KORKMAZ

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  09

Korkmaz Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Korkmaz Müşteriyi Mağdur Etti

20 OCAK 2021                Serap HANIM

Haziran ayında aldığım Korkmaz çaycı söylenen özellikleri taşımadığı için şikayetimi bildirdim. Ürünü firmaya geri gönderdim ve ücretin iadesini talep ettim.üzerinden bu kadar zaman geçmesine rağmen ne ürün elime ulaştı ne de ücreti hesabıma yattı. Lütfen gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Korkmaz'ı Hiç Tavsiye Etmiyorum

19 ARALIK 2020            Umut BEY

KORKMAZ mutfak mikseri çırpıcı sürekli arıza veriyor servise götürdüm servise girmiyormuş 70 TL aldılar tekrar aynı sıkıntıyla karşı karşıyayım hiç tavsiye etmiyoruz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Korkmaz'dan Aldığım Çaycı Bozuk Çıktı

22 KASIM 2020              Seher HANIM

Korkmaz çaycı aldık anneme suyu kaynatmıyor ve alt kısmı kullanılmadığı halde küfleniyor. Servise gönderdik yapılacak bir şey yok denildi. Aynı marka aynı çaycıyıdan kullanıyorum ben bi sorun yaşamadım fakat yeni aldığımız ürünü kullanamadık hiç memnun kalmadık iade etmek istiyoruz

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Korkmaz'dan Aldığım Düdüklü Tencereden Memnun Kalmadım

21 KASIM 2020              Fugen HANIM

Korkmaz marka düdüklü 5 yıl önce aldım kap ak açma mandalı bozuldu o kadar parayı vermeye değmezmiş korkmaz markasına yakışmadı. Bundan sonra korkmadan uzak duracağım. Alırken çok düşünün. Paranızı carcur etmeniz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Korkmaz Çaycının Kulpu Çıktı 

16 TEMMUZ 2020          Müşerref HANIM

Korkmaz elektrikli çay makinesi 2 aydır kullanıyorum yeni ürün garantisi var fakat bu ürün çok tehlikeli çünkü çay demlerken alt kısmında kaynak su varken birden kulpu yerinden çıktı sıcak su üzerime koluma döküldü yandım ürünü İzmir media markt tan aldım bakır renkli çelik şu anda maddi manevi mağduriyetimin giderilmesinde yardımcı olursanız sevinirim ürünü mağazaya götüremiyorum şehir dışındayım..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Korkmaz'ın Hiçbir Ürününden Memnun Değilim

14 TEMMUZ 2020          Sultan HANIM

Korkmaz'dan çaydanlık ketin aldım ve bozuk cıktı bir ay servisde kaldı sorun yine aynı ve renginde değişliklerde oldu değiştirmiyorlar hiç bir ürününden memnun değiniz bu konuda sizden bu konu da desteğinizi bekliyoruz artı elektrikli ocakta aldık oda boya attı alırken değiştiririz demişlerdi onuda değiştirmediler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Korkmaz Doğrayıcı Arızalı Geldi 

2 HAZİRAN 2020           Sümeyye HANIM

Trendyol dan korkmaz marka bir doğrayıcı aldım ürünün kapağı oturmuyordu ve bıçakları cama sürtüyordu iade talebinde bulundum reddedildi ürünü iade etmek istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Korkmaz Blender Setini Kullanırken Patladı 

1 HAZİRAN 2020           Nazan HANIM

Korkmaz blender seti kullandığım urun bozuldu garantiye yolladım yolladığımda garantisinin bitmesine 15 gün vardi urun serviste kaldığı süreçte garanti suresi doldu bana gelen ürün yapılmış geldi fakat bir kere çalıştırdım  süresinin serviste dolduğunu söyledim kullanıcı hatası dediler fakat ben urunu çalıştırdığımda urun patladı bu urunu ben 4 yıldır kullanıyorum nasıl bilinçsiz olabilirim ürünü çalışırken patlaması nasıl kullanıcı hatası olabilir yapılan urunun zaten değişen parçalarınında garantisi olması gerekmiyor mu ben urunumun ücretsiz yapılmasını talep ediyorum lütfen ilgilenir misiniz serviste kaldığı süreçte ürünün garantisinin dolması benim problemim değil.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Korkmaz Markasına Güvenerek Almıştım Hayal Kırıklığına Uğradım

19 MAYIS 2020              Ümit BEY

Almış olduğum Korkmaz markalı ürünün ikinci defadır kapağının malzemeleri kırılıyor bir de geç pişiriyor hiç memnun kalmadım Korkmaza çok güvenerek aldım mağduriyetimin gidermesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

WEB SİTEMİZİN KULLANIMI HERKESE AÇIK VE ÜCRETSİZDİR.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.