LC WAIKIKI

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  09

Lc Waikiki Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Lc Waikiki Hatasını Kabullenmedi

18 ARALIK 2021            Hülya HANIM

Lcw internetten verdigim bir siparişimde istediğim çorap yerine başka urun gönderildi. Müşteri hizmetleri ile görüştüm urunu bize yollayın iadesini yapalım dendi. Ürünü iade ettim ama hiçbir açıklama yapılmadan geri yolladılar. 1 hafta yaptığım telefon görüşmeleri sonucunda bana biz öyle bir urun yollamadık diyip isin icinden çıktılar simdi size tek önerim gelen kargolarınızı video çekerek açın yoksa hiçbir kanıtınız olmaz yalancı damgasını yersiziniz yapılan çok büyük ayıp ama pesini bırakmayacam bu haksızlığın.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Lc Waikiki Ürün Değişimi Yapmadı

28 ARALIK 2020            Eda HANIM

Lcw çok güvenilir bir firma olduğunu düşünüyordum yalnız 5 dk önce aldığım ürünü değişim yaptığımdan dolayı iadesini sağlamadılar tüketici hakkının 5 dakikalık bile zamana yeri yok mu lütfen ilgilenin aldığım ürünü iade alın.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Lc Waikiki'den Aldığım Kazak Sündü

12 ARALIK 2020            Emel HANIM

Lcwaikiki’den kazak aldım yıkadım, yıkadıktan sonra kendini saldı çok kötü oldu ben şimdiye kadar böyle bir sorunla karşılaşmamıştım lütfen yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Lc Waikiki Çalışanları Resmen Bizi Mağazadan Kovdu

13 EYLÜL 2020              Zelal HANIM

Merhaba bu akşam barın Lcw mağazasından resmen kovulduk öncelikle kapıdaki ateş ölçen görevli 15 dakika sonra mağazanın kapanacağını söyledi içeri almak istemedi bende tamam 15 dakika varmış kapanmasına dedim ve annem teyzem halam içeri girdik o arada anons yapıldı 15 dakika sonra kapanacağıyla ilgili alacağımız ürünler belliydi zaten elbiselerin olduğu kata çıktık oradaki görevliye kaçta kapanıyor diye sordum bu güne özel saat 20.00 de kapanacağı bilgisini Verdi alacağımız ürünü bulamadık başka aradığımız ürünü bulup denemeden aldık kasaya indik benim önümde işlem vardı sıra bekledim sıram geldiği zaman. İşleme başladık annem teyzem halam kasaNın orda beni beklerken ürünlere baktılar ordan bir görevli 15 dakkaya kapatıyoruz diye uyardı Bu şekilde en az 3/5 kere tekrarlandı bende beni. Bekliyorlar diye söyledim daha sonra bu kadar da söylenmez ki sürekli Resmen kovuyorsunuz dedim kasadaki bayan da bunu söylememiz lazım dedi o sırada saat 19.54 işlemim bitmişti son işlem benim gün sonuna bakarsınız işlem tutarı 24.95 bende bu kadar çok söylenmez ki algılayabiliyoruz dedim onun üstüne Saatin 19.54 olduğunu belirttim kasadaki Bayan da ukala bir tavırla çıkmazsanız mağazada kitli kalacağımızı söyledi Bizde fişimi ve ürünü alıp çıktık kapanış saati gelmeden müşterilerİ mağazaya kitleme gibi bir uygulamanız mi var acaba ? Bende çalışıyorum ve kapanış saatine 1 dakika varken bile gelen müşterinin işlemini yapıyorum işlem ne kadar sürerse ben bu şekilde bir muamele hiç görmedim hiç yakıştıramadım resmen kovulmaktan beter edildik dikkate alırsanız sevinirim iyi akşamlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Lc Waikiki Kasada Sosyal Mesafe Yok

16 TEMMUZ 2020          Mehmet BEY

Lcwaikiki sosyal mesafe kuralına göre içeri müşteri alınıyor ama kasada müthiş bir sıra var uyarmamıza rağmen ilgisiz kalınıyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Lc Waikiki Pantolon Rengi Attı 

12 TEMMUZ 2020          Mustafa BEY

Lc Waikiki den 90 tl ye pantolon aldım birgün tek giydim rengi hepsi gitti boya gibi elime yapıştı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Lc Waikiki 11 Gündür Ürünüm Ortada Yok

1 TEMMUZ 2020            Öznur HANIM 

Lc wakikiden sipariş ve 11 gün oldu teslim edilemedi yazıyor kargoyu aradığımda böyle bir kargo yok deniyor. Gerçekten şikayetçiyim kargomun tarafıma ulaşmasını bekliyorum..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Lc Waikiki Hiç Yakıştıramadım

17 HAZİRAN 2020         Osman BEY

Pantolon üzerinde leke var silinmesini ve geçici bir leke ise alacağımı söyledim koskoca mağazada ıslak mendil yada su yok sanki. İster al ister alma havası. LC Waikiki ye yakıştıramadım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Lc Waıkıkı Bir Daha Asla Alışveriş Yapmayacağım

07 MAYIS 2020              Halime HANIM

LCWAKiKI den 26.04.2020 tarihinde 2 gömlek siparişi verdim. 12 gün oldu hala kargoya verilmedi Müşteri hizmetleri kargo gelip almadı diye saçma bir açıklama yapıyor. Kargo almıyorsa başka bir kargo firması ile anlasın. Bir daha LCW dan asla alışveriş yapmayacağım

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

WEB SİTEMİZİN KULLANIMI HERKESE AÇIK VE ÜCRETSİZDİR.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.