir de size ürünleriniz şu tarihte üretimden çıkacak derler 1 gün sonra aradığınızda size 1 ay sonra üretimden çıkacak deyip insanların aklıyla oynarlar. Güvenip kelebeğe gittik sorun hep sorun asla yaklaşılmaz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kelebek Mobilya Beni Mağdur Etti

20 KASIM 2020              Fehime BEY

Kelebek mobilya baza emniyet kilidi bozuk çıktı. Defalarca aramama rağmen bir kez gelindi tek piston takıldı. Tekrar aradım diğer piston geldi. Bu defada piston üzerindeki emniyet kilidi eksik geldi. Sorunun giderilmesini rica ettim ama günlerdir ne geldiler ne aradılar. Aldığım mobilya dokuz yıl garantili olmasına rağmen bir emniyet kilidini takamadılar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kelebek Mobilya Ürün Tesliminde Sorun Yaşadım

06 EYLÜL 2020              Mahmut BEY

Kelebek mobilya İzmir Kısıkköy kelebek mobilya mağazasından Haziran ayının 20 sinde köşe koltuk takımı aldım 45 günde teslim edeceklerini söylediler fakat 80 gün sonra teslim ettiler onuda eksik getirdiler hiç bir kimse sorunumla ilgilenmedi bayi fabrikaya suç attı fabrikada bayiye suç atıyor eksik olan parçanın ( köşe bağlantısı olan puf) nerede olduğunuda bilen yok sürekli geçiştirme ye çalışıyorlar yalan söylüyorlar Kelebek dedik kurumsal firma diye düşünmüştük oysa hiç kurumsallık ve profesyonellikle alakaları yokmuş telefonlarada cevap vermiyorlar zar zor müşteri hizmetlerine durumu izah ettim halen dönen olmadı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kelebek Mobilya Çok İlgisiz

9 TEMMUZ 2020            Okan BEY

Kelebek Mobilya. Yaklaşık 4 ay önce Kelebek Mobilya'dan aldığım iki adet ikili koltuğun yaslanma yerimden söküldü açıldı. Servis alıp götürdü. Geri getirdiğinde Elle dikildiğini fark ettik biz böyle tamir ediyoruz dediler. Daha sonra diğer koltuk söküldü ve diğer dikilen koltuğun başka bir yeri söküldü. İade veya değişim istedim. Ancak 1 buçuk ay bana dönüş yapılmadı. Müşteri ilişkilerini 8-9 defa aradım sonuç yok fabrikayı aradım santrali aşıp muhatapla karşılaşamıyorsunuz. Servisi sürekli arayınca bana isteğiniz reddedildi dediler. İtiraz ettim hem müşteri ilişkilerine hem servise itiraz ettiğimi belirttim ancak bir ayı geçti sonuç yok. Kimseye ulaşamıyorum. Çok ilgisizler. Kelebek markasına güvenim sarsıldı. Yatak odamı genç ve çocuk odalarını ve salon takımlarını aldığım firma malının arkasında durmuyor. Her tamirde bir hafta on gün koltuk parçası gittiği için kullanamıyorum ve farklı yerlerden dikişler atmaya devam adıyor. Hepsi farklı yerde yani bu koltuklara oturmak yerine serviste tamirde olacaklar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page