KUMTEL

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  08

Kumtel Servis Göndermiyor

09 ARALIK 2020            Senay HANIM

Kumtel ocak-fabrika hatalı ürün defalarca kayıt kurulmasına rağmen servis yönlendirildi bilgisi verilip servis gelmemektedir.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kumtel Servis Beni Oyalıyor

16 KASIM 2020              Rümeysa HANIM

Kumtel Luxel’den aldığım ankastre üründe sorun var iki aydır firma beni oyalıyor gelip bakmıyorlar Kumtel servis.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kumtel'den Aldığım Ankastre Setin Kurulumu Yapılmadı

28 EKİM 2020                Sibel HANIM

Kumtel marka ankastre set aldım kurulumu için servis gelmiyor 4 iş günü geçti hala yok evimi taşıdım doğalgaz bağlandı, tüpüm bitti halimi anlatmama rağmen servis gelmiyor lütfen yardımcı olun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kumtel Markalı Hiçbir Şey Almam

03 EKİM 2020                Tarkan BEY

Bir daha Kumtel almak mı Allah korusun. İstanbul Bahçelievler bölgesinde almış olduğum ocağı bağlanmaya gelen servis, bağlantı hortumu kısa dedi ve hortumu bizden satın almanız gerektiğini belirtip her yerde 35 TL'ye satılan hortum için benden 80 TL talep etti. Benim aldığım hortumu da takmak zorunda olmadığını taksa bile 30 TL alacağını belirtti. İsminin O*** olduğunu belirten telefondaki sözde Kumtel servis yetkilisi resmen küçük dağları kendisi yaratmış adeta. Nereye şikayet edersen et diyecek kadar kaba. Kumtel yetkililerinden artık çözüm istemiyorum ben kendi imkanlarıyla bağlatırım. Cihazın garanti kapsamından çıkması veya çöp olması umurumda bile değil. Yazık ve acı olan sizin senelerdir olan Kumtel markanızın maalesef itibarsız hallerde olması. Bu arada Kayseri'de bulunan merkez telefonlarımız tam bir facia şikayetim var dendiğinde bağlanılan telefonu dakikalarca açan yok. Saygıyla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kumtel Mini Fırının İçinde Aydınlatma Yok

20 EYLÜL 2020              Yusuf BEY

Kumtel mini fırın Kum tel marka mini fırın aldım ama aldığında kurulumunu yaptım fakat en önemli olması gereken özelliğin olmadığını fark ettim fırının içinde aydınlatma yok yani öyle bir sistem yapılmamış aydınlatma olmayınca içine koydum malzemenin pişme sürecini hiçbir şekilde anlayamıyorumÇünkü fırının içi hiçbir şekilde gözükmüyor bu kadar mantıksız bir şey ben hayatımda görmedim yani ne yapmam gerekiyor hiçbir fikrim yok fırını çöpe mi atsam diye düşünüyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kumtel Fırın İçin Servis Oyalıyor

8 HAZİRAN 2020           Süleyman BEY

Marka: Kumtel fırını Konusu: Dörtyol'da bulunan yeliz ısıtma soğutma ergün özbademci yetkili servisi arıyorum sorunumu dile getiriyorum 1.5 aydır gelip fırını yapacaklar her aramama yarına geleceğiz diye geçiştiriyor ve çok mağdur durumda kaldım bir an önce sorunumun düzelmesini istiyorum

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kumtel Ocak Aldığıma Pişman Oldum

8 HAZİRAN 2020           Nafiz BEY

kumtel ankastre ocak bir yıldır arızalı servis bakıp gidiyor halledeceğiz diyor giden gelmiyor ürünleriniz ve servisiniz Çok kötü ve kalitesiz biz bundan sonra hakkimizi sizinle tüketici mahkemesinde Çözeceğiz

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Kumtel Ocak Aldığıma Pişman Oldum

29 MAYIS 2020              Dilek HANIM

Kumtel ocak aldım. 21 Mayıs servisi arayıp kurulum için kayıt bıraktı bıraktım. Araya bayram tatili girdi bayramdan sonra bi kaç kez daha aradım bugün yarın gelirler dendi bugün yine aradım yoğunluk var yarın eğer izin olursa gelirler dendi. İşteyim telim sessizdeyken 19: 00 gece aranmışım mesajda atılmış görme ihtimalim yok size ulaşamadık kaydınızı iptal ediyoruz diye mesaj atılmış isteyim dedim geri gelme ihtimaliniz yok mu dedim Şekerpınarı geçtim donemeyiz dendi bende kızdım iptal edin o zaman kaydımı dedim hakllıyım mazeretim var Kumtel ocak aldığıma pişman oldum geri verme sansımda yok 3 çocuğuma yemek pişiremiyorum servis çalışanlarından ricam adrese gelmeden önce mesaj atılsın.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

WEB SİTEMİZİN KULLANIMI HERKESE AÇIK VE ÜCRETSİZDİR.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.